שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 293
אוגוסט
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
הושקה הדירה לדוגמא בפרוייקט “זיו קלאס״ בשכונת “משכנות אמנים״ שבקרית מוצקין
נמכרו כל הדירות בפרוייקט “דן 29״ בקרית ביאליק
“גלבוע״ החלה בבניית מגדל “GILBOA TOWER״ ב״משכנות אמנים״
מגדל המגורים, שיהיה המפואר ביותר בקריות, יכלול דירות 3, 4, 5 ו-6 חד׳, ופנטהאוזים במחירי פריסייל. במקביל ממשיכה החברה, בהובלת ערן גלבוע, לשווק עשרות פרוייקטים של תמ״א 38

‏״GILBOA TOWER״: מגדל מפואר ומחירי פריסייל מיוחדיםלאחר למעלה מ-60 שנה, בהן היא נחשבת לאחת מחברות הבנייה הטובות והמוצלחות בקריות ובצפון כולו, ממשיכה קבוצת “גלבוע״, לחדש ולהפתיע. באחרונה החלה הקבוצה בבניית מגדל המגורים “GILBOA TOWER״ שבשכונת “משכנות אמנים״ בקרית מוצקין, שיהיה המגדל המפואר ביותר בקריות. המגדל, שיתנשא לגובה 17 קומות, יכלול דירות 3, 4, 5 ו-6 חד׳, לצד פנטהאוזים מפוארים עם 50 מ״ר מרפסת. בין השאר ייהנו הדיירים ממפרט טכני עשיר שלא נראה כמוהו בקריות, לובי כפול מעוצב וממוזג, וכן 3 מעליות מפוארות. לרגל תחילת הבנייה ניתן ליהנות ממחירי פריסייל, ולכן לא מומלץ להמתין עד הרגע האחרון, מכיוון שהמחירים יעלו ככל שהבנייה תתקדם.

בד בבד ממשיכה “גלבוע״, בשיווק עשרות פרוייקטים של תמ״א 38 ברחבי הקריות. יצויין, כי החברה נחשבת לבעלת הניסיון הרב ביותר בקריות ובאיזור הצפון כולו בתמ״א 38, ואחת המובילות במדינה. הפרוייקטים נבנים בין השאר ברח׳ בנימין 17, דן 18, אפרים 18, קק״ל 53 וקרן היסוד 90 בקרית ביאליק, ויצמן 54 בקרית מוצקין, מנדלה מוכר ספרים 9 בקרית ים, ובורוכוב 41 בקרית אתא. פרוייקטים נוסף הינם ברח׳ רחל 5 בקרית ביאליק, בו נותרה למכירה דירת 5 חד׳ במחיר ללא תחרות, וברח׳ בן גוריון 51, אף הוא בקרית ביאליק, בו נותר פנטהאוז במיפלס אחד ובקומה פרטית.

פרוייקט תמ״א 38 כולל חידוש מלא של מעטפת הבנייה והחלפת כל התשתיות, כמו גם הוספת ממ״ד, מעלית ומרפסת. על כל הפרוייקטים מנצח ערן גלבוע, מהנדס בניין עם תואר שני בהנדסה אזרחית, הממשיך את מורשת הבנייה של אביו, הקבלן יעקב גלבוע, שהקים את החברה. גלבוע מסר, כי ישנם עשרות פרוייקטים נוספים של תמ״א 38, הנמצאים בהליכי תיכנון, וכי בד בבד מתכוונת “גלבוע״, לצאת בפרוייקטים של “פינוי-בינוי״ בקריות.

לפרטים: “גלבוע״, משרד מכירות: שד׳ ירושלים 13 קרית ביאליק, טל׳: 04-8426666, ובחברת “מיזמים״ (אבישי), טלפון: 050-6372668.תגובות:
1: נראה מרשים - אופק
לפחות לפי ההדמייה
במיוחד בקומות העליונות

8/8/2017    14:39שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר