שנה עשרים ושש
גיליון מס' 307
אוקטובר 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

בחירות או לא להיות
נו, אז מה אתם אומרים? הפכתם להיות אנשים חשובים? פתאום לפני הבחירות כולם מחייכים אליכם? יופי, יופי. תחייכו גם אתם. כי פעם בחמש שנים, אתם מצביעים בשביל עצמכם. אתם מצביעים בשביל הילדים שלכם, ההורים שלכם, השכונה שלכם. אתם מצביעים בשביל איכות החיים שלכם, ולכן ההצבעה הזו חשובה קודם כל עבורכם.  בחירות לראשות עיר, זה לא משחק ילדים, זה עסק למקצוענים. לניהול עיר צריך אנשים עם ניסיון ולא אנשים לניסיון. בחירה בראש עיר, זו בחירה שבאה מהלב. להפריח סיסמאות כולם יודעים, אבל מעטים מאוד יודעים לקחת עיר על הכתפיים ולהוביל אותה להצלחות. מי ששיפשף את סוליות נעליו, מי שצבר ניסיון בעשייה, מי שהצליח למנף את העיר בהצלחה, הוא האדם הראוי. בלי השמצות, בלי ליכלוכים, עשייה נטו - זו הבחירה שלי.


החמאס ניצח בעזה
עד עכשיו, הפסדנו במערכה בעזה. החמאס מפריח בלוני תבערה, מעיף עפיפוני נפץ, יורה כדורים חיים, זורק מטעני חבלה, מבעיר צמיגים, שורף לנו את השדות והופך את חייהם של חיילי צה"ל ויישובי עוטף עזה, לגיהנום עלי אדמות.  פרט לאיומים, לא שמענו מראש הממשלה ושר הביטחון על תוכנית פעולה, לא צבאית ולא מדינית. אחרי שבעה חודשים, לא הגיע הזמן לעצור את הטירוף הזה? במקום להתעסק בהקדמת הבחירות או בחקירות ראש הממשלה כל הזמן, צריך לעשות מעשה. תקנו אותי אם אני טועה.


מלכודות מוות
מעניין מיהם המולטי-מיליונרים, עליהם שומרים חברי הכנסת והשרים, שעוצמים עין מהתופעה של האופניים והקורקינטים החשמליים, שהפכו למלכודות מוות. עשרות רוכבים מתים בשנה, מאות נפצעים בשנה, ואף אחד בממשלה לא פוצה פה. טפו, כולירע.  


יוסקה

כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר