שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 293
אוגוסט
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

ביבי, באימשך, תגיד ת׳אמת

בחייאת ביבי, מה קורה פה? למה כולם מתהפכים עליך? עד מדינה בתיק 1000 ובתיק 2000, עד מדינה בתיק 3000, כשבקנה תיקי 4000 ו-5000. בקצב הזה אולי עדיף להגיע לטיפול 10,000 מחוץ לכנסת? האמת היא, שאתה הבאת את זה על עצמך, בזחיחות שלך, בזילזול שלך, ביוהרה, בלחישה באוזן לרב כדורי, שהשמאלנים שכחו מה זה להיות יהודים. השיסוי שלך, של ימין בשמאל, יהודים בערבים, חילונים בדתיים, עירוניים במתנחלים, החל בכך, ואי אפשר לשכוח את עמידתך על המרפסת בכיכר ציון, כשהמון משולהב נושא את ארונו של יצחק רבין המנוח.

בחייאת ביבי, תגיד ת׳אמת רק לי, אף אחד לא שומע, כשצעקת מעל כל במה “איראן, איראן, איראן״, זה היה רק כדי לקדם את עניין הצוללות? איך זה, שהזמנת צוללות ועיסקאות במיליארדים, מאחורי הגב של שר הביטחון, הרמטכ״ל והדרג המקצועי? איך זה שבן דודך, עורך דינך ואיש סודך, עו״ד שימרון, במקרה טיפל ברכישת הצוללות, כשהרווח בצידה עשרות מיליוני שקלים? ואתה רוצה לומר שלא ידעת?

שאלת את עצמך, למה נטפלים אליך ואל משפחתך? כי אתם הבאתם זאת על עצמכם. זה לא רק המתנות והסיגרים במאות אלפי שקלים שקיבלת ממילצ׳ן, זה לא רק העיסקאות האסורות עם מו״ל “ידיעות אחרונות״, נוני מוזס. כשרעייתך, אוהבת גלידות הפיסטוק, הנרות הריחניים והשמפניה הוורודה, רודה בעובדי המעון ומתייחסת אליהם בזילזול, זה אומר משהו על האופי שלה. כשבנך הבטלן יאיר, הנהנה ממנעמי השילטון, עושה אצבע משולשת לתושבת העיר ולא אוסף את הקקי של הכלבה קאיה, זה אומר משהו על האופי שלו, שלא לדבר על התבהמותו בפייסבוק כלפיי בניהם על ראשי ממשלה אחרים.

לא יודע למה יש לי תחושה, שכדי לשחרר את הלחץ מהחקירות, תחל לפתע מלחמה או יוקדמו הבחירות, או יחל שיסוי בעם בדמות מלחמת אחים. תרגיע אותי ביבי, באימשך, תרגיע אותי.יוסקה

כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר