שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 312
אפריל 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

ביבי רע למדינת ישראל
 נו, אז מה אתם אומרים? נלחמים על המולדת? נלחמים על המורשת? נלחמים על עתיד קיומנו? התשובה היא: כן ולא. יש מפלגות ציוניות, שנלחמות על מדינת ישראל ויש את ביבי נתניהו, שנלחם למען עצמו, בשל התיקים הפליליים שעומדים נגדו.
האם יעלה על הדעת, שרמטכ"ל צבא מצרים ושר הביטחון המצרי, ידעו על הצוללות האטומיות שהם מקבלים, ואצלנו הסתיר זאת נתניהו מאחורי הגב של שר הביטחון, הרמטכ"ל, ראש המל"ל, ראשי מערכת הביטחון ומפקד חיל הים? נו באמת ביבי, אתה חושב שכולם מטומטמים?
מסתבר, שביבי הוא שקרן ותחמן וגזען ומסיתן ונהנתן וסכסכן, ואת כל ה"תארים" הללו הוא קיבל באתרי האינטרנט. מה המורשת שביבי משאיר אחריו? שמותר לשקר? שמותר לקבל שוחד לכאורה? לתת שוחד? להשפיל? להעליב? להשמיץ? לסכסך? לפלג?
בתקופת ביבי אין שלום, אין ביטחון, אין כבוד, אין בושה, אין בריאות, אין אחדות, אין כסף, אין עתיד, אין יושר, אין מורא מהחוק, אין כלום.
אצל ביבי לא מדובר רק בתיקי שוחד, או בטובות הנאה. מר ביטחון התגלה כמלפפון, שאינו מצליח לעצור את החמאס. הם מכתיבים את הקצב. רוצים לירות - יורים, רוצים לשגר טילים - משגרים, רוצים להעיף עפיפוני נפץ - מעיפים, רוצים מזוודות דולרים - מקבלים. מה הלאה? מה שביבי לא עשה 31 שנים, הוא לא יעשה גם בעתיד. 
בליכוד יש אנשים טובים, אוהבי המדינה, שביבי מטיל עליהם מורא. ביבי רע למדינת ישראל. שיעסוק בתיקים הפליליים שעומדים נגדו ובחקירות הפליליות החדשות שעומדות בדרך. עם ישראל ומדינת ישראל חשובים יותר מנתניהו.
ועוד משפט קצר
 עדיף להיות חמוצים ולא רקובים.
ביבי צ'או, ביבי צ'או, ביבי צ'או צ'או צ'או.


יוסקה

כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר