שנה עשרים ושש
גיליון מס' 308
נובמבר 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

ממשלה דרעק
שוב הפילה הממשלה את ההצעה להעלות את שכרם של הקשישים, מייסדי ובוני המדינה, ולשלם להם שכר מינימום. השאירו אותם לחיות בחרפת רעב עם 2,300 ש"ח בחודש, אחרי שעשו להם טובה לפני מספר חודשים והעלו להם את הקיצבה ב-6 שקלים, ולעצמם הוסיפו עוד 5,000 ש"ח.

המדינה הזו אוכלת יושביה. את המיליארדים מפנים לאוכלי החינם בישיבות ובכוללים, מעבירים מיליארדים להתנחלויות ומבזבזים על מטוס ובית אטומי לראש הממשלה, ועל הפאטה הקשישים, הם כבר לא מועילים. שכחו אותם.
שכחו גם את הנכים והערירים, שכחו את הפריפריה, שכחו את העולים החדשים, שכחו את המשפחות החד הוריות ואת הזוגות הצעירים שמשרתים בצבא, עושים מילואים ומשלמים מס הכנסה וביטוח לאומי. העיקר התפארו, שהמדינה תרוויח מהגז מאות מיליארדי דולרים וכולם ייהנו מכך. טפו, כולירע. זאת ממשלה דרעק, או דרעק של ממשלה. תבחרו.


בחירות עכשיו

למה למשוך את הזמן, למה? כי זה טוב לבנימין נתניהו, שמחזיק בתפקיד ראש הממשלה, שר הביטחון, שר החוץ ושר הבריאות? הוא לא כזה מוכשר, כי אין ביטחון (ראו ערך 500 הטילים שעפו עלינו מהחמאס), אין בריאות במדינה (במשך 20 שנה בנה נתניהו רק בית חולים אחד באשדוד, שנמצא בגירעון של 150,000,000 ש"ח). ובמשרד החוץ ישנם קיצוצים נרחבים, כמותם לא היו בעשור האחרון. מסתבר שהמדינה הולכת פייפן וכל הצבעה קמה ונופלת על קול אחד. העיקר שביבי שומר על עצמו עד שיגיעו ההחלטות של מנדלבליט. כך לא בונים מדינה. כך הורסים את המדינה. תקנו אותי אם אני טועהדי לאלימות
די לאלימות נגד נשים. די לאלימות בכלל. די, די, די.


חומר למחשבה
השכן שלי שואל, אם "אין כלום ולא היה כלום", למה נתניהו מוסיף עוד עורכי דין במיליוני שקלים, כדי להגן על עצמו?


יוסקה

כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר