שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 309
ינואר 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
"קופל גרופ" סיכמה שנה מוצלחת באירוע חגיגי
כל פיתרונות הדיגיטל תחת קורת גג אחת
מזה זמן רב נחשבת חברת "רנקום", בניהולו של רן אדר, לאחת החברות המובילות בתחום הפירסום הדיגיטלי, עם מגוון שירותים, כגון בניית אתרים וקידום ברשתות החברתיות וב"גוגל", יחד עם פיתרונות מיתוג שונים

אדר: פיתרונות דיגיטליים ברמה גבוהה. מקצועיות, שירות ומבצעיםתוך פרק זמן קצר הפכה חברת "רנקום" (RANCOM), לאחת החברות המובילות באיזור הצפון ובמדינה כולה, בתחום בניית אתרים ופירסום דיגיטלי. החברה שמה דגש מיוחד על פיתוח, ייצור ושיווק דיגיטלי של כל סוגי האתרים, כמו גם אפליקציות שונות. "גיליתי את העולם הדיגיטלי בעת שהייתי די.ג'יי בחיפה והקריות", מספר בעל החברה, רן אדר. "בהתחלה לא ידעתי באיזו צורה לפרסם את עבודתי כדי.ג'יי, כדי לחשוף אותה לציבור הרחב, ועם הזמן גיליתי את העולם הדיגיטלי והבנתי עד כמה מדובר בעולם ללא גבולות, שגם עזר לי באופן אישי. באותה תקופה עשיתי סוויץ' בראש, התחלתי ללמוד את העולם הזה בצורה מקצועית ופתחתי את החברה".

היתרון הגדול של "רנקום", הינו בכך שהיא מעניקה את כל פיתרונות הדיגיטל תחת קורת גג אחת, כגון פיתוח, שיווק וייעוץ עסקי, דבר החוסך את הצורך להיות מטורטר בין אנשי מקצוע שונים. הכלים הייחודיים שפיתחה החברה, סייעו ללקוחותיה לקבל את מירב החשיפה ברשת הדיגיטלית, ובמקרים רבים אף להגדיל את הכנסותיהם באופן משמעותי. "החברה מספקת מגוון שירותים במחירים אטרקטיביים, כגון בניית אתרים, קידום ברשתות החברתיות (פייסבוק ואינסטגרם), קידום ממומן ואורגני ב'גוגל', יחד עם מגוון רחב של פיתרונות מיתוג, הכוללים בין השאר עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור ודפי נחיתה", מוסיף אדר.

מה הדברים העיקריים שחרטה החברה על דגלה?
בנינו מערך אסטרטגי שיווקי נכון למאות עסקים קטנים וגדולים, כדוגמת "מיי בייבי" בירכא, החמניה-גרעיני עפולה, קל אוטו, הוט מובייל ועוד עשרות עסקים טובים אחרים. אנחנו יודעים לקחת את כל היתרונות של העסק אל מקום של תוכן איכותי, הנעה ישירה לפעולה ועיצוב קו ויזואלי ייחודי לכל לקוח.

‏"RANCOM", רח' חלוצי התעשייה 40 חיפה, טלפון: 1700-5000-60, אתר אינטרנט: www.rancom.co.il.


תגובות:
אין תגובות


שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר