שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 293
אוגוסט
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
הושקה הדירה לדוגמא בפרוייקט “זיו קלאס״ בשכונת “משכנות אמנים״ שבקרית מוצקין
“גלבוע״ החלה בבניית מגדל “GILBOA TOWER״ ב״משכנות אמנים״
נמכרו כל הדירות בפרוייקט “דן 29״ בקרית ביאליק

בפרוייקטים “דן 27״, “פלמ״ח פרימיום״ ו״השבטים פרימיום״, של חברת “אקסודוס פרימיום״, נותרו דירות אחרונות. החברה העמידה לרשות הרוכשים יועץ משכנתאות על חשבונה.


“השבטים פרימיום“: דירות מרווחות, סטנדרט בנייה גבוה ומיפרט טכני עשיר
הצלחה גדולה לפרוייקט “תאומי דן״, שהינו פרוייקט הדגל של חברת “אקסודוס פרימיום״, במסגרתו נמכרו כל הדירות בפרוייקט “דן 29״ בקרית ביאליק. בפרוייקט “דן 27״, נותרו דירות אחרונות. “תאומי דן״, הינו פרוייקט תמ״א 38 ברח׳ דן שבקרית ביאליק הוותיקה, אשר יכלול תוספת של 3 קומות, מעלית, ממ״ד ומרפסות שמש.

גם בפרוייקטים נוספים של החברה, נוחלת “אקסודוס פרימיום״, הצלחה גדולה, כאשר בפרוייקט “פלמ״ח פרימיום״ שברח׳ פלמ״ח 13 בקרית ביאליק, נותרו 3 דירות אחרונות, דירת 4 חד׳, דירת 4.5 חד׳ ופנטהאוז 3 חד׳ + 70 מ״ר מרפסת. דיירי הפרוייקט ייהנו ממפרט טכני עשיר, תיכנון אדריכלי מוקפד ומגורים באחת השכונות הטובות והוותיקות בקרית ביאליק. לרגל תחילת הבנייה יצאה החברה במבצע אטרקטיבי, במסגרתו יימכרו 2 דירות פרימיום אחרונות, 4 חד׳, 114 מ״ר + מרפסת שמש, במחיר 1,250,000 שקל.

בד בבד החלה החברה בבניית פרוייקט “השבטים פרימיום״ ברח׳ שבטי ישראל 42 בקרית ביאליק. הפרוייקט היוקרתי, שנבנה במסגרת תמ״א 38, יכלול דירות 4 חד׳ עם מרפסת שמש, וכן 2 פנטהאוזים במיפלס אחד. בפרוייקט נותרו דירות בודדות.

אתי רוזנפלד מחברת “רוזנפלד נכסים״, המשווקת את הפרוייקטים של “אקסודוס פרימיום״, מסרה כי החברה החליטה להעמיד לרווחת רוכשי הדירות יועץ משכנתאות על חשבונה, אשר ילווה את הפרוייקטים השונים.

כמו כן הוסיפה רוזנפלד, כי בשבועות הקרובים יעלה על הקרקע פרוייקט תמ״א 38 נוסף של “אקסודוס פרימיום״, ברח׳ ויצמן 32 בקרית ביאליק, שיכלול דירות 4 חד׳, דירות 5 חד׳ ופנטהאוזים עם מרפסות ענק.

“אקסודוס פרימיום״ הינה חברה קבלנית, המשמשת גם כחברה יזמית. החברה, לה יש ניסיון עשיר בתחום, חרטה על דגלה סטנדרט בנייה גבוה, מיפרט טכני עשיר, אמינות ומקצועיות. לפרטים יש להתקשר לטל: 04-8877449 או: 054-5503049.תגובות:
1: ברכות לאתי - נדלנית !
תותחית אמיתית


8/8/2017    14:13שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר