שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 292
יולי
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
“לוחם השייטת״ נשלח ל-3 שנות מאסר בפועל
הגבר, תושב הקריות שהתחזה לקצין בכיר בצה״ל, הונה ארבע נשים, איתן קיים יחסי מין במירמה. ועוד מבציר בית המשפט: סוכן משטרתי הביא לחשיפתם של 10 פדופילים, תושב האיזור איים על שופטת תעבורה, נהג נגח בפניו של קשיש, ועוד ועוד...

 


התחזה לקצין בכיר

37 חודשי מאסר בפועל נגזרו על תושב קרית מוצקין, שהתחזה לקצין בדרגת רב סרן בצה״ל וללוחם שייטת, תוך שהונה ארבע נשים שונות. הגבר הורשע ב-4 עבירות של קבלת דבר במירמה בנסיבות מחמירות וב-4 עבירות של גניבה.

בבית המשפט טענו סניגוריו של הגבר המתחזה, כי לא ייתכן שהנשים קיימו עימו יחסי מין רק בשל שקריו, וכי הן עשו זאת מתוך רגשות אמיתיים שחשו כלפיו. בית המשפט, שלא התרשם מטענות הסניגורים, החמיר עם הנאשם בשל העובדה, שבאמצעות ההתחזות ומצג השווא לפיו הינו קצין בכיר ולוחם שייטת, גרם לארבע הנשים לקיים עימו יחסי מין. פרט למאסר בפועל, נגזרו על הנאשם מאסר על תנאי ופיצוי כל אחת מהמתלוננות בסכום של 7,500 שקל.1,400 שתילי מריחואנה
בעקבות מידע מודיעיני שקיבלה, חשפה משטרת זבולון מעבדת “הידרו״ ברח׳ המסגר באיזור התעשייה שבצ׳ק פוסט, שכלל יותר מ-1,400 שתילי מריחואנה. כמו כן עצרה המשטרה שלושה גברים בחשד לגידול הסמים. בפשיטה שערכה המשטרה במקום, נתפס ציוד ששימש לגידול השתילים, כמו גם כסף ישראלי וזר בסכומים של עשרות אלפי שקלים. מעצרם של החשודים הוארך בבית משפט השלום בקריות.

הפללת הפדופילים הגדולה

סוכן משטרתי ממחלק הסייבר, שהתחזה לקטינה, הביא למעצרם של לא פחות מ-10 צעירים בגין חשד לפדופיליה, לאחר ששלחו לו מסרונים ותמונות עם אופי מיני באינטרנט. מדובר בסיומה של סאגה שנמשכה כ-3 חודשים, במהלכה אספו החוקרים ראיות נגד הגברים, שיצרו קשר בעל אופי מיני עם הסוכן. בתום האיסוף פשטו עשרות בלשים וחוקרים ממחוז חוף, על בתיהם של החשודים, תושבי הצפון ומרכז הארץ, בני 40-18, ובהם תושבי הקריות. כמו כן, הוחרמו מחשביהם.

מעצרם של שבעה מתוך עשרת החשודים הוארך בבית משפט השלום בעכו, ושלושה חשודים אחרים שוחררו. מהמשטרה נמסר, כי החוקרים גיבשו תשתית ראייתית נגד תשעה מהחשודים, אשר נגדם יוגשו כתבי אישום לבית משפט השלום בחיפה. מהמשטרה נמסר, כי היא פועלת ביד נחושה למיצוי הדין עם אותם עבריינים הפועלת ברשת בתחום הפדופיליה.איים ברצח האישה

נווה: קבלת הסדר הטיעון

ארבעה חודשי מאסר בפועל נגזרו על תושב קרית אתא, שאיים על אישתו, כי יהרוג אותה, לאחר שהאוכל שהגישה לו לא היה לטעמו. מדובר בנאשם עם עבר פלילי בגין עבירות אלימות, רכוש וסמים, ובעבר אף ריצה עונש מאסר בפועל. סניגורו של הנאשם, עו״ד עידן רז, הגיע להסדר עם התובע המשטרתי, לפיו יודה בעבירות המיוחסות לו וייגזר עליו עונש קל יחסית. סגן נשיא בית המשפט, השופט ערן נווה, קיבל את הסדר הטיעון.

במקרה אחר נעצר תושב קרית ביאליק, שעפ״י החשד היכה את אישתו באמצעות מטאטא וגרם לה לחבורות בכל חלקי גופה. בית המשפט שיחרר את החשוד בתנאים מגבילים, תוך שקבע, כי מדובר במעשים שהינם ברף התחתון של עבירות אלימות במשפחה.נגח בפניו של הקשיש

קשיש בשנות ה-70 לחייו, שבסך הכל העיר בנימוס לנהג שהחנה את רכבו במקום אסור, שילם על כך מחיר כבד, לאחר שהנהג העצבני נגח בפניו, בשל העלבון שחש. בעקבות המכה הקשה שקיבל, נשברו כמה משיניו של הקשיש. כאשר ניסה לצלם את התוקף, איים עליו הנהג, שירצח אותו.

הנהג התוקף נעצר ע״י המשטרה, והכחיש בחקירתו כי תקף את הקשיש. נגד התוקף הוגש כתב אישום, ושופטת בית משפט השלום בקריות קבעה, כי ישהה במעצר בית עד תום ההליכים המשפטיים.הנאנסת בתפקיד הנחקרת
בית המשפט העביר ביקורת חריפה על המשטרה, שביקשה להאריך את מעצרה של תושבת הקריות, אשר התלוננה כי בן זוגה אנס אותה. השוטרים ביקשו להאריך את מעצרה של האישה, בטענה כי תקפה את האנס. מדובר בשני בני זוג לשעבר, להם יש ילדה משותפת. בעבר ריצה הגבר מאסר בפועל של שנה וחצי, לאחר שהיכה ותקף את האישה. עפ״י חשד המשטרה, לאחרונה ביקש הגבר להיפגש עם האישה, בתואנה כי עליו להחזיר לה סכום כסף, וכאשר פתחה לו את הדלת, אנס אותה בברוטליות. למחרת הסגיר את עצמו החשוד למשטרה, תוך שהציג חתך גדול בצווארו וטען כי האישה תקפה אותו. עד מהרה נעצרה האישה, שטענה כי הגבר הוא שחתך במכוון את צווארו. האישה נעצרה בחשד לתקיפה הגורמת לחבלה של ממש. בהסכמת שני הצדדים שיחרר השופט את האישה ללא תנאים, תוך שהדגיש, כי לא היה מקום לנקוט כלפיה בצעדים דרסטיים.

קוקאין בקופסת קורנפלקס

חלאילה: שיחרור למעצר בית

עד כמה צעיר בן 25 מקרית מוצקין, היה יצירתי, תעיד העובדה, שהוא החביא בביתו סמים מסוג קוקאין, בתוך קופסת קורנפלקס. שוטרי תחנת זבולון מצאו את הסמים בתוך מקום המחבוא המיוחד, וכמו כן נמצא בביתו חשיש. בדיון המשפטי ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו, ואילו סניגורו, עו״ד יוני דדון, ביקש לשחררו למעצר בית. שופט בית משפט השלום בקריות, יוסי טורס, שלח את הצעיר לקבלת תסקיר מבחן.

במקרה אחר הוגש כתב אישום נגד מורה במשרד התחבורה, בן 53 מקרית ביאליק, שגידל סמים בביתו. מכתב האישום עולה, כי הגבר הקצה לשם כך חדר מיוחד בביתו, שם בנה אוהל לצורך גידול שתילי קנביס. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו, וסניגורו, עו״ד יעד נווה, ביקש לשחררו בתנאים מגבילים. בין השאר טען עורך הדין, כי זו הפעם הראשונה בה הוא נמצא מאחורי סורג ובריח, וכי גידל את השתילים לשם שימוש עצמי, בשל מחלת לב.
השופטת לובנה שלאעטה חלאילה, שיחררה את הנאשם למעצר בית.החברה המשיכה בחיוב
בית משפט השלום בקריות פסק, כי קשישה תושבת קרית ים, תפוצה ב-10,000 שקל ע״י חברת משר״פ, המספקת שירותי רפואה דחופה בבית הלקוח. מכתב התביעה עולה, כי הקשישה נרשמה לשירותי משר״פ בשנת 2007, ומאז הוארך החוזה שלה מדי שנה באופן אוטומטי, מבלי שהיתה מעוניינת בכך. גם כאשר ביקשה לבטל את המנוי, המשיכה החברה לחייב אותה, באמצעות הוראת קבע. כמו כן, מדי שנה העלתה משר״פ את דמי המנוי, מבלי שטרחה לעדכן אותה.
השופט יוסי טורס, קיבל את כל טענותיה של התובעת, תוך שהדגיש, כי חוק הגנת הצרכן קובע, שהצרכן רשאי לבטל עיסקה בשירותי רפואה בכל עת שיחפוץ בכך.

ביקשה להיפרד והותקפה

המשטרה עצרה תושב קרית אתא, בשנות ה-30 לחייו, לאחר שתקף את אישתו, שבעקבות זאת נזקקה לטיפול רפואי. בתלונתה טענה האישה, כי בעלה היכה אותה לאחר שביקשה להיפרד ממנו. החשוד הובא לבית המשפט, שם ביקש נציג המשטרה להאריך את מעצרו ב-5 ימים, בטענה כי לאישה נשקפת מסוכנות ממשית, וכי מדובר בחשוד שכבר הורשע בעבר בעבירות של אלימות במשפחה. סניגורו של החשוד ביקש שלא להיעתר לבקשת המשטרה, שמצד אחד טוענת למסוכנותו, ומצד שני, כלל לא ביצעה פעולות לשם קידום החקירה.

השופטת נסרין עדוי-ח׳דד, האריכה את מעצרו של החשוד ב-3 ימים, תוך שקבעה, כי מחומר החקירה עולה, כי הוא ביצע את העבירות המיוחסות לו.נפל מגובה רב
באחד הימים התקבלה במוקד מד״א כרמל, הודעה על גבר שנפל מגובה 2 קומות ברח׳ קרפל ליפא בקרית חיים. צוות ניידת טיפול נמרץ של מד״א, שהוזעק למקום, טיפל בנפגע כבן 25 ופינה אותו במצב קשה לבית החולים רמב״ם, כשהוא מונשם, מורדם וסובל מחבלת ראש קשה. נסיבות האירוע נחקרות.

איים על השופטת

לא מעט חוצפה היתה לגבר בן 35, תושב אחד הכפרים בגליל, שנעצר בחשד שאיים על שופטת תעבורה. החשוד הודה במעשה, אך טען, כי לא התכוון לפגוע בשופטת, וכי בסך הכל הביע את תיסכולו על כך, שפסלה את רישיון הנהיגה שלו. החשוד שוחרר למעצר בית של 3 ימים, וכמו כן נאסר עליו להתקרב לבית המשפט ולשופטת התעבורה. מהמשטרה נמסר, כי היא רואה בחומרה רבה כל ניסיון לפגוע באישי ציבור עקב עבודתם.

תגובות:
10: גם אני שמעתי על הדובר של מוצקין שהוא פדופל - זה אמיתי?


6/7/2017    13:34

9: לקצץ להם את הקטן - ניסים מביאליק
פדופיל זה אחד הדברים הכי נוראים שיש. צריך לקצץ להם את הקטן, ואז אולי הם יבינו. איך אפשר להתעסק עם ילדים קטנים? זה לא ברור

5/7/2017    17:57

8: פדופילים?יש שמועות גםעל הדובר של עירית קרית מוצקין - חפשו בפייס ובגוגל


5/7/2017    16:18

7: יבש.עד שמוצאים משהו לעשן אז המשטרה מחרימה? - חייב לנסוע לאמסטרדם


5/7/2017    16:17

6: מתחזה קצין?הבעיה לא הוא-הנשים הטיפשות וקלות דעת - פראייריות לא מתות


5/7/2017    16:16

5: 1,400 שתילי מריחואנה - ג'נגו
פיייייייייייי
אתם יודעים לכמה זמן זה מסדר אותי..?
:-)

5/7/2017    14:26

4: יווו אני מכירה אותו - ספיר
אני יודעת מי זה שנפל בקרית חיים
מסכן, צעיר וילד טוב. השם ישמור

5/7/2017    14:11

3: איזה אמיץ - שלומי
מאיים על שופטת???

4/7/2017    17:57

2: פדופילים ברשת - עודד
הפעם הם נפלו ברשת... של המשטרה
כל הכבוד!

4/7/2017    13:57

1: משר״פ כמעט הרגו אותה - רוזה
המשיכו לקחת כסף שלא שלהם אפילו שהיא לא רצתה. בושה. אלה מצילים חיים? לא ניראה לי.

4/7/2017    13:07שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר