שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 310
פברואר 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

מופע האימים של נתניהו
 נשרפו לו הפיוזים, לנתניהו. הרהיטים זזו לו בראש. הוא יורה לכל הכיוונים, שורף כמו פירומן כל חלקה טובה, משסה את העם במשטרה, במפכ"ל, בחוקרים, בפרקליטות, ביועץ המשפטי לממשלה, בבתי המשפט ובתקשורת, צועק "גוועלד", "אכלו לי, שתו לי", ולא מבחין שנפלו לו המכנסיים כמו זלמן. כולם רואים שהמלך הוא עירום. הוא כמו חתן בלי קטן. חסר כוח גברא. 
מי שמגדיר את בני גנץ, בוגי יעלון, יאיר לפיד ואבי גבאי, כשמאלנים, הוא אדם שירד מהפסים. אפילו את גדעון סער, בשר מבשרה של מפלגת הליכוד, מגדירים כשמאלן, רק כיוון שהוא חולם לעמוד בראש המפלגה, וזה מזכיר את משל הזאב והטלה, ממשלי קרילוב: "כיצד מעז אתה פרחח, בפרצופך הנאלח, את מי פלגי הזך לדלוח? הן על חוצפה כזאת - אמלוק ראשך, נקלה".
אין לו את זה, לביבי. אין לו את ההדר הבית"רי. בגין, שמיר, שרון ואולמרט, היו טובים ממנו. מי שלומד מארדואן איך למשול, סופו שיקבל את זה בפרצוף. אוונטי פופולו. קדימה העם.
ועוד דבר קטן: שרק לא תפרוץ לנו מלחמה לפני הבחירות


חטף סטירה לפרצוף
מהרגע בו פגע אבי גבאי, בציפי לבני, בשידור ישיר, הוא גמר את הקריירה. כך לא מתנהגים לאישה, שתרמה למדינה יותר ממנו. גבאי חתום על חיסול מפלגת "העבודה".


ילד קקה
לא סתם כותבים על יאיר נתניהו בפייסבוק "ילד קקה". מי שמכנה חצי מהעם בוגדים ושמאלנים, מי שמנופף באצבע משולשת כלפי אנשים, מי ששם בפייסבוק אימוג'י של קקה, מי שהולך לזונות, משתכר ורוצה למסור לחבריו תמורת כסף את חברתו, הוא ילד קקה.

מי שמכנה את איש הליכוד גדעון סער, שמאלני, ומי שמשחק בקקה, הוא ילד קקה. תסבירו את זה ליאיר נתניהו.יוסקה

כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר