שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 311
מרץ 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 


הביתה, ביבי
אפילו היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, שמרח את הבדיקה נגד ראש הממשלה כמעט בלי סוף, הבין שאין מנוס מהגשת כתבי אישום נגד בנימין נתניהו, ב-3 תיקים שונים, כאשר בתיק 1000 ו-2000 הואשם במירמה והפרת אמונים, ובתיק 4000 גם בשוחד.

האישומים כל כך חמורים, שללא קשר לעובדה, שהבחירות הוקדמו ל-9/4, עליו להניח את המפתחות וללכת הביתה, ויפה שעה אחת קודם. כפי שהוא עצמו אמר, בשנת 2008, על אהוד אולמרט, בעת שהיה יו"ר האופוזיציה, אין לראש ממשלה מכהן, השקוע תחת חקירות עד צוואר (ובוודאי כזה שהוגשו נגדו כתבי אישום), את המנדט המוסרי והציבורי להמשיך ולכהן בתפקידו. כל דקה אחת נוספת בה נתניהו נמצא בתפקיד ראש הממשלה, מהווה עלבון לאינטליגנציה של אזרחי ישראל. הוא לא יוכל להמשיך ולקבל החלטות גורליות על עתיד המדינה, כל עוד יש ענן אפל ומסריח של שחיתות המרחף מעליו. יאללה לך הביתה, ביבי, שלום ולא להתראות.שתיקת הכבשים
מפלגת הליכוד נכנסה לפאניקה כל כך גדולה בעקבות הפופולריות בסקרים, לה זוכה רשימת "כחול לבן" של בני גנץ ויאיר לפיד, עד כדי כך שפירסמה סירטון מזעזע, בו גנץ ומפלגות השמאל הותקפו בחריפות, על רקע תמונה של בית עלמין צבאי, תחת הכותרת "שמאל זה מסוכן". אוי ואבוי לכולנו, אם חיילי צה"ל, או חמור מכך - חללי מערכות ישראל, יהיו חלק מהשיח הציבורי הפוליטי. נתניהו, שכל דבר קטן שהליכוד עושה בתקופת הבחירות מקבל את אישורו, פתאום "לא ידע" על הסירטון. מה אתם רוצים? הוא "לא ידע". את שידור הסירטון, נימק נתניהו כ"טעות עריכה", אבל יותר נכון לומר, שמדובר ב"טעות בערכים", ואוי ואבוי אם אלו הערכים של מפלגת השילטון.

מה שמרגיז לא פחות הוא, שאף אחד מחברי הכנסת והשרים של הליכוד (פרט לאורן חזן, שהקים מפלגה חדשה ויש לו אינטרס לנגח את ביבי), לא העז לצאת נגד הסירטון הנוראי. הם מ-פ-ח-ד-י-ם. ממש שתיקת הכבשים.


כהניסטים מודל 2019
צריך להצטייד בהרבה מאוד חוצפה וציניות, כדי להתערב בצורה כל כך בוטה בהחלטות של מפלגות אחרות, פרק זמן קצר לפני הבחירות הארציות, כפי שעשה נתניהו בסוגיית האיחוד בין "הבית היהודי", "האיחוד הלאומי" ו"עוצמה יהודית". את נתניהו לא באמת מעניין האינטרס של מדינת ישראל. מה שמעניין אותו הוא, שגוש הימין יתחזק, כדי שבני גנץ ויאיר לפיד, לא יקימו ממשלה, יחד עם רשימתם, "כחול לבן", ואם על הדרך, הוא מצליח לקלקל לשנוא נפשו, נפתלי בנט, שהקים את מפלגת "הימין החדש", זה בכלל יהיה נהדר. נתניהו אפילו היה מוכן לדחות בשבוע את נסיעתו לרוסיה ולשריין את המקום ה-28 לנציג "הבית היהודי", כדי להביא לאיחוד גדול בימין, אבל הדבר החמור ביותר היה, שהוא פעל מאחורי הקלעים, בכל כוחו, כדי לצרף למפלגה המאוחדת של הימין את "עוצמה יהודית", הכוללת פעילים כהניסטים בדמותם של איתמר בן גביר וברוך מרזל. כן, כן, נתניהו מוכן שאנשים גיזענים, התומכים בתורתו של מאיר כהנא, ושונאים את הערבים שינאת נפש, ייכנסו לכנסת, גם אם מדובר באדם כמו איתמר בן גביר, מס' 8 ברשימת "איחוד מפלגות הימין", שבמהלך פעילותו הפוליטית הוגשו נגדו 53 כתבי אישום, מתוכם הורשע ב-8 עבירות פליליות, ובהן התפרעות, הסתה לגיזענות ותמיכה באירגון טרור. אין בושה גדולה מזו.


תוכנית על הנייר
לא צריך להתרגש מתוכנית "100 הימים" של נשיא ארה"ב, דונאלד טראמפ, שעדיין לא פורסמה וכבר כל אזרח זב חוטם משוכנע, שהוא יודע בדיוק מה היא אומרת ומה יקרה בעוד כמה חודשים. כל עוד הימין יישאר בשילטון, אין סיכוי בעולם, שתוכנית הכוללת את חלוקת ירושלים והקמת מדינה פלסטינית, תצא לדרך. תוכניות דומות להפליא, שנוסחו ע"י המימשל האמריקאי בעבר, נדחו בבוז ע"י ישראל, ואם לא ע"י ישראל, הרי שהן נדחו בבוז ע"י הרשות הפלסטינית ואבו-מאזן, שברגע האחרון, תמיד חוטף רגליים קרות. מה שמעניין באמת הוא, שתוכניתו המדינית של טראמפ, רק היוותה את הקטליזטור לוויכוח סוער בימין, שהינו בעיקרו ויכוח פוליטי, על רקע מערכת הבחירות בישראל. גם יו"ר מפלגת "הימין החדש", נפתלי בנט, יודע שאין סיכוי, שתוכנית לחלוקת ירושלים ולהקמת מדינה פלסטינית תאושר ע"י נתניהו, שמאז ומעולם העדיף לחבק את המתנחלים מאשר את אנשי "מרצ", אבל מה איכפת לו, לבנט, לצאת בהאשמות חריפות, אם זה עוזר לו לגזור קופון פוליטי ולהראות למצביעי הימין מי שומר על האינטרסים שלהם.
תגובות:
7: רק מראות את הסירטונים של ביבי בא לי להקיא - ריקי
עף על עצמו
פשוט דוחה

10/3/2019    12:52

6: שום תוכנית שיכפו על האיזור לא תעזור - אלי
הרי הפלסטינים לא באמת רוצים שלום

7/3/2019    16:52

5: כהניסטים הביתה - עופר
אתם הורסים את המדינה
יוצרים פילוג והרס
די, נמאסתם!

7/3/2019    16:24

4: סרטון מזעזע של הליכוד - אורית
להשתמש בחללי מערכות ישראל, בקברים שלהם כדי לעשות הון פוליטי ולקושש קולות
כמה נמוך אפשר לרדת

7/3/2019    14:53

3: כל האמצעים כשרים - רמון
נתניהו דאג לאחד את מפלגות הימין
הבחירות הפכו למלחמת גושים
יש יותר מפלג מזה?

7/3/2019    14:41

2: עומדים להיגמר המספרים מרוב חקירות - ירון
עוד יביאו תיק 5000 ו-6000 והיד עוד נטוייה ככל שיבדקו.
הגיע הזמן לשלוח אותו הביתה

7/3/2019    12:45

1: תוכנית 100 הימים - אורטל
יקח 100 שנים ליישם
וגם לא בטוח

7/3/2019    12:38שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר