שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 300
מרץ 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 

יש עוד תקווה...
 
עוד לא אבדה תקוותנו
התקווה בתיק אלפיים


אוסף התיקים הפרטי של נתניהו: תיק 1000, תיק 2000, תיק 3000, תיק 4000 

עוף מוזר בכנסת
 
כבר מרגע שהיא הגיעה לכנסת, הרגשתי שח"כ רחל עזריה ממפלגת "כולנו", היא סוג של עוף מוזר ברמה החיובית של המילה. אישה דתייה, אך גם ליברלית, שעושה את המוות לשר אריה דרעי ולשאר הח"כים החרדים בכנסת, בעיקר בכל הקשור לסוגיות יהודיות, הלכתיות וחברתיות ("חברת כנסת עם ביצים", גיליון מס' 299, פברואר 2018, "חדשות הקריות"). יחד עם זאת, לא אהבתי לקרוא בכתבה, שהיא הצביעה בעד חוק המרכולים, למרות שהיא עצמה הודתה, כי החוק הזה מרגיז אותה מאוד. אמנם נכון, שחבר כנסת הינו חלק ממפלגה, ולעיתים עליו ליישר קו עם רוח מפלגתו והעומד בראשה, אך דבר זה עלול למנוע את חופש הבחירה, כאשר לא תמיד מצביע חבר הכנסת עפ"י צו מצפונו, וחבל. ברמה הפוליטית, הייתי מצפה מח"כ עזריה, משאר חברי מפלגתה ובמיוחד מהשר משה כחלון, להפסיק להגן על נתניהו בכל דרך אפשרית, ולעשות הכל כדי לפרק את הממשלה המקרטעת הזו, במיוחד על רקע החשדות הכבדים נגד ראש הממשלה ב"תיק 1000", "תיק 2000" ו"תיק 4000".


 
מאיר קקון
רח' הגליל 12
קרית ביאליק

.
 


 

איפה ישנם עוד אנשים
 
נהניתי מאוד לקרוא את הריאיון עם מייסד זק"א, יהודה משי זהב, ששוב התגלה כאדם כה רגיש למצוקת הזולת, ואשר הקים מפעל בקנה מידה בינלאומי, שמסייע מדי יום הן בהצלת חיי אדם והן בהבאת כל אדם יהודי באשר הוא, בארץ ובעולם, למנוחת עולם ולקבר ישראל ("איש החסד והאמת", גיליון מס' 299, פברואר 2018, "חדשות הקריות").

בימים בהם השחיתות חוגגת וכל אחד דואג לעצמו, נדיר מאוד לראות אדם כמשי זהב, שחושב קודם כל על טובת הזולת, ולמרות שהיתה לו אפשרות להגיע לכנסת, ואולי אפילו להיות שר בממשלה, הוא העדיף להמשיך ולהיות במקום בו הוא יכול לעזור לעם ישראל בצורה הטובה ביותר. אהבתי גם לקרוא, שבניגוד לאנשים אחרים, המבקשים לעצמם פרנסה טובה, משי זהב מעדיף, שתהיה לו כמה שפחות עבודה... אני מאחל למשי זהב, המון בריאות ואריכות ימים, שימשיך בפועלו המבורך והחשוב, והלוואי שיום אחד יקבל את פרס ישראל על מפעל החיים שהקים, פרס שהולם אותו ומגיע לו מאוד. פתאום נזכרתי בשירו של נתן יונתן, "איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא", שכאילו נכתב עליו.


 
גל אחימאיר
רח' זבולון המר 6
קרית מוצקין

כל תושב נחשב
 
באחרונה נתקלנו בבעייה בסמוך לביתנו בקרית מוצקין, במסגרתה פנינו לראש העיר, חיים צורי, כדי שיסייע לנו בהוספת אבנים משתלבות. פרק זמן קצר לאחר שפנינו לראש העיר, שמחנו מאוד לגלות, שהוא הורה לעובדי העירייה להתקין את האבנים המשתלבות בסמוך לביתנו, מה שהביא לפיתרון מהיר של הבעייה. אין זה מובן מאליו, שיש לנו ראש עיר כזה, שדלתו פתוחה בפני התושבים ואשר אצלו המילים "כל תושב נחשב", אינן מהוות סיסמה, אלא דרך חיים. בהזמנות זו חשוב לי להודות לראש העיר ולאחל לו שימשיך בעשייתו הברוכה עוד שנים רבות. אין ספק, שזכינו בענק.


 
גרציה לוי,
רח' הילדים 30
קרית מוצקין

תרומה למען הקהילה
 
אין זה דבר מובן מאליו, שאדם בן 64, שהצליח בעסקיו ויכול לפרוש בקרוב לפנסיה ולהיות עם אישתו ומשפחתו, בוחר להיכנס לחיים הפוליטיים ולהתמודד בבחירות למועצת העיר ("ניצלתי פעמיים ממוות", גיליון מס' 299, פברואר 2018, "חדשות הקריות"). כך היה עם יעקב בוחבוט מקרית ביאליק, שהחליט להקדיש את חייו לקהילה ולהתמודד למועצת העיר בבחירות הקרובות, מטעם סיעה עצמאית. צריך לברך על כך, שאנשים ישרים, הגונים וטובי לב המעוניינים לתרום לקהילה, מבקשים להיכנס לפוליטיקה המקומית ולסייע לציבור התושבים, ואני מאחל לבוחבוט, המון הצלחה וכניסה חלקה למועצת העיר קרית ביאליק.


 
בני מנחם
רח' נפתלי 3
קרית ביאליק 

אמירה אומללה
 
לא ברור לי על מה בדיוק חשב ח"כ מיקי זוהר מ"הליכוד", כאשר השווה בין מצבו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לבין רצח רבין? האם כל האמצעים כשרים כדי להגן על נתניהו, ואפילו להזכיר בנשימה אחת, אל מול מצבו הנוכחי, את אחד האירועים הקשים והטראומתיים שהיו במדינת ישראל, ב-70 שנותיה מאז הקמתה? נשאלת גם השאלה, האם לחבר כנסת, שהינו איש ציבור מהדרגה הגבוהה ביותר, לא אמור להיות מינימום של אחריות אישית והאם הוא יכול לומר כל מה שעולה בראשו? אני קוראת לח"כ זוהר, להפנים את הביקורת שקיבל בעקבות אמירתו השערורייתית, להתנצל קבל עם ועדה ויפה שעה אחת קודם.


 
גלית עמית
רח' ההגנה 28
קרית מוצקיןתגובות:
13: איש של זהב - נהורי
יהודה משי זהב עוד יקבל רחוב על שמו ביום מן הימים

1/3/2018    15:55

12: מוצלחת רחל עזריה - נועה
חברת הכנסת בכנסת מטעם סיעת "כולנו". הייתה סגנית ראש העיר וחברת מועצת העיר ירושלים מטעם סיעת "ירושלמים". פעילה חברתית וממובילות מחאת העגלות.

סה״כ רזומה יפה

1/3/2018    15:47

11: עטרת ראשנו - ברוך יהיה
טוֹב שֵׁם מִשֶּׁמֶן טוֹב, וְיוֹם הַמָּוֶת מִיּוֹם הִוָּלְדוֹ

1/3/2018    15:37

10: ח״כ זוהר הדפוק - טובול
ההשוואה שלך היא מהטיפשיות שידעה ההיסטוריה. כנראה שאתה לא אפוי עד הסוף. אגב, לביבי יש חלק מאוד גדול ברצח רבין. ההיתנהלות שלו בזמן קמפיין ההסתה היתה הקרקע לכל העניין

1/3/2018    15:18

9: זק״א - ויקטור
גם אני נהניתי מהכתבה על משי זהב. אדם גדול במעלה

1/3/2018    00:29

8: גם לי חיים צורי עזר - ברוך
כל מה שמבקשים ממנו הוא מנסה לעזור לא אומר סתם

1/3/2018    00:10

7: רבנו היקר - סתיו
מי ייתן ותמצא מנוחה נכונה אמן כן יהיה רצון

28/2/2018    21:55

6: עוד לא אבדה תקוותנו - ציוני בדם
התקווה גם בתיק 4000
ונקווה שהציבור יתעשת ויחליף אותו
עם של חמורים

28/2/2018    21:46

5: בני מנחם, בוחבוט לא יכנס... - שראל
הוא אדם מצויין, אין מחלוקת, אבל מי יצביע בעבורו?

28/2/2018    16:02

4: יהודה משי זהב - רומן
אתם צריכים להמשיך לתת במה וחשיפה לאנשים כאלה שעושים רק טוב והם צדיקים אמיתיים

28/2/2018    15:33

3: רחל עזריה ניסתה להתחנףלקוראים - ירדן
מי שמצביע נגד צו מצפונו הוא פוליטיקאי סוג ז' כמו כל השאר שרואים לפני הכל את טובתם האישית בלבד

28/2/2018    15:11

2: ח"כ מיקי זוהר לא חכם במיוחד - סניקר
וזה בלשון המעטה. ההשוואה של נתניהו לרבין רק מוכיחה כמה ג'לי יש לו במקום מוח

28/2/2018    14:54

1: הרב אוחנה ז"ל יחסר מאוד - בס"ד
זכר צדיק לברכה
היה משכמו ומעלה

28/2/2018    14:44שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר