שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 312
אפריל 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
צעדת קרית ביאליק ה-35 תיערך בחודש הבא 18/5/19
זאת בעקבות המצב הביטחוני המתוח וירי הרקטות לעבר גוש דן ומושב משמרת בשרון. 
אישה מאשימה את בעלה: הוא הומוסקסואל ולא מקיים איתי יחסים 
ק.ים בונה את מרכז אומנויות הבמה בהשקעה של 100 מיליון שקלים
אתם מטקבקים ואנחנו מפרסמים
אבן צור: "בניית שכונה חדשה בעיר היא חלום שמתגשם"
אלי דוקורסקי: "יש פיתרון לפקקים ברחוב התל"
עזרא חכם פורש לגימלאות לאחר 10 שנים בתפקיד
"בעיריית קרית אתא חושבים שהם מעל החוק"
"שיתוף הפעולה ביני לבין חיים צורי ועומר זוהר הוא מעבר למה שמקובל בקואליציות"
מאשימה את בעלה בן ה-81 בניהול רומן עם כלתו
האישה ריכלה על הרגליו המיניים של בעלה
וועד קרית חיים עומד בפני הפסקת פעילות
היו"ר החדש שלמה אוחיון, מאשים את היו"ר הקודם, איציק פיטרמן, שהוא ואנשיו פועלים מטעמי אגו. עוד טוען אוחיון, כי נכון להיום אין כל קשר בין הוועד ובין ראש עיריית חיפה החדשה

אוחיון: הפסקת פעולות הוועדמאת: בן מרדכי

שמח בוועד קרית חיים. יו"ר הוועד, שלמה אוחיון, תוקף בחריפות את אנשי קבוצתו של איציק פיטרמן, היו"ר לשעבר, שהתפטרו לטענתו מההנהלה בשל שיקולי אגו, ובכך מונעים בינתיים את השלמת תהליך אישור התקציב לשנה זו. ללא אישור התקציב, מרבית פעולות הוועד יצטמצמו או יופסקו. אוחיון: "התקציב כבר אושר בהנהלה ובמועצה, אבל ממתין לאישור במורשון. בסופו של דבר, נצליח להעביר את התקציב גם במורשון, אבל בינתיים אנחנו מחוייבים לעבוד לפי תקציב השנה שעברה חלקי 21 חודשים, ולכן לא יכולים להעביר למוסדות השונים את כל הכספים שצריך. אנשי פיטרמן לא פועלים למען התושבים וחושבים רק על האגו שלהם".

אוחיון נכנס לתפקיד יו"ר הוועד לפני מספר חודשים במסגרת הסכם רוטציה. אוחיון: "פיטרמן ביקש להיות יו"ר ראשון והסכמתי לכך. הוא ביקש להאריך בחודש ראשון את הכהונה, וגם לכך הסכמתי. אבל כולם יודעים שבלעדיי לא הייתה קואליציה בכלל. לבסוף אנשיי, כולל אלו שהצטרפו אליי, דרשו שלא אוותר ואדרוש לממש את הסכם הרוטציה. וזה מה שקרה. העברנו את התקציב בהנהלה ובמועצה אבל אז, רק בגלל אגו, אנשי פיטרמן התפטרו. כרגע אין תקציב מסודר וזה גורם נזק לקשישים, לתלמידים ולמוסדות. ניסיתי שנישאר מאוחדים, אבל אנשי פיטרמן דרשו שאפטר את שלמה עדני, שהצטרף אליי, ולזה לא הסכמתי. אני מקווה שבסופו של דבר המורשון יאשר את התקציב, אחרת המצב לא יהיה טוב והפעילות תיפסק". 

איך היחסים עם ראש עיריית חיפה החדשה?
אין כל קשר איתה. פניתי לסגן ראש העיר, דובי חיון, וסיכמתי איתו כי העירייה תסייע לנו כמו בעבר, במימון הטקסים ליום השואה ויום הזיכרון. אני מקווה, שקליש-רותם תממש את כל מה שהבטיחה לתושבי קרית חיים.

היו"ר לשעבר איציק פיטרמן, טען בתגובה: "כיום מנהלים את הוועד 22 חברים מתוך 27 חברים. אין פה כל אגו. עובדה שמאז שהתחלפנו בתפקיד עזרתי לו ואפילו העברנו את התקציב ביחד. אבל כשאוחיון מינה את שלמה עדני לסגן יו"ר ואת שני חבריו לסיעה מינה ליו"ר קרן קהילה ויו"ר וועדת ההנחות, הבנתי שהוא לא רוצה אותי, ויחד עם חבריי התפטרתי ואמרתי שלום".


תגובות:
8: ככה זה שלטון ה...... - ישראל
עוד נתגעגע לגיורא !


7/5/2019    10:01

7: איציק פיטרמן האיש שקריית חיים צריכה - אילנה מהמערבית
המפסיד העיקרי מפרישתו של פיטרמן הוא אוחיון וכל האחריות עליו דרישתו של פיטרמן לגיטימית,סיעת מיעוט לא יכלה לקבל את התפקידים המרכזיים בוועד ואם התקציב לא עובר זה בגלל אוחיון ועדני שגרמו לרוב להתפטר ,פיטרמן הוא האיש שקריית חיים צריכה אוחיון צריך לפנות לפיטרמן ולנסות להגיע אתו להבנות למען קריית חיים ללא אגו ולהיות ראלי ומציאותי,או ללכת לבחירות.

3/5/2019    05:20

6: אוחיון הוא לא האיש שינהיג את הועד יש יותר טובים - אזרחית


18/4/2019    00:08

5: הטעות של אוחיון חוסר פירגון לפיטרמן שבנה אותו - אילנה מהמערבית
עם כל הכבוד מי שנתן את הכבוד לאוחיון היה היושב ראש הקודם פיטרמן שעשה עבודה מצוינת כמו בקדנציה הראשונה ,בכל מקום צרף והציג אותו שותף לעשייה, אוחיון היה באטרף להיות יושב ראש ניצל פירצה בחוק ,הבטיח לעדני להיות סגן וממלא מקום וכך הבטיח את בחירתו מעשה לא חברי ולא הגון כלפי מי שאוחיון בעצמו אמר בעיתון זה שמגיע לו שאפו על ניהול הוועד טוב שפרש עם אנשיו.

14/4/2019    23:53

4: גם אם אתם לא עובדים זה אותו הדבר - יהודה
לא עשיתם דבר עבור התושבים מזה שנים

11/4/2019    12:54

3: אוחיון לא מתאים להיות יושב ראש הוועד עם כל הכבוד - בנצי מקריית חיים


10/4/2019    05:05

2: מר אוחיון כרגיל לא מדייק ומספר סיפורים - חברת מורשון
העובדות אכן אוחיון נבחר ליושב ראש לאחר שעדני היריב הגדול ביותר שלו בשנתיים האחרונות שפרש ממנו והקים את סיעת כולנו שבה 3 אנשים,קבל מאוחיון הבטחה שהוא יהיה סגן וממלא מקום תמורת הצבעה עבורו וזה מה שקרה עדני קבל תפקיד כשהוא בראש סיעת מיעוט של 3 אנשים מתוך 71 מצב מצחיק הסיעה של פיטרמן המונע 20 נציגים והיא הגדולה ביותר נשארה ללא השפעה וטוב שהתפטרה

9/4/2019    09:58

1: אין רגע דל בקרית חיים - שני
רק בוחשים ומערבבים שם כל היום
התושבים לא מיוצגים בכלל

8/4/2019    22:02שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר