שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 312
אפריל 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
אוכלס פרוייקט "זיו קלאס" ב"משכנות אמנים" קרית מוצקין

"לאטי" תקיים יריד דירות ענק בחול המועד פסח בדירות לדוגמא
הקבלן ערן גלבוע בונה עשרות פרוייקטים של תמ"א בקריות

מתנה לחג: תושבי דרך עכו בקרית ביאליק יזכו בעוד אחוזי בנייה
זאת במסגרת התחדשות עירונית שאושרה על ידי הרשות הממשלתית להתחדשות

דוקורסקי על רקע רח' דרך עכו, שיעבור שידרוג ומהפכה של ממשעוד חדר ועוד ממ"ד: תושבי דרך עכו בקרית ביאליק, בין צומת אפק ועד לצומת הצריף, כולל אלו המתגוררים ברחובות הפנימיים עד רחוב קרן היסוד, יזכו בשידרוג משמעותי בנכסים שלהם. זאת לאחר שהאיזור נכלל בתוכנית של הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית בשיתוף עיריית קרית ביאליק, להעצמת זכויות הבנייה לתושבים שמתגוררים לאורך קווי מערכת התחבורה הציבורית עתירת הנוסעים בציר המטרונית - כביש 4. יצוין, כי גם כל שכונת "ביאליק דרום" כלולה בפרוייקט. 

מטרתם של פרוייקטים להתחדשות עירונית הינה לחדש, לשדרג ולשפר מיתחמי מגורים, תשתיות ושטחים ציבוריים באיזורים הוותיקים של העיר, על ידי עיבוי וחיזוק מבנים קיימים או על ידי הריסת מבנים ישנים ובניית חדשים במקומם. מדובר ביוזמה ממשלתית אשר מטרתה לחולל צמיחה והתפתחות, להחיות את הריקמה העירונית הוותיקה לצד זו החדשה.

לצורך קידום הפרוייקט בקרית ביאליק, נבחר צוות תיכנון בראשות  האדריכל אורי מזור, ממשרד "מזור – פירשט", אשר יגיש את המלצותיו לוועדת ההיגוי שתקבע את  מדיניות ההתחדשות. בוועדה יהיו חברים נציגי עיריית קרית ביאליק, לשכת התיכנון המחוזית והרשות הממשלתית להתחדשות עירונית.

ראש העיר, אלי דוקורסקי: "זו הזדמנות עבור בעלי הדירות, לחזק, למגן ולהרחיב את דירותיהם ובכך לשפר את איכות חייהם ולהשביח את נכסיהם. קידום פרוייקט התחדשות עירונית יאפשר לקבוע מדיניות ברורה וראייה מערכתית לגביי העיר כולה, תוך מתן דגש על נושא תשתיות, חניות ונגישות תחבורתית".


תגובות:
2: מה אם דרך עכו במוצקין?????? - שומי
מוצקין תתחילו ללמוד מביאליק

צורי יושן בעמידה דואג רק לחדש

22/4/2019    09:51

1: איזה כיף להם - יום טוב
אחלה שידרוג
יכולים להעלות את ערך הנכס

11/4/2019    12:36שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר