שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 314
מאי 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
צורי בקריאה לראשי הערים בקריות: "בואו נפסיק לבזבז כסף"
צעדת קרית ביאליק ה-35 תיערך ביום שבת 18/5/19
אתם מטקבקים ואנחנו מפרסמים
"קרית ביאליק תהפוך לעיר ידידותית לעסקים"
"התמקדותה של קליש בנושא שדה התעופה מעוורת את עיניה" 
בתוך שנתיים: בניין חדש לעיריית קרית ים
מהנדס העיר ק.מוצקין: הדגש יעבור לשכונות הוותיקות
בוטלה סופית התוכנית לסלילת אוטוסטראדה בצמוד לבתים בקרית ביאליק
מימון טולדנו: "לא עשיתי דילים ואכלתי אותה"
"אנחנו לא נותנים דגים, אנחנו נותנים חכות"
ה"פעילות המבצעית" של הבעל התגלתה כרומן סודי
הקשישה תפוצה ב-440,000 ש"ח לאחר שנפלה באוטובוס
"רוב הסיכויים שלא אתמודד שוב בבחירות לוועד ק.חיים"
איציק פיטרמן, היו"ר היוצא של האגודה, סבור כי הגיע הזמן לפנות את הזירה לצעירים ובימים אלו הוא מטפח את דור ההמשך ברשימתו, כדי שיהיה מוכן לקחת את המושכות

פיטרמן: הכשרת דור העתידמאת: אבי שני

רעידת אדמה בקרית חיים. איציק פיטרמן, אחד מוותיקי הוועד, אשר כיהן במשך כחמש וחצי שנים כיו"ר הוועד, בשתי קדנציות שונות, הודיע כי רוב הסיכויים שלא יתמודד בבחירות שאמורות להתקיים בקיץ 2020, מתוך מטרה להכשיר את דור העתיד, שינהיג את הוועד בשנים הקרובות.

בשיחה עם "חדשות הקריות", אמר פיטרמן: "הגיע הזמן להביט קדימה ולפנות את המקום לכוחות צעירים.  90 אחוז שבפעם הבאה לא אתמודד במסגרת הרשימה שלי, 'קרית חיים אחת'. אדם צריך לדעת מתי הגיע הזמן לפנות את המקום שלו, וככל הנראה זה מה שיקרה איתי בבחירות, שאמורות להתקיים בשנה הבאה, בחודש יולי 2020".

פיטרמן כיהן כיו"ר הוועד עד חודש דצמבר 2018, אז פינה את מקומו, במסגרת הסכם רוטציה, לשלמה אוחיון. מאז הוא עוסק בעיקר בעסק שלו, "טכנו - סרביס שיווק", שמשווק מוצרי טיפוח לרכב. פיטרמן: "ברור שבהתחלה זה מוזר, פחות טלפונים, פחות פניות, פחות ישיבות. אבל מתרגלים. פעם הייתי 50 אחוז בעסק ו-50 אחוז בוועד, עכשיו אני כל הזמן בעסק. בסופו של דבר, קשה לנהל שני דברים במקביל, וצריך לזכור שהעבודה בוועד היא התנדבותית".

פיטרמן, שעומד בראש הסיעה הגדולה בוועד, משמש עדיין חבר באסיפה הכללית, לאחר שהתפטר מהנהלת הוועד ומהמועצה. "אני מטפח בשנים האחרונות את דור העתיד שינהל את הוועד. מדובר בחברים שיחליפו את בני הדור שלי ויפעלו כדי לשמור על הוועד. זו תקופה קשה, יש הרבה שלוטשים עיניים, יש תביעה גדולה של תאגיד "מי כרמל" נגד הוועד, ואני מקווה שהעתודה שהכנסתי בשנים האחרונות תעמוד במשימה".

בינתיים אין לוועד תקציב.
זה נכון, אני מנהל דו שיח פורה עם המחליף שלי, שלמה אוחיון, ומקווה שהכל יסתדר לטובה, ואין לי כוונה לתת לדברים לא תקינים לעבור. צריך להבין, קיבלתי וועד עם גירעון גדול והשארתי וועד בריא וריווחי, עם עודף תקציב. אני מקווה שמול האתגרים כולם ייתנו יד ויפעלו למען הוועד ועתידו, ולא למען האגו שלהם.


תגובות:
9: פיטרמן איש ראוי שעומד בציפיות - אזרחית


13/5/2019    20:56

8: אפשר לחשוב רק מילחמות אגו כולם - גלעד
אפשר לחשוב רק מילחמות אגו גם אתה וגם שלמה אוחיון רוצים רק אגו וכבוד תושבי קריית חיים לא מבינים אותכם על מה המילחמה על מקום לכנסת פיטרמן צודק ששלמה עדני הכלמניק הזה ניכנס לתמונה הכל ניה הפוך האיש הזה הישמיץ וליכלך את אוחיון ובסוף עשה קומבינה האפס הזה יכלתם לעשות רוטציה וילפתור את הבעייה ולשלוח את עדני לכל הרוחות

10/5/2019    14:33

7: אפשר לחשוב רק מילחמות אגו כולם - גלעד
אפשר לחשוב רק מילחמות אגו גם אתה וגם שלמה אוחיון רוצים רק אגו וכבוד תושבי קריית חיים לא מבינים אותכם על מה המילחמה על מקום לכנסת פיטרמן צודק ששלמה עדני הכלמניק הזה ניכנס לתמונה הכל ניה הפוך האיש הזה הישמיץ וליכלך את אוחיון ובסוף עשה קומבינה האפס הזה יכלתם לעשות רוטציה וילפתור את הבעייה ולשלוח את עדני לכל הרוחות

10/5/2019    14:33

6: גלה לנו מי הדור הבא - אמיר
הדור שלכם עשה סבטוחה בוועד
הלוואי שיגיע דם חדש
אתם מנהלים את זה כמו בית כנסת

8/5/2019    09:47

5: תמשיך קריית חיים צריכה אותך השארת חותם. - ברכה כהן מהמערבית
להשאיר את ועד קריית חיים בלעדיך הוא מתכון לחיסולו, תחשוב עוד פעם ותתמודד ותכשיר את הצעירים תוך כדי העבודה בוועד ,אני בטוחה שתכשיר איש טוב לעתיד כרגע תישאר על תפרוש ,העשייה שלך בוועד ראויה להוקרה יישר כוח כל הכבוד.

8/5/2019    06:20

4: פיטרמן איש ראוי שעומד בציפיות - אזרחית


8/5/2019    00:14

3: איציק פיטרמן האיש שקריית חיים צריכה - אילנה מהמערבית
איציק פיטרמן אתה לא כל כך מבוגר אתה חייב להמשיך,ועד קריית חיים אתך נראה אחרת, נושם, יוצר, ובועט,כרגע מנהלים את הוועד אנשים
לא ראויים שעשו לך תרגיל מכוער, שיתביישו,בעיקר מר שלמה עדני שהא האיש המזגזג ביותר בוועד קריית חיים,פעם היה נגד אוחיון בצורה מאוד חריפה.פיטרמן קריית חיים אתך.

7/5/2019    16:21

2: פיטרמן צריכים אותך בוועד - קרית חיים מתפוררת
חבל עליך. אתה הטוב מכולם והכי מתאים
אוחיון לא ברמה שלך

7/5/2019    12:48

1: איציק פיטרמן המתאים והמנוסה לתפקיד היושב ראש - יעקב ברוך
פיטרמן עשית עבודה נהדרת,גם בקדנציה הראשונה ולעולם לא אשכח את מה שעשית לתושבים במלחמת לבנון השנייה,בקדנציה השנייה שידרגת את התרבות בקריית חיים ולא נשכח את יום ההולדת ה 84 ו ה 85 שעשית לקריית חיים בתאטרון הצפון,תחשוב עוד פעם אני ותושבים אחרים חושבים שאתה צריך להמשיך ולהתמודד גם בפעם הבאה ותקבל רוב ברור ללא קואליציה יש לך תמיכה רחבה בקריית חיים.

7/5/2019    11:40שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר