שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 301
אפריל 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 


היי כפרות, מה ניש? כדי להספיק לסיים את ניקיונות הפסח, אורהל'ה תפצח מיד בבדיחותיים:

שנתיים לאחר שהתחתנה, באה ילדה פולניה אל אימה והתלוננה, כי בעלה המרוקאי, אינו מבצע עימה שום אקט מיני כמעט עשרה חודשים. האם התקשתה להאמין לדבריה ואמרה לה: “הערב אני אציץ דרך חור המנעול כדי לראות מה קורה״. הבת הסכימה. הגיע הערב, האם הציצה דרך חור המנעול וראתה את חתנה המרוקאי שוכב עירום וקורא עיתון ולידו אישתו גם היא עירומה. לאחר כמה דקות הכניס הבעל את אצבעו לנרתיקה של רעייתו, וכשראתה זאת האם, הבינה שהכל הסתדר ועזבה את המקום. למחרת אמרה האם לבתה: “לפי מה שהספקתי לראות, הכל היה בסדר אתמול״. הסתכלה  עליה הבת ואמרה: “על מה את מדברת? לא היה בינינו כלום״. “אבל ראיתי אותו דוחף לך אצבע פנימה״, אמרה האם. “אהה״, אמרה הבת, “כל פעם שהוא רוצה להרטיב את האצבע בשביל להפוך דף, הוא עושה את זה...״.

אחת, לא חשוב מאיזו עדה, תפסה יום אחד קריזה ושלחה מכתב זועם לשר האוצר, משה כחלון: "בוקר טוב... לאור החוק החדש, הקובע שקבלת שירותים אצל זונות מהווה עבירה פלילית, והיות ובעלי אזרח שומר חוק, על מנת שלא ייפתח לו תיק בגין תשלומים לזונות... הוא מפסיק ממחר לשלם לחברת החשמל, להוט, לאורנג', לבזק, לעירייה, למס הכנסה, למע"מ ולכל שאר הזונות. סבבה...??".

על יובל רבין, בנו של ראש הממשלה המנוח, יצחק רבין ז"ל, מופעל לחץ כבד מצד ראשי מפלגת העבודה, כדי שיתמודד על ראשות העיר חיפה, מול יונה יהב. אורהל'ה בעד. הגיע הזמן לשנות.

חבר וועד קרית חיים, מוטי בליצבלאו, יוצב במקום השלישי ברשימת ה"ירוקים" של אביהו האן, המתמודד אף הוא על ראשות העיר מול יונה יהב.

מנכ"ל מכבי חיפה בעבר, איתמר צ'יזיק, הצטרף לרשימתו של עו"ד דוד עציוני, המתמודד אף הוא נגד יונה יהב, על ראשות עיריית חיפה. מה הולך פה, כולם הולכים על הראש של יהב?

דורון גולן, כתב וצלם ב"הד הקריות", התחיל לעבוד גם ב"רדיו צפון", ככתב מוניציפאלי ופלילי באיזור הקריות. בהצלוחס.

ה"ממי" של קרית ביאליק, אלי דוקורסקי, שובר שיאים. בחודש האחרון הוא יצא לחו"ל 3 פעמים. פעם ראשונה בשליחות העירייה לעיר קמניץ בגרמניה, לרגל חגיגות ה-70 למדינה, ביום שחזר, יצא עם משפחתו לחופשה קצרה, ואת השבוע שעבר עשה במחנות ההשמדה בפולין, עם עשרות תלמידים מביה"ס "אורט", במצעד החיים. אל תגידו שהוא ראש עיר מעופף, כי הוא לא. כפרה עליו.


בדיחונת: אחד, בואו נגיד גרוזיני, הודח מקורס טיס. שלחו אותו חזרה לבקו״ם, שם שאלה אותו פקידת המיון לאיזו יחידה הוא רוצה להגיע. הסתכל עליה הגרוזיני בחיוך ואמר: “מותק, אני רוצה ליחידת נ״מ״. התפלאה פקידת המיון ואמרה: “אתה לא רוצה לצנחנים או לגולני?״. “אני רוצה רק לנ״מ. אם אני לא טס, אף אחד לא יטוס״.

איך שהחורף הולך ונעלם לנו מהעיניים, אורהל'ה מיד נזכרת בסופגניה גל אברבנל (30), שהטריפה עם הופעתה את מתאמני ה"הולמס פלייס", וגרמה להם להפסיק את האימון. שורו והביטו בתמונתו של המפליש פביאן קולדורף ותבינו לבד.
נציגת משרד הפנים בעיריית קרית ביאליק, נורית ברקוביץ, חגגה לה בשו-שו 49 שנות חיוכים. כפרה על החיוך המפתה שלה. 


אם ראיתם את דודו שמריהו, מי שמתכוון להתמודד על ראשות עיריית קרית ביאליק, כשהוא טרוד בשבוע האחרון, זה רק כיוון שחילק כ-40 חבילות פסח לנזקקים. כפרה עליו. שמריהו: חבילות פסח לנזקקים


עכשיו, קחו אוויר, תנשמו חזק ותתכוננו לפצצה גדולה מאוד, על חייו האישיים של עובד ציבור באחת הקריות. לא סתם פצצה, אלא פצצת אטום. גם אם תחתכו לאורהל'ה את הלשון, היא עדיין לא יכולה לשחרר את המידע, שיסעיר את המדינה כולה. חכו בסבלנות.

אורהל'ה לא יכולה להתאפק ונזכרת בקיבוצניקית תמי טסקר, שהגיעה ל"הולמס פלייס" בקריון, כדי לקדם את מודעות החיסון למניעת סרטן צוואר הרחם. אפשר לא לפרגן לסוכריה הזו? אורהל'ה שולפת תמונה נוסטלגית של האטרקטיבית.


טסקר: קידמה את מודעות החיסון למניעת סרטן צוואר הרחם


שמח בנמל. אפרים גבאי, מנכ"ל הפועל חיפה שפוטר מתפקידו, הוציא מכתב התראה לפני משפט, בו דרש מיואב כץ, 2 מיליון שקלים פיצוי על 30 שנות עבודה. למחרת הגיש סמנכ"ל המועדון לשעבר, רון פלדהיים, תביעה בסך מיליון שקל נגד כץ, בגין פיצויים. יש עוד מישהו בתור?

המנצח מוטי איינס, חגג לעצמו 63 שנות ניצוח, עליהן ניצח ביד רמה.

קבלו בדיחה: ילד אחד מבקש מאימא שלו להוציא את הכלבה לטיול. “לא כדאי להוציא אותה החוצה כי היא מיוחמת?, אומרת לו האם. “מה זה מיוחמת??, שואל הילד. האימא, שלא נוח לה להסביר, שולחת את הילד לאבא שנמצא במוסך. “אני רוצה להוציא את הכלבה לטיול, אבל אימא אומרת לי שהכלבה מיוחמת?, אומר הילד לאביו. “אל תדאג, אנחנו נטפל בזה?, מרגיע אותו האב, שלוקח סמרטוט עם דלק ומורח לכלבה את האחוריים ואומר לילד: “עכשיו אתה יכול לצאת איתה לטיול?. אחרי כמה זמן חזר הילד ללא הכלבה. “איפה הכלבה??, שואל האב. עונה הילד: “נגמר לה הדלק ועכשיו איזה כלב דוחף אותה חזרה הביתה?.


 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר