שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 314
מאי 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

מותר לשקר, לתת ולקבל שוחד
על פי העיקרון שכולם שווים בפני החוק, מסתמן שזו תהיה המסקנה, אם ביבי נתניהו לא יועמד לדין, עפ"י המלצת היועץ המשפטי לממשלה. מבחן בוזגלו OUT, מבחן ביבי IN.


צבא השם
בשל המתיחות עם החמאס ברצועת עזה, יש לשקול לשלוח לשם את "צבא השם" של סגן שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן, כדי שישמרו על ביטחון המדינה.


חומר למחשבה
חרדים שלא משלמים ביטוח לאומי, מקבלים 7.500 ש"ח בחודש. קשישים שעבדו ושילמו אלפי שקלים בחודש לביטוח לאומי, מקבלים קיצבה של 2.640  שקל ולתפארת מדינת ישראל.


מחיר הקואליציה
לאחר שממשלת נתניהו הקודמת כללה 21 שרים, כולל שר בלי תיק, שר לשיתוף פעולה איזורי, שר לענייני ירושלים ומורשת, ושר תפוצות, מדבר נתניהו על הרחבת הממשלה ל-24 שרים ויותר, כדי שכ-ו-ל-ם יהיו מרוצים. הסיבה לכך היא, שנתניהו רוצה להבטיח מצב, בו חברי הקואליציה יתמכו בו בכל מצב, גם אם במהלך הקדנציה הקרובה יוגש נגדו כתב אישום בגין שוחד, מירמה והפרת אמונים. עפ"י ההערכות, הממשלה המורחבת תעלה לנו 4 מיליארד שקלים בקדנציה. מה איכפת לביבי, שיהיה שר בממשלה, שאחראי על העננים, או שר לענייני כלום ושום דבר, אבל ברגע האמת ישמרו עליו ויעזרו לו להציל את עורו? העיקר שביבי יישאר בשילטון. טפו, כולירע.


עם ישראל חי
בימים בהם נופלים טילים, אין ימין ואין שמאל. ליבנו עם תושבי הדרום ועוטף עזה. רק יחד ננצח.


יוסקה

כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר