שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 304
יולי 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 


וועליה, איזה מונדיאל נפל לארגנטינה על הראש. קללת ירושלים נפלה עליהם, וזה מזכיר לאורהל'ה את הבדיחה, על ילדה ששואלת את אבא שלה: "אבא, למה קראתם לי אפרת?". האב: "כיוון שנולדת באמצע המונדיאל".

קבלו בדיחה טובה: אחד, בואו נגיד מרוקאי, קבע פגישה עם חבר במרכז הכרמל. כשהגיע למקום המפגש, ראה שיש לו עוד חצי שעה לחכות. פתאום ראה שלט עליו כתוב: “ד״ר ליבוביץ רופא מין״. עלה במדרגות לקליניקה ואמר לרופא: “דוקטור, אני מרגיש שיש לי שלוש ביצים״. התפלא הרופא וביקש ממנו להוריד את מכנסיו. מישש הרופא באשכיו ואמר לו: “סלח לי, אני מרגיש רק שתי ביצים״. “אתה טועה דוקטור״, אמר המרוקאי, “תבדוק טוב״. בדק הרופא פעם נוספת ואמר: “זה רק הדימיון שלך, יש לך רק שתי ביצים. אתה יכול להתלבש״. התלבש הבחור ויצא מהקליניקה לפגוש את חברו. “מה קרה?״, שאל החבר, “אתה חולה שיצאת זה עתה מהרופא?״. “לא״, עונה לו המרוקאי, “הקדמתי בחצי שעה ורציתי לשרוף את הזמן, אז חיפשתי מישהו שישחק לי בביצים...״.

רוצים עוד בדיחה? סבבה. לאיש עשיר אחד היה רומן עם אישה איטלקיה במשך כמה שנים. לילה אחד, באחת הפגישות שלהם, גילתה לו האישה שהיא בהיריון. כדי לא להרוס לו את הנישואים ואת השם שלו, הוא הסכים לשלם לה סכום גדול של כסף, אם היא תיסע לאיטליה, תלד שם ותשמור זאת בסוד. העשיר הבטיח גם לספק לילד תמיכה עד שיהיה בן 18. היא הסכימה, אבל שאלה איך הוא יידע שהתינוק נולד. כדי לשמור את הסוד, אמר לה העשיר, פשוט לשלוח לו גלויה ולכתוב בה מילה אחת: “ספגטי״ ואז הוא יתחיל לשלם. יום אחד, אחרי תשעה חודשים, באה אליו אישתו ואמרה לו: “מתוקי, קיבלת גלויה מוזרה היום״. הבעל הסתכל בגלויה, נהיה חיוור והתעלף. על הגלויה היה כתוב: “ספגטי, ספגטי, ספגטי, שניים עם כדורי בשר, אחד בלי...״.

אמן החושים צחי ווייט ורעייתו לילך, הפסיקו להתכסות באותה שמיכה לאחר 22  שנות זוגיות. עצוב.


מנהל "הד הקריות", גילי גילת, פרס כנפיים ועזב אחרי 20 שנה את העיתון, ואל תשאלו מי, מה, למה וכמה? עזב וזהו. נשמה של אורהל'ה הגילי הזה.


דני אלטרוביץ, מנהל מערכות המידע של עיריית קרית ביאליק, הסתובב עם גבס על יד שמאל, זכר לתיקול לא טוב בכדורגל. מגיע לו.


"ראיס" קרית מוצקין, חיים צורי, החליט לשמור על עצמו לקראת הבחירות, ועבר לאכול פעמיים ביום סלט עם הרבה לימון. כמו שאורהל'ה אוהבת.


לעו"ד הדס צור, חברת מועצת העיר קרית ביאליק, מסיעת ה"צעירים", יש מה זה לחץ בעבודה. בוקר לחוץ אחד יצאה מהבית לפגישה עם מדי ייצוג, חולצה לבנה, מכנס שחור ו...כפכפי בית מנומרות. שכחה את הנעליים השחורות בבית. כפרה עליה, על החרוצה הזו.צור: שכחה את הנעליים בבית

עכשיו סיפור מהחיים: נחש צפע ביקר בגינת ביתו של שני אוצ'קובסקי, חבר מועצת העיר קרית ביאליק. אוצ'קובסקי כמעט השתין מפחד, טיפס גבוה והזעיק לוכד נחשים, שהצליח ללכוד את הנחש בשעה 01:30 בלילה. אורהל'ה מיהרה לקבל פרטים:
אוצ'ה, נחש צפע?
רק 1.70 מ'.
הסתכל לך בלבן שבעיניים?
לא עזב אותי במבט שלו. נשבע שלא עשיתי לו כלום.
מה הלאה?
אישתי רונית הודיעה לי, שהיא לא רוצה לגור יותר בדירת קרקע, רק במגדל בקומה גבוהה.
פוחד מאישתך?
בטח פוחד, כמו כולם.
חמוד שכמוך.אוצ'קובסקי: מפגש מלחיץ עם נחש צפע. הרעייה רוצה לעבור דירה למגדל

בדיחונת: במהלך ארוחה במסעדה, לוחשת אימא רומניה לבתה באוזן: "לא נעים לי, אבל תגידי לבעלך הפרסי, שהחנות שלו פתוחה ורואים לו קצת את הבולבול". מעיפה הבת מבט לעבר מכנסיו של בעלה ואומרת: "אימא, זה לא קצת, זה הכל".


ואם כבר ארוחה במסעדה, אז אורהל'ה קלטה את שני הצימחונים, אלי דוקורסקי ויוסי דואק, יורדים על ארוחת בריאות במסעדת "מאמא מיה". מז'תומרת על מה דיברו? על המונדיאל ועל פוליטיקה. על מה יכולים שני גברים לדבר בימים הללו?


מי שתהה מי עומד מאחורי תמונות הסטודיו היפהפיות של ד"ר עינת קליש-רותם, המתמודדת על ראשות עיריית חיפה, מול יונה יהב, מדובר בלא אחר מאשר צלם הדוגמניות עדי ברקן, שהחל את דרכו כמפליש, כאן אצלנו בקריות. עולם קטן.קליש-רותם: הצטלמה אצל עדי ברקן ויצאה דוגמנית


אבי אשכנזי, פעם חבר מועצת העיר קרית מוצקין, והיום מנהל מכירות ב"עולם השינה", של חנן רווה, יצא לסופיה בבולגריה, כדי ללמוד איך הם ישנים. ריגול תעשייתי.


יו"ר וועד קרית חיים, איציק פיטרמן, חגג לאחרונה פעמיים. את יום בריאתו ה-63 ואת הולדת נכדתו אביב, מבתו הבכורה רווית. בשמחות.פיטרמן: חגיגה כפולה במשפחה

האישה והבלונד, רחלי בן גלים, הגיעה לגיל 53 והעולם שותק.

יונה יהב, זה מחיפה, הגיע לגיל 74.


איציק ששון, פעם סגן ראש העיר קרית מוצקין, נהיה פתאום בן 78.


בדיחה ונמשיך: מלח אחד, לא חשוב מאיזו עדה, שחזר הביתה לאחר שהייה בים במשך שישה חודשים, מספר לחברו: “אל תשאל איזה פאדיחה. ביליתי עם אישתי לילה סוער ואחר כך נרדמנו שנינו. בבוקר, כשפקחתי את עיניי, שכחתי שאני נמצא בבית ומתוך הרגל הוצאתי מהארנק שטר של 100 דולר ונתתי לה?. אומר החבר: “לא נורא מלח, חצי שנה מחוץ לבית, היא בטח תבין ותסלח?. עונה לו המלח: “לא זו הבעיה. מה שמשגע אותי, שאישתי החצי רדומה לקחה את השטר של 100 הדולר, ובעיניים עצומות הושיטה לי עודף של 20 דולר מתוך השידה שליד המיטה...?.


 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר