שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 303
יוני 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
משמחה אורן ועד אלון תורג'מן
ההולנדי המעופף
"אני מרגיש כמו שחקן בית"

המנהיג
"אני שואף לשחק בעתיד באירופה או ב-N.B.A"
"עברתי תהליך התבגרות"
"ייתכן מאוד שהפועל חיפה תישאר בליגה הלאומית"

פאנל בנושא אלימות בספורט ייערך בקרית מוצקין
בפאנל, שיתקיים בהיכל גושן, ביום שני, 8/6/18, ע"י העמותה לקידום הספורט, ישתתפו בין השאר עדן בן בסט, עידו קוז'יקרו ומפקד תחנת זבולון לשעבר, נצ"מ (בדימוס) אילן סרדל. את הפאנל יזמו ראש העיר, חיים צורי, ומנכ"ל העמותה, אברי מונצ'ר. הכניסה חופשית

הראל פלג עם איל ברקוביץ'. פאנלים מקצועיים למען הקהילהמאת: גל זייד

על רקע הצלחתו הגדולה של הפאנל הקודם, בו השתתפו מיטב שחקני, מאמני ואנשי המקצוע בישראל, ובהם איל ברקוביץ' ושלמה שרף, תערוך העמותה לקידום הספורט בקרית מוצקין, פאנל ספורט שני, שיתקיים ביום שישי, 8/6, בשעה 11:00, בהיכל גושן, ואשר יעסוק בתופעה המדאיגה של האלימות בספורט. בפאנל, אותו יזמו ראש העירייה, חיים צורי, ומנכ"ל העמותה, אברי מונצ'ר, ישתתפו בין השאר כדורסלן נבחרת ישראל לשעבר, עידו קוז'יקרו, כדורגלן העבר של הפועל חיפה, אייל טרטצקי, קפטן הפועל חיפה, עדן בן בסט, ומפקד תחנת זבולון לשעבר, נצ"מ (בדימוס) אילן סרדל. את תכני הפאנל קבע מונצ'ר, יחד עם קוז'יקרו, המשמש מנהל מקצועי של מחלקת הנוער במכבי קרית מוצקין כדורסל. הכניסה חופשית.

דובר העמותה ומנחה הפאנלים, הראל פלג: "קרית מוצקין היא כבר מזמן עיר של ספורט, כאשר הכל מתחיל מלמעלה, עם ראש העיר חיים צורי, המהווה עבורנו מצפן ומנווט את הדרך למצויינות גם בתחום הספורט, וממשיך עם מנכ"ל העמותה, אברי מונצ'ר, הנחשב לאיש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, ששימש בין השאר מאמן הכושר של נבחרת ישראל".

בעניין פאנל הספורט שייערך בקרוב, אמר פלג: "למרבה הצער, האלימות בספורט הפכה לחלק בלתי נפרד ממגרשי הכדורגל, כמו גם בענפים נוספים, ובעריכת פאנל כזה, יש גם ערך חינוכי ומוסרי ממדרגה ראשונה. זו הסיבה שבגללה יהיו בקהל בני נוער רבים, ובהם תלמידי כיתות ט'-י"ב".


תגובות:
2: הראל פלג תותח - טל
מנחה את הפנלים יפה מאוד

7/6/2018    15:41

1: הייתי שם - עובד
אבל אני חייב לציין שאני לא סובל את אייל ברקוביץ' השחצן

6/6/2018    11:07שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר