שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 317
אוגוסט 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
"לא ייתכן שבקרית מוצקין ייבנו אלפי דירות והממשלה לא תבנה מוסדות ציבור"
"תושבי ק.ביאליק לא צריכים לשלם עבור חנייה בכחול-לבן"
"אין מספיק השקעות במיזמים שימשכו תיירות לחיפה"
אתם מטקבקים ואנחנו מפרסמים
"הממשלה חייבת לשנות את החלטתה בנוגע למיזם אגדות ים"
"תוכנית אב חדשה לחינוך תאגד את כל בתי הספר בק.מוצקין"
הכל נשאר במשפחה: בגדה בבעלה עם בן הזוג של בתם
"פרץ יכול ללמוד מדוקורסקי איך מנהלים עיר"
"נגביר את פעילות הספורט בקרב התלמידים"
"חובה להציב מצלמות בגנים, אבל זה לא מספיק כדי להגן על ילדינו"
תביעה בסך 2.5 מיליון ש"ח נגד גננת לאחר שפעוט מת בגן
"רפא"ל יצטרכו לרדת מהעץ ולשלם מס אמת לקרית ים"
"עיריית חיפה חייבת לעשות יותר למען הקהילה האתיופית בקרית חיים"
"רק בגלל האגו המטופש של פיטרמן לא אושר תקציב הוועד"
כך טוען יו"ר וועד קרית חיים, שלמה אוחיון, שלדבריו זימן את יו"ר הוועד הקודם ויו"ר סיעתו לדיון בסעיפי התקציב, אלא שהם בחרו לא להגיע. פיטרמן: "אני מתפלא על דבריו של אוחיון. התקציב הוגש באיחור ולכן לא אושר"

אוחיון: אי כיבוד הסכמיםמאת: בן מרדכי

הכאוס בוועד קרית חיים ממשיך לחגוג, כאשר הפעם, בשל חילוקי הדיעות בין היו"ר הנוכחי, שלמה אוחיון, ובין קודמו, איציק פיטרמן, לא אושר תקציב הוועד לשנה הנוכחית. בעקבות זאת, עד הבחירות הקרובות לוועד, שייערכו בעוד כשנה, תיאלץ ההנהלה להתנהל עפ"י תקציב השנה שעברה. "הכל בגלל האגו המטופש של פיטרמן, שלא מכבד חוזים והסכמים. הכתם הזה על ראשו ולא עליי", טוען אוחיון.

החילופין בראשות הוועד נעשו כחלק מהסכם רוטציה, עליו חתמו אוחיון ופיטרמן לאחר הבחירות הקודמות. לטענת אוחיון, בעוד הוא עצמו היה לויאלי לפיטרמן, בעת כהונתו בראשות הוועד, היו"ר הקודם אינו מגלה את אותו היחס כלפיו. "התקציב הנוכחי הוכן ע"י פיטרמן, אלא שאחרי חילופי התפקידים, הוא פתאום לא רוצה לאשר אותו", טוען אוחיון. "עפ"י הצעה שקיבלנו מירושלים, פניתי לפיטרמן וליו"ר סיעתו, קובי עירוני, שיבואו לפגישה ויגידו למה הם מתנגדים לתקציב. רצינו שיגידו אלו סעיפים עלינו לשנות, כדי שיצביעו בעד, אלא שהם שלחו מכתב, בו ציינו שלא יגיעו לפגישה".

לדברי אוחיון, בעקבות אי-אישור התקציב, עד הבחירות הקרובות, ייאלץ וועד הקריה להוציא מדי חודש את תקציב השנה שעברה בחלוקה ל-12. יחד עם זאת מדגיש יו"ר הוועד: "אין בעיה של תיפקוד, הכל מתנהל בסדר גמור ועפ"י חוק. יש לנו הנהלה שמתפקדת ויתרות חיוביות בבנק, ואפילו לא ניצלנו עד כה את כל התקציבים שיכולנו לנצל".

פיטרמן מסר: "אני מתפלא שאוחיון אמר דבר כזה. תקציב הקרן הקהילתית, שנועד לשרת את הציבור, אושר. מדוע תקציב האגודה לא אושר? את זה אוחיון צריך לשאול את עצמו. מה לעשות, שרוב מוחלט מחברי המורשון לא הצביע בעדו. מכיוון שאוחיון היה סגני וממלא מקומי במשך שנתיים, אני מעדיף לא להתייחס לדברים, אותם כנראה אמר בעידנא דריתחא, ומבלי לחשוב. אין כאן עניין של אגו, אלא דברים ענייניים, ובשורה התחתונה, התקציב לא אושר מכיוון שהוגש באיחור".


תגובות:
6: ועד קריית חיים בראשותו של אוחיון כישלון - ברכה מהמערבית
מהיום שנכנסת לא עשית מאומה עבור תושביי הקריה אתה מצטלם ללא הפסקה עם הסגן שלך מטפל בחתולים מזל,ומה אתנו תושביי הקריה מה עושה הועד עבורנו,מימונה ביטלתם, הופעות לילדים בבית היינה הפסקתם לתמוך אצלכם בראש רק בתיי הכנסת, אתה ועינת קאליש כישלון,מים משלמים יותר, קדימה תן לצעירים להנהיג על תאחז בקרנות המזבח.

11/8/2019    14:45

5: אוחיון מה נתת לעדני השקרן כדי שיתמוך בך - קרייתי


8/8/2019    09:30

4: פיטרמן רואה רק את עצמו - ערן
תהיה גבר ותכבד הסכמים
לא רצית לוותר על הכיסא

7/8/2019    11:00

3: לא מאמינה למילה אחת כתובה של אוחיון - אזרחיתתומכת לפר
האיש הגיע בטעות לתפקיד,בבחירות שהיו ב 2016 הגיע אחרון עם 15 מנדטים פיטרמן קיבל 18 מנדטים וסיעתו של עירוני 17 מנדטים סיעתה של יעל לפר קבלה 21 מנדטים ,מי שיצא אחרון לא מגיע לו להיות יושב ראש ,האיש דאג לפרק את סיעתה של לפר ,ואחרי שנתיים חיכה להזדמנות רקם עיסקה עם עדני ועשה לפיטרמן את מה שעשה ללפר,אז בנושא הסכמים שיבדוק את עצמו למיעוט אסור לשלוט.

7/8/2019    10:17

2: אוחיון הגיע הזמן שתגיד את האמת ולא סיפורים - בנצי מקריית חיים
תגיד תודה לשלמה עדני שבזכותו הפכת להיות יושב ראש וועד קריית חיים רוב חברי האספה הכללית של הוועד לא רוצים אותך שם ולכן התקציב לא עבר ,אין לך רוב היום ,אדם שאין לו רוב והתקציב לא עבר צריך לשאול את עצמו למה ,וצריך להתפטר ולתת לתושבים להחליט,אין לך מנדט ללא רוב לקבל החלטות, להסכם רוטציה יש 2 צדדים ותחשוב מה אתה לא כיבדת,ותחשוב מה אתה חייב לעדני .

6/8/2019    19:55

1: אוחיון חרטטן אסור להאמין בו נקודה - אילנה מהמערבית


6/8/2019    18:56שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר