שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 314
מאי 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
קונים דירה עם הלוואה של 1,000,000 ש"ח ב"דר נופרים"
הצלחה ליריד הדירות של "לאטי" שנערך בחוה"מ פסח
לגור בצמוד לשמורת טבע קסומה

בקרוב ייפתח פנטהאוז לדוגמא בפרוייקט "זיו קלאס" בשכונת "משכנות אמנים" קרית מוצקין
הפנטהאוז עוצב בצורה ייחודית ע"י מעצב העל שמעון מלכין, ויימכר עם הריהוט ופריטי העיצוב. נותרו פנטהאוזים מערביים, יחידים בקומה, במיפלס אחד. הבעלים של "זיו נכסים וקבלנות", יואב זיו: "מדובר בפנטהאוזים מהמוצלחים ביותר שבנינו ב-30 השנים האחרונות"


"זיו קלאס": פנטהאוזים יוקרתיים לאיכלוס מיידי
במיקום הטוב ביותר בשכונת היוקרה "משכנות אמנים" בקרית מוצקין, סיימה לאחרונה חברת "זיו נכסים וקבלנות", את בניית פרוייקט "זיו קלאס". בפרוייקט, הכולל 3 בניינים מפוארים של 12-11 דירות בכל בניין, ובסך הכל 34 דירות, נותרו הדובדבנים שבקצפת, בדמות פנטהאוזים יוקרתיים מערביים, יחידים בקומה, במיפלס אחד.

במסגרת הפרוייקט ייפתח בקרוב פנטהאוז לדוגמא, שעוצב בצורה ייחודית ויוצאת דופן ע"י מעצב העל שמעון מלכין. הפנטהאוז לדוגמא, שיכלול 5 חד', יימכר יחד עם הריהוט ופריטי העיצוב הייחודיים. פרוייקט "זיו קלאס" ממוקם ברח' אהוד מנור פינת יוסי בנאי, בצמוד לפארקים המטופחים של שכונת "משכנות אמנים", ובסמוך למרכזי חינוך, קניות, תרבות ופנאי.

הבעלים של חברת "זיו נכסים וקבלנות", היזם והקבלן יואב זיו, מסר כי הציבור החל להתעורר מההבטחות של תוכנית "מחיר למשתכן", ואינו מוכן להמתין לדירה במשך 5 שנים, במיוחד כאשר ישנו פרוייקט בוטיק לכניסה מיידית. כמו כן הוסיף זיו, כי מדובר בדירות פנטהאוז מיוחדות, יחידות בקומה ובמיפלס אחד, עם 4 כיווני אוויר. "יש יתרונות רבים בבניין עם מעט דירות, ובעיקר מרחב, שקט ואווירה אינטימית. מדובר באחד הפנטהאוזים המוצלחים ביותר של החברה ב-30 השנים האחרונות", מגלה זיו.

חברת "זיו נכסים וקבלנות", עוסקת מזה קרוב ל-30 שנה ביזמות ובקבלנות של דירות יוקרה, שכונות מגורים ומרכזים מסחריים. החברה חרטה על דיגלה איכות, תיכנון קפדני, יכולות הנדסיות גבוהות ויחס אישי. כל זאת, לצד איתנות פיננסית וגב כלכלי, הפכו אותה לאחת מחברות הנדל"ן המובילות בצפון.

בימים אלו מתכננת החברה את בניית פרוייקט הדגל שלה בשכונת "רמת אלמוגי" בכרמל, במסגרתו ייבנו 7 בניינים, ובסך הכל 100 דירות יוקרה.

פרטים נוספים על הפרוייקטים של "זיו נכסים וקבלנות", ניתן למצוא באתר ziv4u.co.il. לתיאום פגישה: טל' 04-8007070.


תגובות:
2: שמעון מלכין זה בהחלט מעב על - יהל
עשה בנצר סירני, קרית קריניצי, אזורים קרית אונו ועוד הרבה מוצלחים. תותח רציני

8/5/2019    11:13

1: פנטהאוז לדוגמא זה צריך להיות מדהים - גלית
וכמו שאני רואה את הפרויקטים של זיו, זה יהיה חבל על הזמן.
יאללה תגידו מתי אפשר לבוא לאכול את הלב :)

7/5/2019    10:39שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר