שנה עשרים ושש
גיליון מס' 305
אוגוסט 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
מיתחם נוסף של צמודי קרקע יצא לשיווק ב"גבעת אלונים"
נותרו למכירה 5 דירות גן בפרוייקט "SYMPHONY"

פרוייקט "סי טאוור" מציג: מקסימום דירה במינימום מחיר
פנטהאוז ודירות לדוגמא הושקו בפרוייקט "ALONEY NOFAR"
פרוייקט הבוטיק של "דר נופרים", הנבנה בשכונת "גבעת אלונים", כולל 7 בנייני בוטיק עם 12 דיירים בכל בניין. בין הדירות ניתן למצוא וילות דו-משפחתיות 6 חד' ופנטהאוזים במיפלס אחד

"ALONEY NOFAR": שבעה בנייני בוטיק בשכונת יוקרה. באחרונה נפתחו הדירות לדוגמא (צילום הדמיה: "LUMO")בימים אלו נכנסה חברת "דר נופרים", להילוך גבוה עם פרוייקט הבוטיק החדש שלה, "ALONEY NOFAR", שנבנה בשכונת "גבעת אלונים" בקרית אתא, וכולל 7 בנייני בוטיק עם 12 דיירים בלבד בכל בניין (2 דירות בכל קומה). באחרונה הודיעה החברה, כי במסגרת הפרוייקט נפתחו פנטהאוז ודירות מרהיבות לדוגמא, מהם יכולים הרוכשים הפוטנציאלים להתרשם. בין הדירות לדוגמא ניתן למצוא קוטג' 5 חד', צמוד קרקע, עם מרחב פנימי גדול במיוחד, המשתרע על כ-150 מ"ר + גינה צמודה כ-130 מ"ר. כמו כן כולל הפרוייקט דירות ופנטהאוזים במיפלס אחד, כאשר כל דירה מאופיינת ומתוכננת כפנטהאוז יוקרתי בגדלים שבין 160-135 מ"ר + מרפסות ענק כ-70-35 מ"ר, הצופות לנוף מרהיב. בנוסף כולל הפרוייקט וילות דו-משפחתיות, 6 חד', צמודות קרקע, כ-160 מ"ר + גינה צמודה כ-130 מ"ר. הפרוייקט תוכנן ע"י האדריכל ז'אנו יוסף.

מחברת "דר נופרים" נמסר, כי הפרוייקט מאופיין בתיכנון קפדני ואלגנטי, ביצוע מדוייק, רמת גימור גבוהה ומיפרט עשיר במיוחד, כמיטב המסורת של החברה. כמו כן נמסר, כי חלק מהדירות יאוכלסו בעוד כ-4 חודשים.

"גבעת אלונים" שוכנת בקרבת צירי תנועה מרכזיים, כ-5 דקות מכביש 6 העתידי ודקות בודדות מהקריון ומכביש 22 ("עוקף קריות"). השכונה מצטיינת בחזות מטופחת עם פארקים וגני משחקים לרווחת תושביה, ובין השאר הוקמו בה אשכול גני ילדים ובתי ספר יסודיים.

מנכ"ל "דר נופרים" ואחד הבעלים שלה, רפי בן משה, מסר כי החברה שמה לה למטרה להקים פרוייקטים ומתחמי מגורים איכותיים בסטנדרט בנייה גבוה במיוחד, תוך מתן דגש על תיכנון קפדני וחשיבה על כל פרט ופרט לרווחת הדיירים.
חברת "דר נופרים", שהוקמה לפני כ-20 שנה, צברה במהלך השנים ניסיון עשיר בייזום, בנייה ושיווק של מאות יחידות דיור בקריות. החברה מתמחה בבניית בתי מגורים ייחודיים, הן בבנייה רוויה והן בבתים צמודי קרקע, עם תיכנון ייחודי.


תגובות:
2: ניראה מצויין - יולי
הבעיה היחידה שלי, שזה דר נופרים, מה שאומר רמה מאוד גבוהה שעולה בהתאם.
בקיצור, חלום שלי בית כזה...

12/8/2018    12:49

1: אוהבת את העבודה שלהם - אגם
יש להם דירות סוף
אחותי קנתה אצלהם בנווה גנים. בית מהממם בקומה עשירית

7/8/2018    13:08שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר