שנה עשרים ושש
גיליון מס' 305
אוגוסט 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
מיתחם נוסף של צמודי קרקע יצא לשיווק ב"גבעת אלונים"
פנטהאוז ודירות לדוגמא הושקו בפרוייקט "ALONEY NOFAR"
פרוייקט "סי טאוור" מציג: מקסימום דירה במינימום מחיר
נותרו למכירה 5 דירות גן בפרוייקט "SYMPHONY"
הפרוייקט של חברת "עמרם אברהם", שנבנה בשכונת "משכנות אמנים" בקרית מוצקין, כולל 5 בניינים של 8-7 קומות כל אחד. הדירות יימכרו ללא הגרלה ובתמיכת משרד השיכון

‏"SYMPHONY": סטנדרט בנייה גבוה, מיקום מנצח וגינות ענקלאחר שבנתה בהצלחה רבה אלפי יחידות דיור באיזור השרון וסביבתה, עברה חברת הנדל"ן "עמרם אברהם", לבנות גם בקריות, ובימים אלו היא בונה את פרוייקט היוקרה "SYMPHONY" בשכונת "משכנות אמנים" שבקרית מוצקין. הפרוייקט, שכולל 5 בניינים של 8-7 קומות כל אחד, ייבנה כחלק ממיתחם "כורדני", המשתרע על כ-833 דונם ונועד לבניית 3,500 יחידות דיור. 

סמנכ"ל השיווק של "עמרם אברהם", עדי גייר, מסר כי הפרוייקט כולל 130 יחידות דיור, כאשר עד כה נמכרו 120 דירות לזכאי תוכנית "מחיר למשתכן" ו-5 דירות נוספות עבור משפרי דיור במסגרת השוק החופשי. כמו כן הדגיש גייר, כי על משפרי הדיור המעוניינים ברכישה, להיות בעלי תעודת זכאות ולעמוד בקריטריונים של אי מכירת דירה במשך 5 שנים.

במסגרת פרוייקט "SYMPHONY", נותרו למכירה 5 דירות גן אחרונות, ללא הגרלה ובתמיכת משרד השיכון. דירות הגן, המשתרעות על שטח שבין 119-109 מ"ר, כוללות גינות בגודל 380-317 מ"ר, ויימכרו החל מ-1,750,000 ש"ח. 
כמו כן ציין עדי גייר: "יחד עם הקפדה על כללי התיכנון והעיצוב שנקבעו, אנו שמים דגש על רמת בנייה וביצוע גבוהים, בין השאר כדי לא לפגוע באמינות החברה ומקצועיותה כלפיי אותם זוגות צעירים שזכו בהגרלה ומימשו את זכותם ברכישת הדירה". 

חברת "עמרם אברהם" הוקמה ע"י אברהם עמרם ז"ל ובניו, כחברה לחומרי בניין. בשנת 2002 הוקמה החברה-הבת "עמרם אברהם", שהינה חברת נדל"ן העוסקת בפיתוח, ייזום ובנייה למגורים. החברה בונה באמצעות טכנולוגיות מהמתקדמות בישראל, ולרשותה עובדים, מנהלים ומהנדסים מהטובים במדינה. החברה פעילה בטווח רחב של תחומי פיתוח, יזמות וביצוע של מבני מגורים, תעשייה, מסחר ומשרדים. לאחרונה נכנסה החברה גם לפעילות בתחום התחדשות עירונית.
לפרטים ובירור זכאות בפרוייקט "SYMPHONY", טל': 055-9727120. פרטים נוספים באתר האינטרנט: amram-symphony.com


תגובות:
1: 380-317 מ"ר גינה??!!! - רותם
זה גודל מטורף!
וב-1.75 מיליון זה לא הרבה יחסית לשוק.
תוך שנתיים הם יהיו שוות מעל 2.5 מיליון

7/8/2018    14:29שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר