שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 316
יולי 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

מדינה לא נורמלית
במדינה נורמלית, לא ייתכן שארבעה רבנים, אחד מבני ברק ושלושה מירושלים, יקבעו לנו את סדר היום. יקבעו מי יקבל כסף ולמה, יקבעו מה מותר לנו ומה אסור לנו, יקבעו מי יתגייס לצבא ומי לא, מי ייצא לעבודה ומי לא, מי ישלם ביטוח לאומי ומי לא.

במדינה נורמלית, לא ייתכן שארבעה רבנים קשישים שאינם ציונים, יקבעו לנו מה לאכול, מתי לאכול, מתי לעבוד, מתי לנסוע וישתלטו לנו על החיים.
לא שמעתי מהרבנים, שהם תומכים בזכויות הנכים, או בקיצבאות הקשישים, או במשפחות החד הוריות, או בהורדת מחירי התרופות, החשמל, המים, הגז והתחבורה הציבורית. לא שמעתי מהרבנים, שהם מביעים את דעתם בנושאי עפיפוני התבערה ומצוקת תושבי עוטף עזה. גם כשנפלו 700 פגזים וטילים בחודש אחד, לא נשמעה דעתם.

מצד שני, אולי אינם יודעים מהי המימרא: "ואהבת לרעך כמוך". טוב, זה לא כתוב בתנ"ך.נתניהו מעשיהו
נו ביבי, איזה שטיק עוד יש לך בשרוול? עד כמה נמוך אתה יכול לרדת כדי להימלט מחשדות השוחד נגדך? הקדמת פעמיים את הבחירות, קברת 10 מיליארד שקלים עמוק באדמה, ניסית לשנות חוקים, ישבת עם הערבים, הבטחת הבטחות לשמאלנים ממפלגת העבודה, ניסית לקדם חוק, שיבטל את חוק פיזור הכנסת עליו אתה החלטת, ואתה עוד רוצה שנרחם עליך?

לא נרחם ביבי, לך תוכיח ש"לא היה כלום כי אין כלום". מה שכן הוכחת, כפי שכתוב עליך באלפי פוסטים בפייסבוק, שאתה שקרן, תחמן, גזען, הססן, נהנתן ומסיתן, על זה אי אפשר לסלוח לך. הסלוגן בפייסבוק "נתניהו מעשיהו", קרוב יותר מתמיד. ביבי צ'או, ביבי צ'או, ביבי צ'או, צ'או, צ'או.


סתם שאלה
למה הליכוד (ללא נתניהו) לא עושה ממשלת אחדות לאומית עם גנץ וכחול לבן, עם ליברמן והעבודה, לטובת עם ישראל? ביבי לא מרשה? תעיפו אותו למען אחדות עם ישראל.יוסקה

כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר