שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 291
יוני
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

גאון הדור
ח״כ אורן חזן, לא שם זין. לא על ביבי ולא על אף אחד. ביקור דונלד טראמפ, שימש כהצגה הפרטית שלו. אם לברק אובמה, הילארי קלינטון, ג׳סטין ביבר, ביונסה וידוענים אחרים, מותר לעשות סלפי, למה לו אסור? חזן שם את ביבי בצד, קיבל עם טראמפ את הכותרות בעולם, והשאר היסטוריה. לקח את כל הקופה והשאיר את ביבי לאכול לקרדה מהביקור.

גברת אבו עלי
זה שמירי רגב, אלופת הפרובוקציות, כולם יודעים. זה שההבנה וההשפעה שלה על התרבות והספורט במדינה, הן קטנות, גם כולם יודעים. אילו היתה רצינית, היא היתה מביאה יותר תקציבים לתרבות ולספורט, ואז התוצאות היו נראות לעין. מה שמעניין אותה הם הפריימריז הבאים ב״ליכוד״. בשביל זה, היא מוכנה לריב עם חצי מהעם, ללכת עם שמלה של הר הבית ולמחוא כפיים. נו, שוין.

האיש השקוף
מה רוצים מכבוד הרב אריה דרעי? הוא רק סידר למשפחתו כמה מיליונים למחייה. מה רע? גם אנשים שקופים צריכים לחיות, לא? רוצים לומר לי, שרודפים אחרי דרעי, בגלל שהוא גנב? לא יכול להיות.

בדיחה משולשת
1) נפתלי בנט שר החינוך. 2) איוב קרא שר התקשורת. 3) תשעה מתמודדים על ראשות מפלגת “העבודה״. רק תשעה? אוהבים שם אחד את השני.

איפה הילדה?
לא מדובר בלהקת “איפה הילד?״, אלא בשאלה איפה הילדה?
בעת ביקור טראמפ בבית ראש הממשלה הרשמי בירושלים, התפארה שרה נתניהו, בפני האורחים ובפני עם ישראל, בשידור חי, כי בזכות הביקור סויד הבית ב-350,000 ש״ח. לסייד בית עולה 10,000 ש״ח, 20,000 ש״ח מקסימום, אבל 350,000 ש״ח? נגיד, אבל זה לא הסיפור. במהלך הסיור בבית הציגה הגברת נתניהו בפני טראמפ, את בנה הבכור יאיר, והזכירה את בנה החייל אבנר. על בתו הבכורה של בעלה, נועה, דילגה שרה נתניהו. היא לא שייכת למשפחת המלוכה, פרט לעובדה שולית, שהביאה לראש הממשלה 3 נכדים. מזל ששרה נתניהו, פסיכולוגית ילדים.

יוסקה

כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר