שנה עשרים ושש
גיליון מס' 306
ספטמבר 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

שנה פצלוחס
אז מה היה לנו השנה? אינספור חקירות נגד ראש ממשלה מכהן, 4 תיקים (1000, 2000, 3000 ו-4000), 3 עדי מדינה (נגד נתניהו) ומשפחת "לא היה כלום כי אין כלום", מרחוב בלפור בירושלים, שחושבת שהיא יכולה לעבוד על כל העולם. נתניהו מדושן העונג, שחושב רק איך לשמור על כיסאו המתנדנד, הוא פרצופה של המדינה, וכך גם הממשלה שבראשה הוא עומד. מעולם לא היתה לנו ממשלה כל כך מפלגת, סכסכנית וגיזענית, אפילו שונאת אדם, כפי שיש לנו עכשיו. ממשלה שמפלה בין יהודים וערבים, בין חילונים ודתיים, שתוקעת סכין בגב לדרוזים וסכין בלב לקהילת הלהט"בים.

מה עוד היה לנו השנה? יוקר המחייה הפך לבלתי נסבל, ועוד מעט גם נשלם על האוויר שאנחנו נושמים... מחירי החשמל, המים, הדלק, המזון והבתים נוסקים אל-על, ומי שמנסה להתנחם בשתיית אלכוהול או עישון סיגריות, מגלה שגם הם עלו...

מה עוד היה לנו השנה? המיעוט הלא יהודי קיבל אצבע משולשת ב"חוק הלאום", הלהט"בים גילו ב"חוק הפונדקאות", שהם לא מספיק טובים כדי להיות הורים, מאות אלפי קשישים וניצולי שואה, ממשיכים לבחור בין אוכל ותרופות, הנכים ממשיכים לצאת לרחובות, כי אי אפשר לחיות מקיצבה כל כך מגוחכת, והפער בין עניים ועשירים רק הולך ועולה.

זאת היתה שנה פצלוחס, שנה דרעק, שנה דמיקולו - תבחרו אתם את המילה. בואו נהפוך דף ונקווה שהשנה הבאה תהיה טובה יותר. לא מגיע לנו?


יוסקה

כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר