שנה עשרים ושש
גיליון מס' 305
אוגוסט 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
"אין תחליף לסוכן הביטוח עם המגע האישי"
פסטיבל החלקה על הקרח נפתח בקניון "עזריאלי" ק.אתא
חנות "קיוביקס" למוצרי טכנולוגיה ומיחשוב נפתחה ב"סינמול"
החנות החדשה כוללת מגוון רחב במיוחד של מוצרים, ובהם אביזרים טכנולוגיים, מחשבים ניידים ונייחים, כבלים, מתאמים וחומרה מתקדמת. מנכ"ל הקניון, משה שניידר: "זיהינו צורך בחנות 'גיימרים' מקצועית בצפון"

"קיוביקס": התגשמות הפנטזיה של ה"גיימרים". מגוון רחב של מוצרים
צילום: מיקי אופקחנות חדשה למוצרי טכנולוגיה ומחשבים, המהווה את התגשמות פנטזיית ה"גיימרים", נפתחה לאחרונה בקניון הסינמול שבמפרץ חיפה. החנות, שנקראת "קיוביקס" ("CUBEEX"), ואשר ממוקמת בקומה הראשונה של הקניון (ליד "תמנון"), כוללת מגוון רחב במיוחד של מוצרים. הדבר נעשה מתוך אסטרטגיה של חשיבה על מתן פיתרון לכלל הלקוחות, בין אם מדובר בלקוח מזדמן, המחפש מוצר במחיר "עממי", או בלקוח שמחפש מוצר מקצועי ספציפי. בין המוצרים ניתן למצוא אביזרים טכנולוגיים, מחשבים ניידים ונייחים, כבלים, מתאמים וחומרה מתקדמת.

בכוונת החנות לעבוד מול ספקים מקומיים וחיצוניים, במטרה לקבל את המגוון הטוב, האיכותי והזמין ביותר, כל זאת תוך מתן דגש על מחיר הוגן ותחרותי עבור הצרכן. כמו כן נבנתה החנות מתוך חשיבה על חוויית הלקוח, עם עמדות התנסות במגוון רב של מוצרים, כמו גם שולחנות הכוללים תצוגת מחשבים רחבה ומגוונת בשלל מחירים ומיפרטים. בנוסף מציעה החנות מגוון מתאמים, כבלים ומוצרים שונים אותם לא ניתן למצוא בחנויות אחרות העוסקות בתחום הטכנולוגיה והמחשבים. מרבית המוצרים יימכרו מהמדף ולא מתוך קטלוג, דבר שיקנה לה, נוסף על מחירים תחרותיים, גם זמינות שבדרך כלל אינה קיימת במוצרים האיכותיים והטובים ביותר.

מנכ"ל קניון הסינמול, משה שניידר: "לפני כמה חודשים נפגשנו עם שני יזמים צעירים, אשר זיהו צורך שלא היה לו מענה עד אז, לחנות גיימרים מקצועית באיזור הצפון. יחד עם השניים יצאנו לדרך משותפת, בה הפכנו את החלום למציאות. כבר בימים הראשונים מאז פתיחת החנות, אנו מבינים, עפ"י הכמות הגדולה של קהל הלקוחות שפוקד אותה, עד כמה מדובר בחלק חשוב שהוספנו לפאזל של הקניון. גם בעתיד נמשיך להיות קשובים ללקוחותינו, תוך הבאת המותגים האיכותיים והמבוקשים ביותר, שמספקים הן חוויית קנייה והן מחירים אטרקטיביים".לפרטים נוספים: קניון הסינמול, שד' ההסתדרות 55 מפרץ חיפה, צומת לב המפרץ חיפה, טל': 04-8416090, אתר: cinemall.co.il.


תגובות:
2: יש לכם מקלדת יעודית ל-Fortnite - קורן
אם יש אני רק לקנות
מבטיח להביא עוד לקוח או שניים

7/8/2018    16:10

1: חנות מטורפתתתתתת - BooM
זה החלום הרטוב של אנשים כמוני (אתם יכולים לקרוא לנו חנונים, לא אכפת). סוף סוף יש מקום שמבין אותנו

7/8/2018    13:25שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר