שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 309
ינואר 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

בחירות מיותרות
נו, אז מה אתם אומרים? תגידו משהו. למה אתם שותקים? לא רואים שנתניהו "גנב" את שילטון החוק? 

לא רואים שהבחירות המיותרות הללו, אינן על עתיד מדינת ישראל, אלא על עתידו של נתניהו? האיש הזה, שכבר נאמר עליו שהוא נהנתן, שקרן, גזען, סכסכן ומסיתן, הצליח לקחת בשבי את הליכוד, את הימין ואת הכבוד של כולנו.

רק כדי להיחלץ משלושת התיקים הפליליים שמעל ראשו ושגורלם טרם הוכרע, הוא הכניס מדינה שלמה לסיחרור, תוך שהוא ואנשיו תוקפים כל מי שבדרך. תקפו את המשטרה, הפרקליטות, בית המשפט העליון, הרמטכ"ל, המפכ"ל, היועץ המשפטי לממשלה, נשיא המדינה, התקשורת ומחצית מהעם שהוגדר כשמאלני. 

ביבי דפק את האמ-אימא של המדינה. הבחירות ההזויות הללו, שייערכו בגללו, יעלו לנו יותר מ-2 מיליארד שקלים. בכסף הזה ניתן היה לבנות בתי חולים ולהקל על מצוקת חדרי המיון. ניתן היה להוזיל ב-03% את מחירי החשמל והמים לכל מדינת ישראל, להוזיל את מחירי הדירות, לבנות בתי אבות ולהגדיל את קיצבת הזיקנה, להעלות את קיצבת הביטוח הלאומי לנכים, להגדיל את מענק השיחרור לחיילי צה"ל, להוסיף קרונות לרכבת, להרחיב כבישים, להוזיל את מחירי הדלק, לחתוך בחצי את המיסים על מכוניות, מוצרי חשמל ומוצרים בסיסיים. בכסף המבוזבז הזה, ניתן היה לתת תקווה לאנשים במדינה. 

במקום שביבי יזרז את החקירות נגדו, כדי להוכיח כי "לא היה כלום ואין כלום", הוא בחר "למרוח" את הזמן ולשסות את העם האחד בשני. דבר אחד ברור, ביבי לא מנהיג. הוא לא מנחם בגין ולא שרון ולא שמיר, ובוודאי שלא דוד בן גוריון ויצחק רבין וגולדה מאיר ומשה שרת ושמעון פרס. עם ישראל ומדינת ישראל חשובים יותר ממנו.


איפה הכסף?
הבטיחו לנו, שמ-600 מיליארד השקלים, שייכנסו ממתווה הגז, ירוויחו כל תושבי מדינת ישראל. אז למה המיסים והמחירים רק עולים? לא פלא שהאפודים הזוהרים יוצאים לרחובות ושואלים איפה הכסף? אוונטי פופולו. קדימה העם.


יוסקה

כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר