שנה עשרים ושש
גיליון מס' 308
נובמבר 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
"אני רואה את עצמי כרצה למרחקים ארוכים"
"ההחלטה למנות סגן נוסף בשכר הינה לטובת הציבור"
עיריית מוצקין עתרה לבג"צ נגד המשרד להגנת הסביבה
ביקשה גירושין מבעלה לאחר שסירב לצרף למיטתם גבר או אישה נוספים
הארנונה בקרית ביאליק לא תעלה זו השנה התשיעית ברציפות
אתם מטקבקים ואנחנו מפרסמים
"למרות שלא נתנו לי סיכוי הצלחתי להיכנס למועצה"
"הסיעות הדתיות עשו טעות כשלא התאחדו לקראת הבחירות בקרית מוצקין"
"יום לאחר הבחירות חזרנו לעבוד במלוא המרץ"
"אני שואף שכל 15 חברי המועצה יהיו בקואליציה"
דרש לכפות גט על אישתו בטענה שכישפה אותו
המאבטח חולה הלב מת לאחר שנדרש לעבור מבחן ריצה
"קופל גרופ" זכתה במקום הראשון בקטגוריית כתבי שירות
מהפך בראשות וועד קרית חיים
איש הליכוד שלמה אוחיון, נבחר לתפקיד על חודו של קול, והחליף את איציק פיטרמן. אוחיון מגלה מה החלום שלו ומשוכנע, שראש העיר החדש של חיפה, ד"ר עינת קליש-רותם, תסייע רבות לקריה

אוחיון: כניסה לראשות הוועדמאת: אבי אדר

שנתיים ו-4 חודשים לאחר שנבחר לראשות וועד קרית חיים, הוחלף איציק פיטרמן, ע"י סגנו וממלא מקומו, שלמה אוחיון, לאחר שאוחיון כינס את הנהלת הוועד, שאישרה את חילופי התפקידים בין השניים, ברוב של קול אחד (5 תומכים לאוחיון מול 4 תומכים לפיטרמן). "איציק ואני הגענו להבנות שיהיו בינינו חילופי תפקידים, וזו הרגשה נהדרת לעמוד בראשות הוועד, לאחר שבמשך שנים הייתי חבר הנהלה ובתפקידים בכירים נוספים", אומר אוחיון.

אפשר לומר, שזהו חלום שהתגשם?
לא צריך להגזים. בעבר יכולתי להיות יו"ר הוועד, אבל ויתרתי על התפקיד, כדי להגיע אליו בשל ועם המון ניסיון, וכך אני מרגיש כעת. בבחירות האחרונות קיבלה סיעתי 27 מנדטים וסיעתו של פיטרמן קיבלה 18 מנדטים בלבד, ולמרות זאת, נתתי לו לאחר הבחירות את האפשרות להיות יו"ר הוועד.

איך היחסים כעת בינך ובין פיטרמן?
היחסים בינינו טובים מאוד. עבדנו בשיתוף פעולה במשך שנתיים ו-4 חודשים, כאשר הייתי סגנו וממלא מקומו, והוא נתן לי את ברכת הדרך להחליף אותו.

מה הדברים העיקריים שתעשה כיו"ר הוועד?
בכוונתי לעשות שינויים רבים ולשתף את הציבור בתוכניותיי. אחד הדברים הקרובים לליבי הוא תחום החינוך, אותו אשדרג, והחלום שלי הוא להקים מועדוני נוער בקריה, מכיוון שיש בני נוער רבים, שלא מוצאים את עצמם.

מה דעתך על ראש העיר החדש של חיפה, ד"ר עינת קליש-רותם?
היא מביאה משב רוח רענן, שהיה כל כך חסר לעיר הזו. אין לי ספק, שהיא תהיה טובה בהרבה מיונה יהב, עבור קרית חיים.

איציק פיטרמן מסר: "במסגרת ההבנות בינינו, שלמה אוחיון החל לכהן כיו"ר וועד קרית חיים, לאחר שקיבל את האישור הפורמלי של ההנהלה. אני מאחל לשלמה הצלחה בתפקידו".


תגובות:
14: פיטרמן ואוחיון צוות מנצח להרבה שנים - דוד ש
על תתנו לסכסך בנכם זה מה שרוצים עדני את פרץ את דיין,תתעלמו מהם לטובת קריית חיים,קריית חיים יותר חשובה מהם,להם רק אינטרס.

6/12/2018    18:11

13: ללא תוכן - חבר מורשון
כל המלגלים על אוחיון בקרוב תוכלו את הכובע. האמת יש מסמך חתום מצד כל יושבי ראש הסיעות.ומאחר שפיטרמן לא עמד בהסכם .ישיבת ההנהלה החליטה ברוב למנות את אוחיון.אתם יכולים להמשיך ולשקר זאת האמת.

6/12/2018    15:53

12: קריאה לפיטרמן ואוחיון תמשיכו לעבוד ביחד - אזרחית
הוועד פרח כשהייתם ביחד קריאה לחזור למה שהיה כך רוצים השפויים על תתנו ליעל לפר ולדונייץ לחזור למשחק תוותרו על עדני האיש הבעייתי בכל פרמטר ותחזרו למה שהיה אתם צמד מנצח.

6/12/2018    01:04

11: לא מתאים - דביר לוי
עם כל הכבוד לאוחיון, הוא לא מתאים לתפקיד יו"ר הוועד. פיטרמן עולה עליו בכל פרמטר אפשרי

5/12/2018    16:21

10: קריאה לפיטרמן לספר לתושביי הקריה מה קרה - אזרח שאכפת לו
פיטרמן איש ממלכתי והגון לא השמיץ את אוחיון ואיחל לו הצלחה רבים ההשגים שפיטרמן הביא לוועד לא מפסיקים קדנציה באמצע בעיקר כשהיא מוצלחת ,קריאה לפיטרמן לספר לתושביי קריית חיים את האמת לגבי ההצבעה שאוחיון מדבר עליה ותפסיק להיות ממלכתי תושביי קריית חיים לא מקבלים את ההחלפה,ואוחיון סילף בחיים הוא לא קבל 27 מנדטים ובטח לא מינה את פיטרמן קבל רק 15 מנדטים .

5/12/2018    00:28

9: כותב15 אומר את האמת אוחיון לא אומר אמת - רבקה מהמזרחית יודעת
לידיעת תושביי קריית חיים יושב ראש וועד שלא נבחר על ידי הציבור אלה בתרגיל מכוער והוא קניית הקול של שלמה עדני שהיה עד לפני שבועיים המתנגד הגדול שלו בעיסקה שהיו בה מעורבים אנשי הליכוד מחיפה היא נודפת סירחון עדני תמך באוחיון בפוטש בגלל הבטחה לתפקיד ממלא מקום וסגן יושב ראש הוועד והבטחת הקרן הקהילתית למשה פרץ חוץ מזה אוחיון קבל רק 15 מנדטים בבחירות

5/12/2018    00:19

8: ללא תוכן - חבר
זאת האמת .עירוני 17 לפר בסיעת אמת. ליכוד.ישראל ביתנו.משנים כיוון=פיטרמן בליצבלאו עזימי.18=ורק אוחיון ללא עזרה מהמפלגות 15.עכשיו תחליטו מי הסיעה החזקה .

4/12/2018    21:38

7: צדק צדק תרדוף - אוחיון שלמה
אני יודע בדיוק מי מאחרי התגובות.ואת השולח את בעלי התגובות לכן בקרוב אוציא את כל האמת..

4/12/2018    20:57

6: אוחיון ספר לציבור איך קנית את שלמה עדני - שלמה


4/12/2018    19:59

5: אוחיון שקרן מדופלם - קרייתי
סיעתו של אוחיון שלא הלכה בשם הליכוד קיבלה רק 15חברי מורשחן מתוך 71 קרית חיים 1 של פיטרמן קיבלה 18 מנדטים. האנשים שעזבו את לפר יחד עם ישראל ביתנו מנו 12.לפי מה שנמסר לא היה שום הסכם רוטציה רק דיבורים. פשוט אוחיון קנה את יריבו שלמה עדני שהצביע איתו

4/12/2018    19:57

4: אוחיון חרטטן אסור להאמין בו נקודה - אזרח שאכפת לו
אוחיון האיש וההגדה שום דבר לא משתנה והאיש ממשיך לספר סיפורי פוגי,מעולם לא היו לך 27 מנדטים פיטרמן קבל 18 עירוני 17 ואתה האחרון קבלת 15 נכשלת פיטרמן העלה אותך למעלה , פירגן, לך שמר עליך מעדני ואתה תקעת לו סכין בגב ,כך עשה אלי בן דיין ללפר שם לה סכין אבל על תחגוג יותר מדי תושביי קריית חיים לא פריירים והליכוד לא ישתלט על הוועד תתבייש.

3/12/2018    17:57

3: אוחיון לא מתאים להיות יושב ראש הוועד עם כל הכבוד - אורן מהמזרחית
ממשיך לשקר בבחירות האחרונות סיעתו קבלה רק 15 מנדטים מול 18 של פיטרמן ולכן פיטרמן נבחר לעמוד בראשות הוועד מה שקרה זה תרגיל מכוער של הליכוד מחיפה שרוצה להשתלט על הוועד בעזרתם של אוחיון ובן דיין וכך קנו את שלמה עדני יריבו של אוחיון בעזרת הבטחה לנות אותו כסגן וממלא מקום,קניית תפקיד אוחיון תתבייש.

3/12/2018    16:43

2: אוחיון כרגיל מספר סיפורים איש שהאת רחוקה ממנו - אזרח שאכפת לו
הסיעה הגדולה ביותר היא של פיטרמן בוועד אם 18 מנדטים לאוחיון יש רק 15 ופיטרמן ניצח את אוחיון בבחירות לועד ה 12 האחרים הם של אלי בן דיין שפרש מלפר כרגיל אוחיון שם נוצות לא לא וממשיך לספר סיפורים גם את התפקיד הוא קבל ברמאות בעזרת אלי בן דיין בכל מקרה הסיעה של פיטרמן היא הגדולה ביותר ושל אלי בן דיין התפרקה.

3/12/2018    16:38

1: אוחיון והחברה תקעו לפיטרמן - ירון
עשו לו כיפה אדומה והחליפו אותו
למרות שבתאכלס זה מה שסוכם ממזמן

3/12/2018    14:13שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר