שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 311
מרץ 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
מיקי קופל נשא הרצאה בפני כ-180 סוכני ביטוח
"עופר הקריון" חוגג 30 שנה בשלל אירועים ומופעים
לרגל יום ההולדת, ייהנו המבקרים ממבצעים, מופעים והפתעות מסביב לשעון. ביום ה', 21/3, ייערכו במדרחוב הקריון, מופעים שונים, שבשיאם תארח להקת "מוניקה סקס", את הזמר יזהר אשדות

"מוניקה סקס" ויזהר אשדות: מופע משותף לכבוד חגיגות ה-30במסגרת חגיגות 30 שנה לקניון "עופר הקריון", יערוך הקניון במהלך חודש מרץ, מגוון אירועים, הפתעות ופעילויות מיוחדות לכל המשפחה. האירועים יגיעו לשיאם ביום ה', 21/3, אז ייערכו מופעים שונים במדרחוב הקריון. את האירועים יפתח מופע של הסדרה הלוהטת "דאנס סטורי", ובשעה 20:00 יתקיים מופע של להקת "גברבנד". בשעה 21:30 ייערך מופע של להקת "מוניקה סקס", שתארח את יזהר אשדות. הכניסה חופשית.

כחלק מחגיגות 30 שנה, ייהנו חברי "My Ofer" ומצטרפים חדשים, מצ'ופר מיוחד, במסגרתו מי שיקנה ב-30 ש"ח ומעלה בקנייה יומית מצטברת בחנויות הקניון, יקבל כרטיס גירוד, כאשר כל כרטיס יזכה בפרס. בין השאר ניתן לזכות ב"iROBOT", במכונת קפה "נספרסו" ובארוחת בוקר זוגית ב"מילקה". המבצעים תקפים בין 31.3-17.3. בנוסף, חברי "My Ofer" יוכלו ליהנות ממבצע, שבמסגרתו יוכלו לקנות 30 מתנות בשקל אחד בלבד.  

"עופר הקריון", שהוקם לפני 30 שנה, החל את דרכו כמרכז מסחרי קטן בקרית ביאליק, ועם השנים התרחב בצורה משמעותית, עד שהפך לספינת הדגל של קניוני "עופר", עם למעלה מ-330 שוכרים בתחומים שונים ומגוונים, תוך מתן דגש על מותגים מובילים מהארץ ומהעולם. היום נחשב "עופר הקריון", למרכז המסחר, השירותים, הבידור והפנאי המוביל באיזור הצפון, ואחד המובילים והמצליחים במדינה. בימים אלו מתרחשת ב"עופר הקריון", מהפכה קולינרית, כאשר לצד מסעדות וותיקות, נפתחו בו מסעדות שף ומותגים של מובילי קולינריה ידועים, כמסעדת "קיצ'ן גארדן" של השף שגב משה, מסעדת "דוניה" של השף מאיר אדוני, קונדיטוריית "שמו", ובקרוב ייפתח בו סניף מרשת "סוסו ובניו", של השף עומר מילר.

מנכ"ל "עופר הקריון", גיא קרן: "אנו חיים במציאות משתנה, ההולכת ומתחדשת כמעט מדי יום, ולכן חשוב לנו לפעול ימים כלילות כדי לעדכן ולחדש את המיתחם. בכוונתנו להרחיב את הקניון, במטרה לאפשר לרשתות נוספות לפתוח אצלנו סניפי דגל, במקביל לחידוש ושיפוץ חנויות קיימות. אני קורא לקהל הרחב לחגוג עימנו את חגיגות ה-30, שיהיו נוצצות ואטרקטיביות במיוחד".

לפרטים: "עופר הקריון", דרך עכו 192 קרית ביאליק, טל': 04-8779333.


תגובות:
1: מוניקה סקס ויזהר אשדות - רינת
כל הכבוד לכם
איזה הופעה ברמה
חייבת לראות

7/3/2019    15:17שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר