שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 315
יוני 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 

רק העבריין יענש????
 כולם שווים בפני החוק....או שלא
 

יחס אדיב ומקצועי
 
באחרונה ראיתי מודעה על שטחים מסחריים להשכרה בשכונת "גבעת אלונים" בקרית אתא, אותם בונה חברת "לאטי". התקשרתי לחברה לקבל פרטים והוזמנתי להיפגש עם מנהל השיווק, אהוד מויאל, במשרדים המפוארים ב"חוצות המפרץ". הפגישה היתה מקצועית, מלווה בסירטון ובהדמיות מכל הזוויות, ועל כל שאלה ששאלתי, קיבלתי תשובה מפורטת עם דוגמאות. בסיום הפגישה, שארכה כ-45 דקות, אף קיבלתי חוברת ערוכה היטב עם כל הפרטים על המרכז המסחרי. הופתעתי לטובה מהיחס החם והמקצועי שקיבלתי מנציג החברה, אהוד מויאל. אם זה היחס שמקבלים מחברת "לאטי", טוב לעשות איתם עסקים, וכך אעשה.


 
דליה שגב
רח' פיקסו 15
קרית אתא

מדינת הלכה
 
משהו לא טוב קורה לנו במדינה. החרדים, שהינם המיעוט במדינה, מכתיבים את אורח חייה ומשתלטים לנו על החיים. לא רק שאינם עובדים ומשלמים מס הכנסה, לא רק שאינם משרתים בצבא שירות קרבי מלא, הם גם מקבלים מיליארדי שקלים לישיבות ולכוללים, מקבלים את כספי הביטוח הלאומי שאנחנו משלמים, ומחזיקים את הממשלה בביצים, בבחינת "לא תיתנו לנו, לא תקבלו הצבעות מאיתנו בכנסת".
מדובר בסחטנים, שתרומתם למדינה שולית והם תופסים בצווארנו. לא ירחק היום, בו ייסגרו בתי הקולנוע בלילות שישי, תיעצר התחבורה בשבת, הקניונים ייסגרו ואנו נהפוך למדינת הלכה. כך לא בונים מדינה.


 
יהודה ישראלי
רח' דן 3
קרית ביאליק

הנה באה הרכבת...
 
בעקבות פנייתו התקיפה של ראש עירנו, חיים צורי, אל שר התחבורה, ישראל כץ, לפעול לכך שהרכבות מנהריה לת"א ובחזרה, יעצרו גם בקרית מוצקין, נתן השר הוראה לרכבת ישראל, לדאוג לכך שכל הרכבות שהתווספו, יעצרו בתחנת קרית מוצקין. אין מדובר בדבר פעוט, וצריך להוקיר את חיים צורי, על מלחמתו במשרדי הממשלה למען תושבי העיר. מי יכול על חיים צורי, כשהוא מחליט משהו. עכשיו אפשר לנשום לרווחה. נמשיך להיות מחוברים למרכז הארץ.


 
רוחה כהן 
רח' יששכר 3
קרית מוצקין

איבדנו את ההרתעה
 
לפני חודש ימים, ירו עלינו מרצועת עזה, כ-700 טילים ופגזים. כדי להפסיק את הטילים, שילמנו פרוטקשיין בדמות מאות מיליוני דולרים. זה כבר לא 15 מיליון דולר לחודש, וגם לא 30 מיליון דולר לחודש. מדינת ישראל התחייבה לאפשר להעביר לחמאס מאות מיליוני דולרים. אחרי שההתחייבות ניתנה, הם ממשיכים להפריח בלוני נפץ, ששורפים את השדות ומאיימים על חיינו. הם ממשיכים ב"צעדות השיבה" בכל יום שישי מול הגדר, והחיילים שלנו מסכנים שוב ושוב את עצמם. עד מתי? איפה שר הביטחון? איפה ראש הממשלה? איבדנו את ההרתעה וזה מה שמחזק את החמאס, הג'יהאד האיסלמי והחיזבאללה. בסוף זה יתפוצץ לנו בפרצוף.


 
מאיר קקון
רח' הגליל 12
קרית ביאליק

מערכת חינוך תומכת
 
כשהגעתי לגור עם ארבעת ילדיי הקטנים מחולון לקרית מוצקין, היו לי מעט חששות על המעבר, מעיר גדולה במרכז הארץ, לעיר בינונית בצפון. היום, לאחר שהתאקלמתי, אני יכולה לומר שהחששות נעלמו. קרית מוצקין הינה עיר נקייה, מטופחת, עם מערכת חינוך תומכת, גני שעשועים ואירועים רבים למען הציבור. יש בעיר הזו אנשים טובים עם אהבת חינם ועל כך אני מודה לראש העיר, חיים צורי, בשמי ובשם ילדיי.


 
אוסנת קרן
רח' ציגל 22
קרית מוצקין

ציון לשבח
 
נהניתי לקרוא בעיתונכם את הכתבה על עו"ד ציון אמיר (גיליון מס 314, מאי 2019) תחת הכותרת: ציון לשבח. עו"ד אמיר, מתמודד על תפקיד ראש לשכת עורכי הדין, תפקיד אותו פינה עו"ד אפי נווה, העסוק עכשיו בפלילים.

מתוך כתבת הפרופיל הסתבר, כי עו"ד ציון אמיר, ייצג אישי ציבור רבים שהואשמו בעבירות פליליות, כמו נשיא המדינה, משה קצב, השר לשעבר גונן שגב, ראשי הערים אורי לופוליאנסקי (ירושלים), יצחק אוחיון (פתח תקווה) ומוטי מלכה (קרית מלאכי), וכן את דודו טופז, אלי טביב ומפקד חיל הים לשעבר, האלוף צ'ייני מרום, החשוד בפרשת הצוללות.

מדובר באחד מאחד מעורכי הדין המקצועיים במדינה וטוב עשה העיתון שריאיין אדם כמוהו, אשר סירב לייצג את ג'ון דמיאניוק.


 
חיה ריבה
רח' קרן היסוד 47
קרית ביאליק

גל התייקרות במשק
 
הבחירות הסתיימו, ההבטחות נעלמו ועכשיו אנחנו נשלם על זה. מחירי הדלק, החשמל, המים, הגז, התחבורה הציבורית, החלב, הלחם ועוד מוצרי יסוד, יעלו תוך חודש-חודשיים. עניין של כ-3,000 ש"ח למשפחה בשנה. 
תוסיפו לזה את העלייה במיסי הארנונה לעירייה ואת גל ההתייקרויות השני כתוצאה מעליית המיסים המוסכמת על הממשלה ואנו נהיה במידרון חלקלק. כל משפחה תשלם 4,000-5,000 ש"ח לשנה יותר ממה שאנו משלמים היום, שלא לדבר על עליית מחירי התרופות, הטלפונים הניידים, הרכבות, המוניות ושאר אמצעי המחייה שלנו. אשר יגורנו בא לנו. גל ההתייקרויות במשק בפתח.


 
גלית עמית
רח' המייסדים 2
קרית אתא

נפלאות הפוליטיקה
 
במשך מספר שנים עקבתי אחר עלייתו המטאורית של משה כחלון. כבעל חנות אביזרי רכב בחיפה, הוא הגיע עד למשרד השני בחשיבותו בממשלה, אחרי שר הביטחון. חיוכו התמידי, סיגנון דיבורו הרגוע והעובדה שהצהיר כי הוא בעד האנשים החלשים בחברה, הקסימו אותי. גם העובדה שהצליח להוריד על הברכיים את חברות הסלולאר, ולא חשש לעזוב את מפלגת הליכוד בשיא הצלחתו, מיקמו אותו כאיש אמין בקרב הציבור.

תוצאות הבחירות האחרונות ובמיוחד התנהלותו בשבוע האחרון, עת זרק את כל הבטחותיו לבוחרים ונתן חומת מגן לבנימין נתניהו מהעמדתו לדין, הוכיחו כי הוא איבד את הצפון ואת הכבוד העצמי. כחלון שיקר במצח נחושה ובמקום להיות פוליטיקאי מסוג אחר, שפיו וליבו שווים, הוא הפך לאיש ציבור נלעג. הקסם הלך, היושר התרסק. חבל.


 
אבי זיו
רח' קדיש לוז 33
קרית מוצקיןתגובות:
4: משה כחלון - שוהם
מכר את נישמתו ועתידו הפוליטי לנתניהו
אין לו סיכוי להתמודד יותר לבד
הסיכוי היחידי שלו להנהיג הוא בלהדיח את נתניהו

6/6/2019    15:52

3: הכי מפחיד אותי זה עליית המיסים - שאולי
הממשלה הזאת פשוט אלופה בלהפוך כסף לזבל
ואנחנו נשלם על כך בעשור הקרוב ביוקר
אתם לא מבינים כמה ביוקר

6/6/2019    12:40

2: ציון אמיר - דוד
יהיה ראש לשכת עורכי הדין
אין ספק בכלל
הוא הכי ראוי

6/6/2019    12:22

1: מדינת הלכה - הלכה המדינה - זאב
לכותב יהודה ישראלי היקר!
ראש הממשלה שלנו מוכר אותנו בשקל למפלגות הדתיות רק כדי להציל את עורו

5/6/2019    16:16שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר