שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 312
אפריל 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
30 שנות הצלחה לקריון
"קולומביה" אאוטלט סטור פותחת חנות חדשה בחוצות המפרץ
החנות מתפרשת על שטח של 200 מ"ר בהשקעה של מיליון וחצי שקלים. הריהוט ומתקני התצוגה הוטסו במיוחד מאיטליה והם זהים לחנויות אאוטלט של "קולומביה" ברחבי העולם

"קולומביה" אאוטלט סטור: חגיגה לחובבי הביגוד וההנעלהאוהבי הביגוד וההנעלה של חברת "קולומביה" בישראל, יוכלו מעתה לרכוש מוצרים במחירים מוזלים, בחנות העודפים שחברת סער א.ת יזמות ומסחר בע"מ, יבואנית "קולומביה" בישראל, פותחת בימים אלו בחוצות המפרץ. 

בחברה ציינו, כי מדובר בחנות העודפים הראשונה של רשת החנויות שלה בישראל. במקום ימכרו מוצרי ביגוד והנעלה, של מותג האאוטדור "קולומביה". 
החנות, המתפרשת על שטח של 200 מ"ר, נפתחה בהשקעה של מיליון וחצי שקלים. הריהוט ומתקני התצוגה הוטסו במיוחד מאיטליה והם זהים לאלו המצויים בחנויות האאוטלט של "קולומביה" ברחבי העולם.

בחנות מוצגים מוצרים מעולים המיועדים לטיולים, ספורט שטח, סקי וסנובורד, מחנאות ופנאי, עם מיטב הטכנולוגיות שנועדו להגן ולשמור על הלקוחות בכל מזג אוויר ובכל תנאי שטח.

בין המוצרים שיימכרו במקום גם כמה מלהיטי החברה כמו מעילי פוך עם בטנת נקודות כסופות בטכנולוגיית omni heat, לשמירה על חום גוף, מעילי פליז, סופטשלים, ביגוד תרמי, מעילי גשם ועוד פרטי חורף.

מוצרים נוספים שניתן יהיה למצוא בחנות החדשה הם מכנסי מטיילים, חולצות מקררות בטכנולוגית zero omni freeze, חולצות עם טכנולוגיית omni shade שחוסמות את קרינת השמש, שמלות מבדים נושמים, חולצות פולו וטי שירט מבדים נעימים ומנדפים.

בקיר הנעליים מוצגות זוגות רבות של נעלי מטיילים, ריצת שטח, קז'ואל וסנדלים. עוד ניתן למצוא בחנות תיקים, כובעים ואביזרים רבים.
ההנחות בחנות נעות בין 30% ועד 70% לכל המוצרים. החנות תעבוד כל השבוע.
קולומביה אאוטלט סטור, קניון חוצות המפרץ, בניין 9 (מול יוחננוף), 04-6190553.


תגובות:
1: מותג ליגה - קולומביה
יש להם דברים כל כך איכותיים ויפים.
בעיקר המעילים שלהם

11/4/2019    12:46שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר