שנה עשרים ושש
גיליון מס' 307
אוקטובר 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 


שיואו, איך אורהל'ה התגעגעה אליכם.

לכבוד הבחירות, אורהל'ה תפצח בבדיחה: אחד, לא חשוב מאיזו עדה, יצא לחופשה באילת והתארח במלון הילטון. למחרת בבוקר, כשחזר מארוחה דשנה, חש לפתע לחץ נוראי בבטנו. הוא נכנס לשירותים שבחדרו, אך הבחין שהללו מקולקלים. מכיוון שלחצו היה גדול, הזדרז וירד ללובי כדי לעשות את צרכיו בשירותים שם, אך לדאבונו הרב כולם היו תפוסים. הוא מיהר לחזור לחדרו וכשחש שאינו יכול להחזיק יותר מעמד, ניגש לעציץ שבחדר, שלף את הצמח מתוכו ומיהר לרוקן את תוכן מעיו לתוכו, תוך שהוא משלשל חופשי. אחרי שהחזיר את הצמח לעציץ, ארז את חפציו ועזב את המלון. כעבור שבועיים הוא קיבל מכתב מהמלון בזו הלשון: “אנחנו סולחים לך על הכל ומתחייבים בפניך שלא לתבוע אותך, רק תגלה לנו איפה זה...״.

רוצים עוד בדיחה? סבבה. לאורהל'ה יש סבלנות לכולם: מיקי, בנצי ואחמד, יצאו לטיול במטוס פרטי. לפתע החלה סערה והם היו חייבים לנטוש את המטוס, אלא שהיו להם רק שני מצנחים. אחמד ביקש ראשון: “תראו, יש לי הרבה כסף, עסקים, אדמות, בניינים, תנו לי לקפוץ ראשון ואעזור לכם?. מיקי נתן לו מצנח והופ הוא צנח. “תגיד, אתה פסיכי? השתגעת? מה נעשה עכשיו שנינו??, שאל מיקי. “אל תדאג, נתתי לאחמד את שק השינה?.


לאחר שהחל לרוץ מדי בוקר 6 ק"מ על חוף הים, החליט "ראיס" קרית ים, דוד אבן צור, שזה לא מספיק לו והתחיל ללמוד גלישה על "סאפ", בביה"ס הימי שבקריה. אורהל'ה קלטה אותו נלחם בגלים וממהרת לפרסם תמונה עבור חמשת קוראיה הנאמנים.אבן צור: חתירה ראשונה על "סאפ" בים. אש על הגולש


קבלו את הדוגמנית יובל ברגמן (24), פריקית של ספורט ובעיקר של משחקי NBA, שהחליטה לעשות כמה מרשרשים ולהוביל את קולקציית ההלבשה התחתונה של חברת "אקספוז". המפליש אלכס ליפקין, נתן למצלמתו ללטף את גופה ואורהל'ה כהרגלה שולפת תמונה.ברגמן: נבחרה להוביל את קולקציית ההלבשה התחתונה של "אקספוז"

הבלונדה אלונה אייזנברג, דוברת עיריית קרית ביאליק, יצאה ללטביה, כדי להגן על התזה שלה בעבודת הדוקטורט, בנושא רשויות מקומיות בישראל והתנהלות העובדים באירגון. על הדרך, ביקרה במוזיאון הבובות בלטביה, עלתה על שמלת דוכסית עם פיאה, כובע וכרכרה, והתמונה לפניכם. כפרה על החיוך שלה.אייזנברג: הפכה לדוכסית במוזיאון הבובות בלטביה

חבר מועצת העיר קרית ביאליק לשעבר, ד"ר גל הדרי, מסיעת ה"צעירים", סיים במקום השני במירוץ נהריה למרחק 10 ק"מ, כחלק מההכנות למרתון טבריה, שיתקיים בעוד שלושה חודשים.


בדיחונת: שתי בלונדיניות שוכבות על הדשא בלילה. אומרת האחת: "תגידי, איזה מקום קרוב יותר, לונדון או הירח?". עונה לה חברתה: "דההיי... את רואה מפה את לונדון?".


צלם הדוגמניות של המדינה, עדי ברקן, שהחזיק בעברו חנות צילום במרכז "צבר" בקרית ביאליק, חוגג או טו טו, 60 שנות יופי, לא לפני שעבר צינתור נוסף בליבו. אחרי סתימה בארבעה עורקים, ניתוח מעקפים, ניתוח לב פתוח, שימוש בקוקאין וטיפול גמילה מסקס, החליט ללכת צעד אחורה, להוריד את קצב העבודה ולשמור על הבריאות, כדי לא ללכת פייפן בגיל צעיר. אורהל'ה זוכרת את ברקן לטובה, ואל תשאלו למה.


משה רן, אביו של שוער מכבי חיפה ונבחרת ישראל האגדי, אבי רן ז"ל, שנהרג לפני 31 שנים מפגיעת סירת מירוץ בכנרת, יתמודד באחת הרשימות למועצת העיר חיפה.

גם חלוץ הפועל ת"א ונבחרת ישראל בעבר, שייע פייגנבאום, מנסה את כוחו בפוליטיקה, ויתמודד על מקום באחת הרשימות למועצת העיר הוד השרון.

סיגל ביטון, מנהלת לשכת מנכ"ל תאגיד "פלגי מוצקין", אוהבת להיות באוויר. ביטון יצאה עם בעלה שמעון לקרואטיה וסלובניה, תוך שהיא סופרת כבר 4 טיסות מתחילת השנה, אבל מי סופר.


ביטון: התעופפו לקרואטיה וסלובניה, 4 טיסות מתחילת השנה

מנכ"ל עיריית קרית ביאליק, עזרא חכם, וגזבר העירייה, חן פרץ, מכינים את המזוודות לקראת טיסה לכנס ערים חכמות בברצלונה. מה רע?

בדיחה וחזרנו: בחור חרדי אחד מגיע לרב עם בעיה קשה ומבקש עיצה. “כבוד הרב?, ממלמל האברך במבוכה, “בזמן האחרון איני מצליח לספק את אישתי בעת קיום מצוות פרו ורבו?. שואל הרב: “ניסית ללקק לה??. “מה זאת אומרת??, שואל הבחור בתדהמה, “ללקק איפה??. הרב מכחכח בגרונו ועונה: “איפה שהיא עושה פיפי?. הבחור כמעט מתעלף מהשוק, אבל אם הרב אומר - הרב יודע. הוא קם, מודה לרב ויוצא. לאחר כחמש דקות חוזר האברך לרב ואומר: “כבודו, שאלה קטנה לי אליך. כשאני מלקק לה איפה שהיא עושה פיפי, ללקק גם את החרסינה מסביב, או רק את המים שבפנים??.


 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר