שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 302
מאי 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 

עבר או לא עבר טסט?
 רשום להיכנס במשרד, לא בשלט

 

שירות ירוד בבנק לאומי
 
על אף שהוא מרוויח מיליארדי שקלים בשנה, ועל אף שהוא חוגג 67 שנים להיווסדו (הוקם ע"י בנק אנגלו פלשתינה בשנת 1902), ממשיך בנק לאומי בקריות, במתן שירות לקוי לבעלי החשבונות בבנק. בסניף סביניה בקרית ביאליק, למשל, המחשבים החיצוניים לקבלת צ'קים לאחר הסגירה בבנק, מתקלקלים בתדירות גבוהה ביותר. המצב חמור יותר בימי שבת וראשון, בהם הסניף סגור, ואין מי שיתקן את התקלות הרבות.

את סניף השופטים של בנק לאומי בקרית מוצקין, פשוט קשה להשיג. בסניף לא עונים לטלפונים, אלא מפנים לתקליט שנותן שירות ע"י הקשה. מה קורה עם בעלי חשבונות המעוניינים לדבר עם פקיד בשר ודם? אין להם סיכוי, גם אם יתקשרו 20 פעם ברציפות. זה לא השירות שבנק לאומי צריך לתת ללקוחות שלו. חוץ מלהרוויח כסף, על הבנק לשרת את ציבור לקוחותיו. מדובר בבנק לא ידידותי עם שירות גרוע. העיקר שהם גורפים רווחים במיליארדי שקלים מדי שנה. בושה.


 
אבי מור
ת.ד. 9318
קרית ביאליק  

שירות מהיר ויעיל (1)
 
באחרונה התגלה בסמוך לבניין בו אנו מתגוררים ברחוב יקינתון בקרית ביאליק, קן דבורים, שהפריע לאיכות חייהם של הדיירים. בעיריית קרית ביאליק, נענו מהר מאוד לפנייתנו והגיעו כדי לבצע הדברה ולמגר את המטרד הבעייתי. בעקבות זאת, כוועד הבית ובשם 17 המשפחות המתגוררות בבניין, חשוב לי להודות לראש העיר, אלי דוקורסקי, למוקד העירוני, הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע,  ולמחלקת ההדברה של העירייה, על השירות המהיר והיעיל. אנו גאים לחיות בעיר, בה העומד בראשה ומוסדות העירייה, פועלים מסביב לשעון לטובת התושבים ולרווחתם.


 
אריה בלואוס 
רח' יקינתון 7
קרית ביאליק

שירות מהיר ויעיל (2)
 
בסביבת הבניין שלנו בקרית ביאליק, התגלה גיזום בעייתי, שהפך למפגע תברואתי. בעקבות בקשתנו, טופלה הבעיה בהקדם וביעילות ע"י הפקח העירוני, בני נחום. הפקח העירוני הבטיח לטפל בנושא בהקדם, וכך עשה, תוך מתן יחס איכפתי והתנהלות מקצועית מאוד. באותה הזדמנות, חשוב לנו לשבח את ראש העיר, אלי דוקורסקי, שמרגע שעברנו להתגורר בקרית ביאליק, פעל כדי לטפל באופן מיידי בכל נושא אליו פנינו. מעולם לא נתקלנו בעבר במתן שירות בצורה כה מושלמת, ועל כך מגיע יישר כוח לדוקורסקי ולעובדי העירייה. אנו גאים להתגורר בקרית ביאליק, ונשמח לקחת חלק בכל מה שדרוש, כדי שניתן יהיה להמשיך ולקדם את העיר בכל התחומים.


 
איטל סיסו
רח' הנרקיסים 7
קרית ביאליק 

ההבדל בין קרית מוצקין וחיפה
 
בעקבות פנייה שקיבלתי מאחי, המתגורר בקרית מוצקין, שלחתי מכתב לעירייה ולעומד בראשה, חיים צורי, בעניין שלט בעייתי ולא מדוייק, שהיה ברחוב גרושקביץ, אותו היה צריך לתקן. טרם יבשה הדיו מהעט בה כתבתי, וכבר גיליתי, שהשלט תוקן, ובמקומו הוצב שלט חדש ומאיר פנים. כמי שנאלץ לעזוב את קרית מוצקין, למגורים בקרית שמואל, הנמצאת בשטח השיפוט של חיפה, אני יכול רק להתגעגע לשירות כה מקצועי וברמה כזו גבוהה. ואם כבר השוואה בין קרית מוצקין וחיפה, איני יכול שלא להזכיר עניין אחר. בעוד שפנייה שעשיתי לראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי, לגביי מחסום הרכבת, נענתה מיידית, ואף ידוע לי, כי הוא מטפל בכך באופן אישי מול שר התחבורה, הרי שפנייה דומה שעשיתי לראש עיריית חיפה, יונה יהב, באשר למחסום הרכבת בסמוך לביתי בקרית שמואל, "זכתה" עד כה להתעלמות, והוא כלל לא השיב לי. יישר כוח מגיע לראש העיר, חיים צורי, ולעובדי העירייה, להם אני מאחל, שימשיכו לתת שירות ברמה הגבוהה ביותר.


 
אברהם רבינוביץ
רח' דב פרומר 10
קרית שמואל

ביזיון בטקס המשואות
 
כאשר צפיתי בטקס המשואות, שנערך בערב יום העצמאות בהר הרצל בירושלים, לא ידעתי אם לצחוק או לבכות. דווקא לאחר שהיה נראה, כי יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין, ושרת התרבות, מירי רגב, הגיעו לכלל הסכמה על אופיו של הטקס, החליט ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לעשות צחוק מהעבודה, ממש ברגע האמת. לא רק שנתניהו, הדליק משואה, עפ"י סיכום שהיה מראש, אלא שהוא גם נשא נאום ארוך, שבחלקו היה פוליטי, ואשר נמשך לא פחות מ-14 דקות, כפול מהזמן בו נאם יו"ר הכנסת. אני מתבייש בכך, שזהו ראש הממשלה שלי, שאפילו במעמד כל כך ממלכתי, משתין על כולם בקשת, והעיקר שהוא ומירי רגב, יוכלו להגיד שניצחו את יו"ר הכנסת. לא מכובד ולא ראוי.


 
בני מנחם
רח' נפתלי 3
קרית ביאליק

טולדנו צריך להתמודד
 
לא ברור לי למה סגן ומ"מ ראש עיריית קרית אתא, עו"ד מימון טולדנו, עדיין מתלבט ומתחבט, האם להתמודד על ראשות העיר, ולא מודיע סופית על התמודדותו, למרות שנותרו 6 חודשים בלבד עד הבחירות המקומיות ("אני שוקל ברצינות להתמודד לראשות העיר", חדשות הקריות, גיליון מס' 301, אפריל 2018). טולדנו, שהינו איש ציבור ותיק ומכובד מזה שנים רבות, שאהוב ומקובל על תושבי הקריה, ונושא בתפקידים התנדבותיים רבים למען הקהילה, ראוי וצריך להתמודד על ראשות העירייה. בסקר "חדשות הקריות", מוביל טולדנו, על ראש העיר המכהן, יעקב פרץ, ואם זה מה שקורה עוד בטרם החליט על התמודדותו, מעניין מה יקרה כאשר יודיע על כך רשמית ויחל בקמפיין מאסיבי לראשות העיר. כתושב קרית אתא, שאינו מרוצה משילטונו רב השנים של יעקב פרץ, אני צמא לשינוי, ממש כמו תושבים רבים נוספים, ואשמח לראות את טולדנו, כמו גם מועמדים נוספים, מצטרפים למירוץ והופכים את יום הבחירות בקרית אתא, לחג לדמוקרטיה, כל זאת בניגוד לעבר, אז היו הבחירות מנומנמות והתוצאות היו ידועות מראש.


 
משה עמית
רח' המייסדים 2
קרית אתא

עיתונאי עם ביצים
 
נהניתי לקרוא את הריאיון עם העיתונאי בן כספית, על רקע הביוגרפיה המרתקת שכתב על ראש הממשלה, בנימין נתניהו ("יש לי אובססיה לנתניהו", חדשות הקריות, גיליון מס' 301, אפריל 2018). לזכותו של כספית ייאמר, שכבר לפני 15 שנה, הוא התריע על מעורבותה המאסיבית של שרה נתניהו, בחייו הציבוריים של בעלה, בעיקר כראש ממשלה, כמו גם על חוסר אמינותו של נתניהו והתנהלותו הבעייתית, בעיקר ברמה האישית. לאט לאט, עם השנים, הצטרפו עיתונאים נוספים לכספית, אותו אני רואה כ"נושא הדגל" בכל הקשור למאבק בשחיתות. אני מאחל לבן כספית, עוד שנים רבות של עיתונות חוקרת ואמיצה, תוך חשיפת שחיתויות והגעה לחקר האמת.


 
מאיר קקון
רח' הגליל 10
קרית ביאליקתגובות:
8: קרייתים בנופית. - ישראלי
לאחרונה נודע לי שתושבים רבים בנופית מוכרים את ביתם ועוזבים עקב אשורי בניה למשפחות מהמגזר הערבי לבנות שם. ולקנות בתים ולהפיכתה של נופית כולל מוסדי הלימוד שבה למעורבים. עקב כך מחירי הבתים שם יורדים ויורדים ואז מאפשר להם לקנות. בואו בהמוניכם וקנו בתים כדי שהישוב הפסטורלי הזה ישאר כמו שישוב שהוגדר מלכתחילה ישוב קהילתי. ולא ישוב מעורב דו לאומי.

20/5/2018    00:31

7: נשבר הז**ן מהתנהלות הממשלה - נירו
לקחת ממנו את חגיגות העצמאות ולהפוך אותם לתעמולה?
למה?
אתם לא יכולים להתאפק וחייבים לעוף על עצמכם?

2/5/2018    11:59

6: חחחח איזה נהג גרוע - סימה
להיכנס בשלט של מכון רישוי זה כבר השיא

1/5/2018    16:26

5: בן כספית עושה עבודת קודש - ניסו
חושף את פרצופו של ביבי השכם וערב
כל הכבוד בן כספית, המשך כך ואל תפחד מכל שליחיו של לראש הממשלה שבאים לאיים

1/5/2018    13:02

4: מושיק - איזה תמונה!!
התמונה של האוטו ש"נכנס" במשרד - הברקה ענקית!!

1/5/2018    06:11

3: טולדנו למה אתה מחכה - אתה יכול!!!!
הציבור תומך בך
תנסה, מה יכול להיות?

30/4/2018    16:09

2: בנק לאומי זה חרפה - אירית
יש להם שירות נוראי כאילו עושים לי טובה שהכסף שלי אצלם

30/4/2018    15:39

1: מי זה חנה ככה במכון רישוי - יניב
כישרון נדיר

30/4/2018    15:35שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר