שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 303
יוני 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
לנפוש במלון בוטיק מול רצועת חוף חלומית
"זו תחושה נפלאה להיות שותפה למהלך היסטורי"
רפי פלג זורם בצינור ועובר מדור לדור
‎איש העסקים משה מנו קיבל את אות יקיר העיר לרנקה
‎מנו, הבעלים של "מנו ספנות", קיבל את האות מידי ראש עיריית לרנקה שבקפריסין, בטקס שנערך במעמד שר הפנים של קפריסין וחברי פרלמנט. את האות הוא קיבל גם בשל קידום התיירות באמצעות הפלגות האונייה "גולדן איריס", שבקרוב תציין את הכניסה ה-200 ללרנקה

מנו: טקס מכובד, בו קיבל את אות יקיר העיר לרנקה‎עשרות שנים לאחר שהקים את חברת "מנו ספנות", שהפכה לאחת החברות המצליחות במשק הישראלי, זכה איש העסקים משה מנו, בכבוד גדול, לאחר שקיבל את תואר יקיר העיר לרנקה, במסגרת שיתוף פעולה פורה וארוך בין החברה ובין עיר הנמל שבקפריסין. יצויין, כי בקרוב תציין "גולדן איריס", אוניית הדגל של "מנו ספנות", את כניסתה בפעם ה-200 לנמל לרנקה. מנו קיבל את האות מראש העיר הקפריסאי, אנדראס ויראס, שציין כי ב-7 השנים האחרונות הביאו האוניות של "מנו ספנות", יותר מ-150,000 תיירים מישראל לעירו, תוך שהודה למנו, על קידום התיירות בלרנקה.

‎באירוע, שנערך במעמד שר הפנים של קפריסין, קונסטנטינוס פטרידס, חברי פרלמנט ובכירים נוספים, ציין מנו, כי הוא נרגש מאוד מגודל המעמד, תוך שהודה לראש העיר ולראש לשכת התיירות של לרנקה, דינוס לפקריטיס, על התואר המכובד. בנאומו הבטיח מנו, כי ימשיך לפעול להמשך שיתוף פעולה פורה בין הצדדים. 

‎מנו, העוסק בתחומי ספנות, מלונאות ונדל"ן, הינו המייסד והבעלים של קבוצת האחזקות "מנו הולדינגס", המאגדת מספר חברות עסקיות, ובהן "מנו ספנות" ו"מנו הולידייס". לפני כ-35 שנה הוא הגשים את חזונו של אביו, מרדכי מנו ז"ל, שהיה מחלוצי ענף הספנות בישראל, והקים את "מנו ספנות", שהפכה מחברה קטנה לחברת אוניות הנופש הגדולה והטובה בישראל ולאחת החברות המצליחות בכלכלה הישראלית. הנופש במסגרת "מנו ספנות", כולל שלל יעדים אטרקטיביים עם חופשת בטן גב, שהינה גם בילוי בחו"ל וגם מלון 5 כוכבים באוניית הפאר "גולדן איריס". בין השאר כולל הנופש ארוחות מסביב לשעון בחדרי אוכל מפוארים, לצד ספא, מכוני שיזוף ומופעי בידור בינלאומיים. לפרטים נוספים: "מנו ספנות", טל': כוכבית 8288.


תגובות:
2: ברכות למשה מנו - בס"ד
וברכות למשפחת מנו שבנו אימפריה בתחום הספנות בישראל. אין אחד שלא מכיר את השם מנו
וזה אומר הכל

7/6/2018    15:30

1: עושה להם אחלה שירות - דוד
זה המינימום שהם יכלו לתת בחזרה

5/6/2018    15:19שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר