שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 304
יולי 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

הצעה לממשלת ישראל
נו, אז מה אתם אומרים על ממשלת הקקמייקה, שמנהלת את המדינה? מה אתם אומרים על כך, שהחמאס בעזה מנצח אותנו כל יום כבר ארבעה חודשים רצופים? להם יש עפיפונים בארבעה שקלים לאחד, או פצצות מרגמה, מתי שהם רוצים, ואנחנו עם המטוסים, הטנקים, הארטילריה והמודיעין במיליארדי שקלים, לא מסוגלים לעצור אותם. 

 אז יש לי הצעה: בכל פעם שתישמע אזעקת "צבע אדום" ביישובי עוטף עזה, תופעל האזעקה בכל הארץ. 10 פעמים בלילה, 15 פעמים בלילה, כמה שצריך, ואז אולי נבין, שהפקרנו את תושבי עוטף עזה, וזה בהחלט יכול לקרות לנו עם החיזבאללה בצפון. תקנו אותי אם אני טועה. הצעה לחברי הכנסת
איך הגענו למצב, שבלי מצלמות, לא היינו יודעים, שמכים קשישים חסרי ישע בבתי אבות?

איך הגענו למצב, שבלי מצלמות, לא היינו יודעים שמכים ומתעללים בתינוקות שלנו בפעוטונים ובגני ילדים?

האם עלינו להתקין מצלמות גם בבתים, כדי לעקוב אחר העובדים הזרים המטפלים בהורינו הקשישים, או בבייבי-סיטרים השומרים על ילדינו הפעוטות?
 אז יש לי הצעה: שחברי הכנסת יחוקקו חוק (במקום עשרות החוקים המטומטמים שלהם), שמי שמכה קשישים או תינוקות חסרי ישע, יישב בכלא 10 שנים, ישלם 100,000 ש"ח קנס, או שרכושו יולאם לטובת הנפגע. נראה אותם חזקים על חלשים.


מנדלבלוף
מה הוא מתבכיין, היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט? מה הוא מקטר על כך, שמפגינים נגדו, כותבים נגדו ברשתות החברתיות ולועגים לו וליושרו? אולי אחרי כמה שנות חקירה בכמה תיקים, הגיע הזמן להגיע להחלטות? אם ביבי נתניהו אשם, שיעמוד לדין. אם הוא זכאי, שתיעצר החקירה, נבקש את סליחתו ונתקדם הלאה. בינתיים, מנדלבליט הוא מנדלבלוף ואת כל ההפגנות נגדו עליו לקבל בהבנה. שיחליט כבר הטיפוס הזה.


יוסקה

כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר