שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 293
אוגוסט
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
מסעדת “שלה״ מציגה: פינת פרובנס וסימטת פירנצה בק.מוצקין
הפנינג “חמישי שיק״ נערך במיתחם “I-WAY״ מדי יום חמישי
טיפולים חדשניים למניעת עיוורון ניתנים בקרית בריאות “זבולון״
סניף של רשת “באלאנס קלאב״ יוקם ב״עזריאלי״ קרית אתא
מכון הכושר ישתרע על 1,100 מ״ר בקומה השנייה. מנכ״ל “עזריאלי״ ק.אתא, ירון ספיר: “מדובר במהפכה אסטרטגית. הקמת הסניף תביא לשידרוג תמהיל החנויות והשירותים בקניון״

ספיר ובעלי הרשת: מכון כושר בקניון. כושר ובריאות לצד שופינגרשת מכוני הכושר “באלאנס קלאב״, בבעלותם של שמעון פחימה ועוזי נסימי, חתמה על חוזה להקמת סניף ענק בקניון “עזריאלי״ קרית אתא. מכון הכושר, שיוקם בקומה השנייה, ישתרע על שטח של 1,100 מ״ר. הסניף החדש של “באלאנס קלאב״, שיהיה השני בקריות והחמישי במדינה, צפוי להיפתח בתחילת שנת 2018. הסניף יכלול מגוון חוגים, חדרי סטודיו גדולים וחדישים, מדריכי כושר ברמה הגבוהה ביותר וסטודיו ספינינג. היקף ההשקעה של הקמת הסניף, נאמד ב-5 מיליון שקלים.

בעזריאלי “קרית אתא״, פועלים על קונספט ייחודי, שייצור יתרון משמעותי ומהפכה צרכנית. כחלק ממערך השיווק, החל מחודש נובמבר יחלו פעילויות ספורטיביות ללא תשלום, בחסות ה״באלאנס קלאב״, ויוצב דוכן למכירת מנויים במחירי פריסייל.

הבעלים של “באלאנס קלאב״, שמעון פחימה ועוזי נסימי, מסרו, כי הם שואפים להביא חוויה של אימון פונקציונלי מתקדם, באווירה מודרנית ומתקדמת. כמו כן הוסיפו הבעלים, כי הם רואים בקניון “עזריאלי״ קרית אתא, לוקיישן איכותי ומקום מפגש מרכזי ונגיש עבור קהל הלקוחות, שמאמינים במקצועיות הרשת בתחום הכושר הגופני.

מנכ״ל הקניון, ירון ספיר: “מדובר במהפכה אסטרטגית. הקמת הסניף החדש בקניון מהווה חלק מהסתכלות רחבה על חלל הקניון, כמו גם שידרוג תמהיל החנויות והשירותים, והתאמתו לתושבי הקריות. אנו מאמינים, שחוויית הקנייה תהפוך לפונקציונלית ללקוחות, וגם בעתיד נקפיד לחדש ולעדכן את התמהיל בהתאם למציאות המשתנה״.

רשת “באלאנס קלאב״, הנחשבת למובילה בתחום הכושר הגופני והבריאות, כוללת את מכשירי הכושר המתקדמים בעולם. ברשת עובדים מדריכי כושר מוסמכים, המתאימים תוכניות אימונים בשילוב דיאטנים, מעקב ועמידה ביעדים.
לפרטים: קניון “עזריאלי״, רח׳ העצמאות 37 קרית אתא, טל׳: 04-8711249.תגובות:
אין תגובות


שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר