שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 312
אפריל 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
צעדת קרית ביאליק ה-35 תיערך בחודש הבא 18/5/19
זאת בעקבות המצב הביטחוני המתוח וירי הרקטות לעבר גוש דן ומושב משמרת בשרון. 
אישה מאשימה את בעלה: הוא הומוסקסואל ולא מקיים איתי יחסים 
ק.ים בונה את מרכז אומנויות הבמה בהשקעה של 100 מיליון שקלים
אתם מטקבקים ואנחנו מפרסמים
אבן צור: "בניית שכונה חדשה בעיר היא חלום שמתגשם"
אלי דוקורסקי: "יש פיתרון לפקקים ברחוב התל"
עזרא חכם פורש לגימלאות לאחר 10 שנים בתפקיד
וועד קרית חיים עומד בפני הפסקת פעילות
"בעיריית קרית אתא חושבים שהם מעל החוק"
"שיתוף הפעולה ביני לבין חיים צורי ועומר זוהר הוא מעבר למה שמקובל בקואליציות"
מאשימה את בעלה בן ה-81 בניהול רומן עם כלתו
האישה ריכלה על הרגליו המיניים של בעלה
בעקבות זאת הגיש נגדה הבעל תביעת דיבה. עו"ד שמחי: "לא ייתכן שאישה תפעיל על בעלה טרור ואיומים על מנת לזכות בחלק גדול יותר ברכוש המשותף, ותחתור תחת סמכותו של בית המשפט"

שמחי: סיכסוך גירושים מכוער
צילום: פוטו פרג'מאת:
אורי ירון


סיכסוך גירושים מכוער שנדון בפני בית המשפט למשפחה, התדרדר בימים אלה גם לתביעת לשון הרע אותה הגיש הבעל נגד אישתו, בטענה כי השמיצה אותו בפני חבריו לעבודה.


לדברי עו"ד הלנה שמחי, המייצגת את הבעל, בני הזוג מצויים בסיכסוך גירושים ממושך, בעקבות עזיבת הבעל את הבית. עו"ד שמחי ציינה, כי למרות רצונו של הבעל לסיים את הנישואים בגישור ובדרכי נועם, סירבה אישתו לכל הצעת פשרה הגיונית, ודרשה במפגיע כי דירת בני הזוג, שערכה נאמד ביותר מ-3 מיליון שקלים,  תועבר כולה לרשותה, אחרת היא תמרר את חייו של הבעל.
לדברי עו"ד שמחי, האישה החלה מונעת מהבעל להתראות עם ילדיהם בתואנות וטענות שונות, תוך איומים כי לא יזכה לראותם לעולם, אם לא ייעתר לבקשותיה. בנוסף דרשה האישה, כי ישלם לה לאלתר את מלוא סכום המזונות הגבוה אותו היא דורשת במסגרת התביעה, עוד לפני שהדבר נדון בבית המשפט. 

כאשר מיאן הבעל לעמוד בתכתיביה, שלחה האישה הודעות מייל ופקס משמיצות לקולגות שלו בעבודה, אשר גרמו לו למבוכה רבה עקב תפקידו הבכיר בחברה. כתוצאה ממכתביה של האישה זומן הגבר לבירור, ונאלץ להיאבק על תפקידו ומעמדו בחברה. הבעל לא נשאר חייב, ובימים האחרונים הגיש באמצעות עו"ד שמחי, תביעת לשון הרע ופגיעה במוניטין ובמקור פרנסתו, בסך חצי מיליון שקלים.  
במסגרת התביעה מתאר הבעל כיצד השתלחה בו אישתו מספר פעמים מול קולגות בעבודה, ומשראתה כי פעולותיה אינן משיגות את המטרה הרצויה, החליטה להפיץ מיילים והודעות פקס, ובהם שקרים ועלילות שווא על הרגליו המיניים, ועל רומן שניהל כביכול במקום העבודה, "דברים שאין להם שום עוגן במציאות", אומרת עו"ד שמחי.

בימים אלה אמור בית המשפט לפסוק על חלוקת הרכוש בין בני הזוג, ועו"ד שמחי, דורשת בשמו של הבעל, כי סכום הפיצויים מתביעת לשון הרע ייגרע מחלקה של האישה ברכוש המשותף.

לדברי עו"ד שמחי, חוק יחסי ממון קובע מפורשות, שכל עוד לא סוכם דבר בין בני הזוג במסגרת הסכם ממון או כל הסכם אחר, זכאי כל צד למחצית הרכוש המשותף שנצבר לבני הזוג בתקופת הזוגיות. 

"לא ייתכן שאישה תפעיל על בעלה טרור ואיומים על מנת לזכות בחלק גדול יותר ברכוש המשותף, ותחתור תחת סמכותו של בית המשפט", ציינה עו"ד שמחי.


תגובות:
2: בעל שמגיש תביעת דיבה נגד אישתו - יצחק
וואללה את זה עוד לא שמעתי

10/4/2019    11:39

1: מה יש לה מבעלה - ערן
עושה רושם שהבחור התחתן עם השטן

8/4/2019    21:46שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר