שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 317
אוגוסט 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
"אצלנו כל לקוח הוא מלך"
רשת 2jump פותחת את הסניף החמישי בחוצות המפרץ
במקום יופעל פארק טרמפולינות ומיתחם נינג’ה. מייסדי הרשת, לישי גנור ואבי אילוז: "הרשת הוקמה על בסיס עיקרי בהתמחות בימי הולדת שמותאמים לכל גיל ובמחיר אטרקטיבי במיוחד"

"2jump": מיתחם הנינג'ה והטרמפולינות הגדול בצפון שיגעון הנינג'ה, ששוטף את ישראל מאז עלתה לאוויר תוכנית הטלוויזיה הפופולארית, הגיע לאחרונה גם למיתחם חוצות המפרץ, שם פתחה בימים אלו רשת  2jump את הסניף החמישי שלה. בעלי הרשת, לישי גנור (35) ואבי אילוז (38), ציינו, עם פתיחת הסניף החדש, כי מהירות הצמיחה של הרשת היא ללא תקדים, כאשר רק שנתיים עברו מאז פתיחת הסניף הראשון שלה, בנתניה, בשנת 2017 ועד לפתיחת הסניף החמישי, בחוצות המפרץ.
בסניף החדש תפעיל הרשת פארק טרמפולינות ומיתחם נינג’ה. אטרקציית ה״נינג’ה״ הותאמה לרמות קושי שונות, לכל גיל, ומהווה מיתחם ייחודי ובמיוחד לכל המשפחה.

ברשת הסבירו את הייחודיות שלה. "פארק הטרמפולינות והאטרקציות הוא מיתחם נוח ומהנה לבילוי משפחתי עם ילדים ונוער. הפארק מציע מגוון רחב של טרמפולינות ואטרקציות שמחולקות למיתחמים שונים לפי גיל. המקום בנוי כך, שלהורים ישנו קשר עין רציף עם הילדים, תוך ישיבה מהנה בפארק עם כוס קפה ומבט על הילדים שקופצים ונהנים. מדובר במיתחם בילוי נגיש ונוח".
מייסדי הרשת ציינו, כי היא הוקמה על מנת לתת פיתרון לעריכת ימי הולדת, כאשר המתקנים מותאמים לכל גיל ובמחיר אטרקטיבי במיוחד. "המוטו שלנו מאד ברור: לכל ילד מגיע לחגוג יום הולדת. המחיר האטרקטיבי מהווה זרז למשיכת קהל רחב למקום. הרשת מהווה  מענה לצרכי הלקוח תוך התאמה לסטנדרטים הגבוהים שלה". 

יצוין, כי המחיר עבור עריכת אירוע במקום הוא 1190 שקלים, והוא כולל הכל. 
כיום 2jump מפעילה מיתחמי בילוי: בנתניה, חדרה, אשדוד, מודיעין וסניף הדגל בחוצות המפרץ חיפה. 

בעלי הרשת ציינו כי למרות שהמיתחם הוקם עבור ילדים, מסתבר שההורים נהנים אפילו יותר מהם. 

‏2jump, "חוצות המפרץ אאוטלט", רח' הקיטור 25, טל: 072-2500405, 2jump.co.ilתגובות:
אין תגובות


שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר