שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 312
אפריל 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
"קולומביה" אאוטלט סטור פותחת חנות חדשה בחוצות המפרץ

30 שנות הצלחה לקריון
אלפי משתתפים נהנו מאירוע מיוחד, שכלל קוקטייל חגיגי, מופע של להקת מוניקה סקס, שאירחה את יזהר אשדות, ומסיבת ריקודים. המנכ"ל גיא קרן: "נמשיך להרחיב את הקניון, תוך חידוש ושיפוץ החנויות הקיימות"

קרן, דוקורסקי, לוי וטרגן: אירוע שיא, שסיכם חודש של אירועיםלעיני אלפי משתתפים ציין קניון "עופר הקריון", 30 שנה להיווסדו, בערב מרשים וחגיגי במיוחד, שהיווה את אירוע השיא לחגיגות שנערכו במשך כל החודש שעבר. כחלק מהאירועים נהנו לקוחות הקריון ממבצעים מסביב לשעון ומהגרלת ענק של אלפי פרסים ומגוון מתנות.

"עופר הקריון" החל את דרכו כמרכז מסחרי קטן, שהלך והתרחב עם השנים, והיום הוא נחשב לספינת הדגל של קניוני "עופר", עם יותר מ-330 שוכרים, ובהם חנויות, משרדים, מסעדות ובעלי עסקים מתחומים שונים ומגוונים, כולל מותגים אהובים מהארץ ומהעולם. 

האירוע המיוחד התקיים במעמד מנכ"ל חברת "מליסרון", אבי לוי, מנכ"ל עופר הקריון, גיא קרן, ראש עיריית קריית ביאליק אלי דוקורסקי, מנכ"ל העירייה, ליאור טרגן, ובהשתתפות כ-1,000 מוזמנים.

לרגל החגיגות קושט הקניון בשלל בלונים וקישוטים, והאורחים נהנו מקוקטייל חגיגי ומרצף של הופעות מיוחדות, כאשר בשיאו של הערב נערך מופע של להקת מוניקה סקס, שאירחה את יזהר אשדות.

את האירוע פתח גיא קרן, מנכ"ל הקריון, שאמר: "עופר הקריון נחשב היום לאחד הקניונים המובילים בישראל, הן ברמת תמהיל המותגים והן במכירות. אנו גאים שבמהלך 30 השנים האחרונות הצלחנו להפוך מקניון קטן לקניון הגדול ביותר במדינה, הממוקם במקום השני בדירוג הקניונים הארצי".

בעניין תוכניות לעתיד אמר קרן: "בכוונתנו להרחיב ולהגדיל עוד את הקניון ובכך לאפשר לרשתות חדשות וותיקות לפתוח סניפי דגל חדשים ונוצצים במיתחם, תוך שיפוץ וחידוש חנויות קיימות, במטרה להעניק לקהל לקוחותינו את השירות הטוב והמגוון ביותר". האירוע נחתם  במסיבת ריקודים תוססת במדרחוב הקניון.


תגובות:
1: זה הבית השני שלי - רונית
או שאני צריכה להגיד הראשון
אני בקריון יותר מבבית
אין, חולה על המקום

8/4/2019    22:05שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר