שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 293
אוגוסט
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
מסעדת “שלה״ מציגה: פינת פרובנס וסימטת פירנצה בק.מוצקין
סניף של רשת “באלאנס קלאב״ יוקם ב״עזריאלי״ קרית אתא
טיפולים חדשניים למניעת עיוורון ניתנים בקרית בריאות “זבולון״
הפנינג “חמישי שיק״ נערך במיתחם “I-WAY״ מדי יום חמישי
ההפנינג כולל סדנאות לילדים, דוכני אקססוריז ואוכל, מוצרי טבע ומופעים. באחרונה נפתחה חנות תאורה, בשטח 400 מ״ר. מנהלת ה-״I-WAY״, גילה הראל: “נמשיך להביא את מיטב המותגים״

הראל ו-“I-WAY״: שילוב מנצח בין בילוי וקניות. הפנינג בימי חמישיתחת הכותרת “חמישי שיק״, נערך במיתחם “I-WAY״ שבצומת קרית אתא, הפנינג ססגוני לכל המשפחה, מדי יום חמישי, בשעות 21:00-16:00. ההפנינג כולל בין השאר סדנאות לילדים בחינם להכנת פיצה ושוקולד, דוכני אקססוריז, מגוון דוכני אוכל, מוצרי טבע של כוהנת הבריאות גלית שלגי, וכן מופעים של נגני רחוב. במהלך ההפנינג נהנים הלקוחות משלל מבצעים בחנויות השונות.

ה-״I-WAY״ מנוהל ע״י גילה הראל, בת 53, נשואה + 2, שהינה בעלת ניסיון רב בתחום הנדל״ן המסחרי ובניהול ושיווק נכסים מניבים. “לאחר שהבאנו לא מעט מותגים, אני פועלת להבאת מותגים נוספים, ובימים הקרובים נפרסם את שמותיהם של מצטרפים חדשים למגוון החנויות״, אומרת הראל. “חרטתי על דגלי שירות ברמה גבוהה, כמו גם יצירת תמהיל נכון ומדוייק בין קניות במחירים משתלמים ובין בילוי באווירה נעימה. אנו ממשיכים במגמה שהצבתי לעצמי, שהינה להפוך את המיתחם למרכז הבילוי הגדול בצפון״.

מיתחם הבילוי והקניות “I-WAY״, נפתח לפני כשנתיים וחצי במיקום מנצח, על עורק תנועה מרכזי, בצומת קרית אתא. בחודשים האחרונים נהנה ה״I-WAY״ מפריחה מחודשת, עם פתיחתן של רשת מסעדות הסושי “ג׳פאן ג׳פאן״, חנות “נעמן כלי בית״ ו״קוריוליס״, שהינה החנות הגדולה בצפון למוצרי טיפוח שיער וריהוט למספרות. באחרונה נפתחה במיתחם חנות התאורה “אקסטרא לד״, המשתרעת על 400 מ״ר וכוללת מבחר גדול של גופי תאורת פנים וחוץ, כמו גם אולם תצוגה עשיר במיוחד. מיתחם אטרקטיבי נוסף, המשדרג מאוד את אפשרויות הבילוי, הינו “לייזר טאג״, בו ניתן ליהנות ממשחק המשלב טקטיקה, עבודת צוות וחוויה המלאה באדרנלין.

‏״I-WAY״, רח׳ ההסתדרות 271 צומת קרית אתא, טל׳: 04-7706060.תגובות:
אין תגובות


שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר