שנה עשרים ושש
גיליון מס' 305
אוגוסט 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
פנטהאוז ודירות לדוגמא הושקו בפרוייקט "ALONEY NOFAR"
נותרו למכירה 5 דירות גן בפרוייקט "SYMPHONY"

פרוייקט "סי טאוור" מציג: מקסימום דירה במינימום מחיר
מיתחם נוסף של צמודי קרקע יצא לשיווק ב"גבעת אלונים"
המיתחם, אותו בונה חברת "שרביב", כולל 28 צמודי קרקע דו-משפחתיים על מגרשים גדולים. פרוייקט "גבעת אלונים" שבקרית אתא, כולל 622 יח"ד ונבנה כשכונת מגורים עם אופי כפרי

"גבעת אלונים": אווירה כפרית. הוחל בשיווק 28 צמודי קרקעעל רקע ההצלחה הגדולה של פרוייקט "גבעת אלונים" בקרית אתא, הודיעה חברת "שרביב", הבונה אותו, כי היא מוציאה לשיווק מיתחם נוסף של צמודי קרקע דו-משפחתיים. המיתחם יכלול 28 צמודי קרקע ששטחם כ-160 מ"ר על מגרשים גדולים, בגדלים של כ-340-260 מ"ר ליחידת דיור, ובמחירים החל מ-2.37 מיליון ש"ח.

בימים אלו נמצאת שכונת "גבעת אלונים", בתנופת בנייה מואצת, עם יותר מ-300 משפחות שכבר מתגוררות בה. הפרוייקט, שכולל 622 יח"ד בבנייה רוויה, בנייני בוטיק וצמודי קרקע, נבנה כשכונת מגורים עם אופי כפרי, ובהם שטחים ירוקים רחבי ידיים, שבילי אופניים, גן משחקים לילדים, רחובות מרוצפי אבן ומערכת כבישים בטוחה. השכונה ממוקמת מצפון לשכונת "גבעת טל", מצפון-מערב למחלף סומך וכ-10 דקות נסיעה מהקריון. השכונה נהנית מנגישות גבוהה לצירי תנועה, תוך מתן דגש על יציאה נוחה ל"כביש 6" ובסמוך לקו רכבת שיעבור בעתיד בסמוך אליה. יצויין, כי הפרויקט כולל היצע מגוון במיוחד של דירות, החל מדירות בבנייני בוטיק של 6 קומות, בניינים של 10 קומות, מגדלים של 18 קומות וכמות גדולה של בתים צמודי קרקע.

מנהלת השיווק בחברת "שרביב", שרה אילין, מסרה כי למיתחם המגורים החדש, שיצא לשיווק בימים אלו, היתה רשימת המתנה ארוכה. כמו כן הוסיפה אילין: "השכונה תוכננה מתוך תפיסה מודרנית של התחשבות בסביבה הירוקה המקיפה אותה. צפיפות הבנייה בשכונה נמוכה וחלק ניכר ממנה הם צמודי קרקע ובתים בבנייה נמוכה. צמודי הקרקע בפרוייקט זוכים לביקוש רב, מכיוון שמדובר במוצר שכמעט ולא קיים בשוק. הפרוייקט מאפשר להגשים את חלום הבתים צמודי הקרקע במחיר סביר".

"שרביב" הינה חברת בנייה, שנמנית עם חברות הבנייה המובילות בישראל. היציבות הכלכלית וכושר הביצוע, שהפגינה במשך השנים, איפשרו לה לבצע פרוייקטים מורכבים של בנייה ותשתיות, שהקנו לה מוניטין של אמינות ומקצועיות.
לפרטים על "גבעת אלונים": www.givat-alonim.co.il. 


תגובות:
1: שכונה מטורפת - ציון
איזה פיתוח ובנייה הרימו שם. כבר אחת השכונות היוקרתיות בקרית אתא

7/8/2018    12:40שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר