שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 292
יולי
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

מאחורי הסורגים
ראש הממשלה, אהוד אולמרט, מחוץ לכלא.
הנשיא משה קצב, מחוץ לכלא.
שר האוצר, אברהם הירשזון, מחוץ לכלא.
שר הפנים, אריה דרעי, מחוץ לכלא.
שר הבריאות, שלמה בניזרי, מחוץ לכלא.
מי ייצג עכשיו את הממשלה בכלא? ככה עושים? לא משאירים עתודה למלא את השורות?

לא חרדים למדינה

רק בממשלה רופסת, יכולים החרדים לנהל את המדינה. הם, הפרזיטים, שלא עושים צבא, שלא עובדים ולא משלמים מיסים, שעושים עוד ועוד ילדים, כדי לקבל עוד ועוד כספים מהביטוח הלאומי (שאנחנו, אתה ואת ואני וכולנו, משלמים בזיעת אפינו על עבודה קשה). הם, החרדים, באמצעות נציגיהם, השרים ליצמן ודרעי, מנקנקים לנו את הצורה, בזכות המיליארדים שהם מקבלים מהממשלה עבור הישיבות והכוללים, שמייצרים עוד ועוד פרזיטים, ש״יאכלו״ לנו עוד ועוד כסף.

מחירי הדירות גבוהים, רק כיוון שיש עליהם מיסים רבים, כדי לממן את הפרזיטים החרדים. מחירי המכוניות והדלק והמים והחשמל גבוהים, כדי לממן שרידות שילטונית, שלא לדבר על כך, שיותר מ-100 מיליארד שקלים, עברו לטובת המתנחלים מעבר לקו הירוק.

עכשיו, גם הכותל המערבי רק של החרדים ולא של כלל יהודי העולם מכל הזרמים. גם חוק הגיור הוא רק של החרדים ולא של 400,000 העולים מברית המועצות, שגויירו, עושים צבא, עושים מילואים, עובדים, בונים את המדינה ומשלמים מיסים. השלב הבא יהיה, אם לא יעצרו את החרדים, להפסיק את התחבורה הציבורית בשבת ואת פתיחת העסקים בשבת. תקנו אותי אם אני טועה.דממה שמרעישה
שששש... אל תעירו את היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, שנקרא בפי כל “היועץ המשפחתי״. עכשיו חופשת הקיץ וחם, אז למה למהר להחליט בחקירות נתניהו בתיק 1000, בתיק 2000 ובתיק 3000? נהפוך הוא. מנדלבליט צריך לפרסם את חקירותיו. אם נתניהו צח כשלג, החיוך יחזור לפרצופו, ולתפארת מדינת ישראל. אך אם החקירות יובילו לכתב אישום, מוטב לעשות זאת מיידית. עד אז ימשיכו אלפים לעמוד ולהפגין בצמתים עם חולצות: “...איכה היתה לזונה קריה נאמנה... שריך סוררים וחברי גנבים, כולו אוהב שוחד ורודף שלמונים...״ (ישעיהו א׳).


יוסקה

כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר