שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 312
אפריל 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 

מן העיתונות
 

לפעמים גם מחשבות רעות מצילות חיים


 

בנק לאומי דמיקולו
 
מאז שבבנק לאומי צימצמו את הפקידים ומאז שעברו לעידן הדיגיטלי, האזרח הקטן נשכח מאחור. בנק לאומי הפך לבנק מגעיל ומנותק, אשר השירות הטלפוני שלו מעצבן, לא יעיל ומתיש, שלא לדבר על תקלות רבות במכשירים הניצבים בבנקים.
לא פלא שברשתות החברתיות מקללים את מנכ"לית הבנק, רקפת רוסק עמינח. בשעה שהבנק מרוויח מיליארדי שקלים בשנה, על עמלות שורה והלוואות בריבית גבוהה, זוכה ציבור הלקוחות ליחס מחפיר. השירות הטלפוני רע מאוד ולהשיג היום פקיד בבנק לשיחה טלפונית, זאת משימה בלתי אפשרית.
בנק לאומי הוא בנק דמיקולו. השירות רע, ההתייחסות גרועה והיחס מעצבן. הלוואי שיפשטו את הרגל.


 
אבי מור
רח' דן 3
קרית ביאליק

ביבי הביתה
 
פעמיים קראתי בעיתונכם (גיליון חודש מרץ 2019), את דבר העורך "ביבי, יא שמאלן שכמוך", והזדהיתי עם הכתוב. במצבו ביבי לא ראוי לעמוד בראש המדינה. מי שגרם לקיטוב בעם, מי שגרם להסתה, מי שגרם לגזענות, מי שעומד לפני שימוע בנושא שוחד, חייב ללכת הביתה. זו לא דוגמא אישית. המדינה חשובה יותר מביבי ושרהל'ה שלו.


 
דליה שגב
רח' פיקסו 18
קרית אתא

‏HOT חברה גרועה
 
אם צריך לבחור חברה גרועה, שנותנת שירות גרוע ללקוחותיה, אני מיד בוחר בחברת הכבלים "HOT". כדי לקבל שירות מנציגי החברה, צריך לעבור שבעה מדורי גיהנום. ההמתנה הארוכה על הקו, חוסר המקצועיות של אנשי המוקד הטלפוני, משיכת זמן הטיפול בתקלות ואי הגעת הטכנאים במועד לטיפול בתקלה ולמתן שירות, מצביע על כך, שחברת "HOT" פשטה את הרגל מבחינה מוסרית.
לא פלא שאלפים מתנתקים מ"HOT" ולא פלא שהם חוטפים קנסות כבדים. מי שלא מסוגל לתת שירות ללקוחות, סופו שיישאר ללא מנויים. נמאסתם.


 
בני זיו
רח קדיש לוז 33
קרית מוצקין

נכס צאן ברזל
 
נהניתי לקרוא בעיתונכם (גיליון 312 - מרץ 2019) את הכתבה על השחקן זאב רווח. אומנם הוא זכור בעיקר מסרטי הבורקס בהם השתתף, כדוגמת "חגיגה בסנוקר" ו-"צ'רלי וחצי", אך מאחוריו עשרות הצגות ממיטב התיאטראות במדינה, והעובדה שזכה להדליק את המשואה ביום העצמאות, מצביעה על כך, שזאב רווח זכה להכרה מקצועית.

בגיל 78 יכול זאב רווח להסתכל לאחור ולומר לעצמו, שהצליח לעשות זאת בגדול. מילד קטן שנולד במרוקו, הפך לאחד השחקנים המצליחים בישראל. נהניתי לקרוא בעיתונכם, שזאב רווח נקרא על שמו של המנהיג הציוני זאב ז'בוטינסקי. אותי רווח מצחיק.


 
אלי ערן
שד' ההסתדרות 11
קרית ים

העצמת נשים
 
נהניתי לקרוא פוסט מרגש שפירסם ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי, ב"יום האישה הבינלאומי", בו כתב בין השאר: "זמן נהדר לברך ולהצדיע לכל הנשים כולן. כל השנה הן עמודי התווך של המשפחה, בעלות קריירה, מפיצות אור וחום בבית, מנווטות את החינוך וגידול הילדים. תהיו גאות בעצמכן, יש על מה". על כך יש לי לומר לחיים צורי: "אתה דוגמא ומופת. כל הכבוד על כך, שהינך תמיד מפרגן ועוטף, ומאחלת לך שתמשיך להפיץ עלינו, תושבי העיר, חום ואהבה".


 
לינדה סוויסה
רח' רש"י 9/4
קרית מוצקין

מילגת לימודים
 
בזכות מילגת לימודים אותה קיבלתי בטקס מכובד בקרית ביאליק, אוכל להתפנות ולהעמיק את לימודיי, כדי לסיים שנת לימודים רביעית בהוראה ולהפוך לגננת. תודה לראש העיר, אלי דוקורסקי, שהאמין בי ובעזרתו הרבה זכיתי במילגה. אני מאחלת לראש העיר, שיהיה תמיד בצד הנותן, העוזר והתומך, ואני מקווה, שבשנת הלימודים הבאה במערכת החינוך, אוכל לתרום לילדי הקריה.


 
שחר קלי
רח' יוסף פישר 4/3
קרית ביאליק

"ספסל הנתינה" למען הקהילה
 
בעקבות הקמת "ספסל הנתינה" בפארק הגיבורים בקרית מוצקין, בו ייתרמו וייאספו מוצרים לטובת הקהילה, אני מבינה עכשיו את ההתרגשות של בתי מכך, שמוצרים ומשחקים לא ייזרקו ויימסרו לטובת הנזקקים. תודה לראש העיר קרית מוצקין, חיים צורי, ולכל העוסקים במבצע ערכי זה. נשמח לשלוח מוצרים ל"ספסל הנתינה" ולקחת חלק במיזם חינוכי זה.


 
דקלה אמויאל
רח' הרב קוק 17
קרית מוצקין

חמאס מכתיב את הקצב
 
מה עוד צריך לקרות כדי שנבין, שאין לנו שר ביטחון שמתפקד במשרה מלאה? ביבי נתניהו עסוק בתיקים הפליליים נגדו ואינו מתפקד לא כראש הממשלה ולא כשר הביטחון. אם נופלים טילים על תל אביב, אם מעבירים עשרות מיליוני דולרים במזוודות לחמאס, אם חיילים נדקרים במחסומים, סימן שמשהו רקוב קורה במדינה.
לצערנו, החמאס מכתיב לנו את הקצב. בכל שבוע הפגנות על גדר המערכת ברצועת עזה, שכוללות הפרחת בלונים ומטעני חבלה, ואנחנו שותקים ומבליגים. עד מתי?


 
יהודה שילה
רח' דן 3
קרית ביאליק

חנייה לנשים בהיריון
 
כמנחת פעילות "מוצקינעות", של נשים בחופשת לידה בקרית מוצקין, שמחתי לשמוע על הרעיון, להעניק חנייה גם לנשים בתחילת הריונן, מה שיסייע להן להתנהל ברחבי העיר ולא לחפש מקום חנייה מרוחק. ברכות לראש העיר קרית מוצקין, חיים צורי, אשר נתן ידו לקידום הנושא. שאפו גדול ויישר כח.


 
מירב צוקר לוגסי
רח' מורד הזמיר 1
חיפה

בתי החולים קורסים
 
באחרונה נזקקה סבתי לטיפול בבית החולים "רמב"ם". לאחר 11 שעות במיון העבירו אותה למחלקה להמשך טיפול. ההמתנה במיון היתה מיותרת, כיוון שסבתי לא קיבלה כל טיפול והמתינה למקום שיתפנה עבורה במחלקה.
המצב כל כך קטסטרופלי, שאין מספיק רופאים, אין מספיק אחים ואחיות ואין מספיק מקום במחלקות, עד כדי כך, שחולים שוכבים במסדרונות.

על אף שבעשור האחרון גדלה האוכלוסיה במדינת ישראל בקרוב ל-2 מיליון איש, לא נבנה אף בית חולים חדש. מי אשם במצב? ראש הממשלה? שר הבריאות? שר האוצר? או הממשלה כולה? לנו האזרחים לא משנה מי אשם, לנו חשוב ששירותי הבריאות יינתנו לכל דורש ואם הממשלה לא מסוגלת לתת תנאי אישפוז נאותים לאזרחיה, אז שתלך הביתה ותיתן לממשלה אחרת לנהל את המדינה.


 
אבי יוסף
רח' בנימין 1
קרית ביאליקתגובות:
2: בנק לאומי זה הבנק הכי גרוע - ללא שם


11/4/2019    13:15

1: חניה להריוניות - אדרת
יוזמה מבורכת. הלוואי שאנשים היו מבינים כמה קשה לאישה בהיריון

11/4/2019    12:54שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר