שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 293
אוגוסט
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 אזריה, רגב, נתניהו וביטן: פינוקיו, צמד הליצנים והחייל היורה. זה היה השבוע שהיה
כבר לא “מר ביטחון״
 פעם, כשהיה בשיא הפופולריות שלו, זכה ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בצמד המילים, “מר ביטחון״. תומכיו אפילו הזכירו, שכתב ספרי מופת, בהם הסביר בבקיאות מרשימה, כיצד יש לסכל את הטרור. אלא שמכל הספרים וההבטחות, לא נשאר היום כלום. כלאם פאדי, גרגר אבק שעף ברוח...
התנהלותו של נתניהו, מאז הפיגוע הקשה בהר הבית, בו נרצחו שני שוטרים ישראלים, מעידה על פאניקה, זיגזוג וחוסר שליטה מצד ראש הממשלה. במשך זמן רב התנהל נתניהו בצורה הססנית וחסרת ביטחון, כאשר פעם היה נראה, שישאיר בהר הבית את המגנומטרים ואת שאר אמצעי הביטחון, ופעם היה נראה שיסיר אותם. בסופו של דבר, ההחלטה להסיר את המגנומטרים, “גשרי המצלמות״ וגדרות הביטחון, נתפסה כאקט של חולשה מצד הממשלה והעומד בראשה, שהתקבלה בהתלהבות רבה ע״י “פת״ח״ ו״חמאס״, אשר חגגו את ניצחונם על ישראל. לאחר שהפסיד במאבק, ניסה נתניהו לזרוק הכל על גורמי הביטחון. כבר נאמר לפנינו, שלהצלחה אבות רבים, אך הכישלון הוא יתום...

בלי נאמנות, אין אזרחות...
 נמאס כבר לראות, לאחר כל פיגוע, מפגן שמחה של ערביי ישראל, שלא מפסיקים לירוק אל הבאר ממנה הם שותים. הדברים הגיעו לשיא במהלך הלוויית המחבלים שרצחו את שני השוטרים הישראלים בהר הבית, כאשר תושבי אום אל פחם, בה התגוררו הרוצחים, ירו לכבודם זיקוקים, תוך קריאות הסתה נגד ישראל. זו אינה הפעם הראשונה בה תושבי העיר, הנמצאת בתחומי מדינת ישראל, בסמוך לכביש ואדי ערה, מגלים חוסר נאמנות כלפיי המדינה בה הם מתגוררים. בעבר הפגינו כ-20.000 ערבים באום אל פחם, נגד ההחלטה להוציא את הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית אל מחוץ לחוק, והיו גם מקרים נוספים, מרגיזים לא פחות, של הפגנות אלימות ותקיפות שוטרים. יש מקום לשקול להוציא את אום אל פחם אל מחוץ לשטחי ישראל, ולספח אותה לרשות הפלסטינית, ויפה שעה אחת קודם. פתאום נזכרתי בסיסמת הבחירות ההיא של אביגדור ליברמן, “בלי נאמנות, אין אזרחות״...

הליצנים ביטן ורגב
 בימים האחרונים שברו שני חברי כנסת של ה״ליכוד״ את כל שיאי החוצפה האפשריים, ולא מדובר בח״כים זוטרים, אלא בשרת התרבות וביו״ר הקואליציה. בתחילה היתה זו שרת התרבוש, מירי רגב, שיצאה בחריפות נגד החלטת השב״כ להסיר את המגנומטרים מהר הבית, וכינתה את האירגון במילה “הזוי״. דווקא מאדם כמו רגב, שהיתה בעברה דוברת צה״ל, היה מצופה שתדע להבליג ולא לתקוף את אחד האירגונים הביטחוניים הטובים והאיכותיים בארץ ואף בעולם כולו.
אבל לשיא השיאים הגיע יו״ר הקואליציה, דוד ביטן, שהפך ל״דוברו״ ול״שומר ראשו״ של נתניהו. לאחר שתקף את המשפחות השכולות וכינה אב שכול במילה “שקרן״, החליט הגברתן ביטן, לתקוף גם את התנהלות השב״כ, אותו כינה במילים “פחדנים שרק רוצים לחזור הביתה בשלום״. אם השב״כ הוא אירגון פחדן, באיזו מילה אפשר לכנות את ח״כ ביטן, שעפ״י תחקיר של עיתון “דה מרקר״, נעלם פעם למשך 3 חודשים כאילו בלעה אותו האדמה, לאחר ששימש כיו״ר קבוצת הכדורגל עירוני ראשון לציון, בעקבות הסתבכות עם השוק האפור? ובכלל, מעניין מה בדיוק עשה ח״כ ביטן בצבא, והאם הוא מבין, שבזכות האירגון אותו תקף בצורה כל כך בוטה, הוא יכול לישון בשקט בלילה? בושה וחרפה שאלו הם נבחרי הציבור שלנו.

יאללה לך הביתה, ביבי
 די כבר, ביבי, עשה טובה וצא לנו מהחיים. מעולם המדינה שלנו לא היתה כל כך מפולגת ומסוכסכת, והכל בגללך. מעולם לא היה לנו ראש ממשלה, שבמקום לנהל את המדינה, עסוק בחקירות משטרתיות. במו ידיך הקמת ממשלת ימין קיצונית, שלא מפסיקה להסית נגד כל מה שנודף ממנו ריח של מרכז או שמאל.
את תיק החוץ לקחת לעצמך, אבל אתה לא עושה איתו כלום. את תיק התקשורת נתת לבובה על חוט, את תפקיד שר הפנים איישת בעבריין מורשע, ודווקא את שר הביטחון, משה (בוגי) יעלון, שהיה נקודת האור בממשלתך, פיטרת בבעיטה.
מעולם לא היה לנו ראש ממשלה כל כך זגזגן. פעם נגד עונש מוות למחבלים ופעם בעד, פעם נגד “2 מדינות ל-2 עמים״ ופעם בעד. כמו טפלון אמיתי, לכל אדם הוא אומר את מה שהיה רוצה לשמוע, תלוי עם מי הוא מדבר. לרב כדורי אמר, שהשמאלנים שכחו מה זה להיות יהודים. למשפחת סולומון, ששכלה את יקיריה בפיגוע רצחני, אמר שהוא תומך בעונש מוות למחבלים. בנאום באו״ם אמר, שהוא בעד מדינה פלסטינית, וכשחזר לארץ, אמר לבוחריו הימניים את ההיפך.
די כבר, ביבי, הרגת אותנו. כמה אפשר להמשיך עם מפגן הצביעות, השינאה והפילוג הזה? יאללה לך הביתה, ביבי, ואל תשכח לקחת איתך גם את שרהל׳ה.

בית המשפט אמר את דברו

 האם אלאור אזריה ובני משפחתו חשבו, שלאחר שהחייל מרמלה ירה למוות במחבל מנוטרל, ולאחר שהתגלו לא מעט גירסאות סותרות בעדותו, העירעור שלו פתאום יתקבל? בית הדין הצבאי לעירעורים אמר בשבוע שעבר את דברו בצורה חדה וברורה, תוך שהדגיש, כי אזריה עשה מעשה חמור ולא מוסרי, והתנהג “כמו במטווח ולא כמו בזירת פיגוע״. אפילו מופע האימים של פרקליט המשפחה, עו״ד יורם שפטל, לא עזר. טוב תעשה משפחת אזריה, אם תקבל את העונש בלב שלם ולא תערער לבית המשפט העליון, וטוב יעשו הפוליטיקאים, בעיקר אלו מהצד הימני של המפה הפוליטית, אם יפסיקו סוף סוף לבחוש בצלחת כדי לגזור קופון פוליטי, ופשוט ימלאו פיהם מים.

תגובות:
10: קלטתם את התמונה - שי
איזה כובעים דפקו לביטן ולרגב
חחחחחחחחחחחחחחחחח
באמת ליצנים

13/8/2017    17:55

9: דוד ביטן - רפי
זה האדם שמנהל לנו את המדינה באוונטה
בגלל זה ככה אנחנו נראים

9/8/2017    17:39

8: ביבי המפלג - מנשה
מאז שהוא ראש ממשלה המדינה שלנו הולכת אחורה. הקיטב בחברה רק גדל. לאנשים אין אפשרות לקנות דירות.

יאללה שלחו אותו הביתה כבר

9/8/2017    13:26

7: “בלי נאמנות, אין אזרחות״?ליברמן היה ונשאר חרטטן - שקרן,וחתן בלי קטן


8/8/2017    16:33

6: זגזגן עם תעודות - אביב
הראש ממשלה הזה ימכור את כולנו
יחרב את המדינה הזאת
וייזכר לעד כראש הממשלה הגרוע בכל הזמנים

8/8/2017    15:13

5: ברור שהוא יאשים אחרים - גיא
הרי הוא לא יודה שהוא התקפל והוריד את המגנומטרים.
זה נתיהו רבותי
ואתם ברוב טיפשותכם ממשיכים להמליך אותו כל פעם מחדש

8/8/2017    14:29

4: אין בהם אמונה - מנור
הערבים חסרי הבושה הזאת חוגגים אחרי כל פיגוע
זבלים! לכו למדינות ערב נראה איך החיים שלכם יהיו

8/8/2017    14:23

3: החייל של כולנו - לוטם
למרות כל העירעורים שנדחו אני עדיין מאמינה שיחננו אותו בצורה כזאת או אחרת

8/8/2017    13:50

2: דוד ביטן ומירי רגב - גל
זה בהחלט השיא כאן
אין מילים להסביר את הבושה והגועל ששני אלה נמצאים בכנסת ישראל
במיוחד ביטן שהוא הזוי מהתחת

8/8/2017    13:07

1: שום ביטחון ובטוח שלא שלום - מנחם
נתניהו מוביל את כולנו לאבדון
ואם לא נתעורר כולנו אז הסוף שלנו יהיה כמו מדינות ערב שהתחוללה בהם מהפכה

8/8/2017    12:29שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר