שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 300
מרץ 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

‏GAME OVER
זהו ביבי, המשחק נגמר. אתה סגור מכל הכיוונים, אין יותר הוקוס פוקוס, אתה כבר לא קוסם. אחרי שרבים מהסובבים אותך נחקרו, התפטרו, נעצרו והחליטו לפתוח את הפה, הסתבר שאתה סתם נהנתן, שקרן, גזען, סכסכן, חרמן ומסוכן. לקחת את מדינת ישראל והימרת עליה בקזינו. רק שלא תקדים את הבחירות או תפתח במלחמה, כדי למשוך זמן. קח את עשרות המיליונים שצברת ותיעלם לנו מהעיניים. גרמת לשסע בחברה הישראלית וההיסטוריה תשפוט אותך. GAME OVER נהנתניהו. שלום שלום, ושלא תבוא לנו בחלום.


חצי יובל שנים
היום בדיוק, חלפו להם 25 שנים מאז נפתח עיתון "חדשות הקריות". 300 חודשים עברו מאז הגיליון הראשון. המעמד הזה הוא בזכותכם הקוראים וגם בזכות הספקים, המפרסמים והעובדים המסורים. חצי יובל אינו הולך ברגל. גם בקיץ, בגשם, במלחמות, הקפדנו לשים את העיתון בתיבות הדואר. בזכותכם אנו העיתון הנפוץ ביותר  בקריות. מגיעה לכם מילת תודה בכל השפות. ת'נקס, מרסי בוקו, דנקשיין, שוקרן, דידי מדלובה, ספסיבה בולשוי, גרסייס.


סקר הבחירות הגדול
בעוד שבעה חודשים יתקיימו הבחירות המוניציפאליות. בעוד שבעה חודשים, כל תושב יוכל לבחור את ראש העיר שלו ואת חברי המועצה. לפיכך, פתחנו עבורכם מקום בו תוכלו להצביע, להשפיע ולהיות מעודכנים בתוצאות שיפורסמו מדי חודש ב"חדשות הקריות" ובאתר SEKER.WIN. בשלושת החודשים הראשונים נתמקד במתמודדים לראשות העיר, ובארבעת החודשים הבאים, יפורסמו התוצאות גם לגבי רשימות המועמדים למועצה בכל עיר. הצביעו והשפיעו: SEKER.WIN.


יוסקה

כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר