שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 292
יולי
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
“גיל זה רק מספר״
התפוח לא נפל רחוק מהעץ
מברזיל באהבה
“מבטיח לא לשתות אלכוהול״
זקן השבט
162 כדורגלנים זרים שיחקו במכבי ובהפועל חיפה
“בעונה הבאה נכוון להגיע לפלייאוף העליון״
“הפעם אנחנו צריכים ללכת עד הסוף״
שקד שוהם, שהתמנה למאמן קבוצת הכדורסל של עירוני קרית אתא, לאחר שאימן במחלקת הנוער, מגלה מה ה״אני מאמין״ שלו, ומודיע שיבנה את הקבוצה החזקה ביותר שניתן, כדי להתמודד על העלייה לליגת העל

שוהם: סגירת מעגל מרגשת (צילום: לימור מלינוף)



מאת: דורון בראל

לאחר שנתיים רצופות, בהן הגיעה לגמר הפלייאוף והודחה למרות יתרון ביתיות, נחלה העונה עירוני קרית אתא, אכזבה קשה עוד יותר, כאשר סיימה את דרכה מוקדם מהצפוי, אחרי שהודחה ע״י הפועל כפ״ס כבר ברבע גמר הפלייאוף. בעקבות הכישלונות האחרונים פוטר המאמן זיו ברתנא, ובמקומו הגיע שקד שוהם, שגדל בקרית אתא, ואימן במחלקת הנוער של המועדון. “מדובר בסגירת מעגל מרגשת עבורי״, אומר שוהם (36), שבקריירת האימון הקצרה שלו הספיק לרשום עלייה לליגה הלאומית עם הפועל חיפה, ועוד לפני כן רשם לא פחות מ-8 עליות כשחקן, ובהן עם מכבי קרית מוצקין, מכבי קרית ביאליק וקרית אתא עצמה. “כל החיים למדתי להציב לעצמי מטרות, מבלי לעשות קיצורי דרך, ובכל פעם עשיתי עוד צעד והתקדמתי ליעד הבא. התחלתי כמאמן בביה״ס לכדורסל של המועדון, ועשיתי את כל הדרך מקבוצת הקט-סל, ילדים ונוער, עד שהגעתי לקבוצת הבוגרים״.

איזו קבוצה תהיה בעונה הקרובה לקרית אתא, ומה יהיו מטרותיה?
אנו שואפים לבנות קבוצה הכי חזקה שניתן, כדי שנוכל ללכת הפעם עד הסוף. עם תום העונה שעברה, החתמנו את הרכז ירין איינהורן, לעונה נוספת, וכמו כן, החתמנו את הצעיר דניאל דנינו, ששיחק בעונה שעברה בכפר סבא, שהדיחה את קרית אתא בפלייאוף. עם הזמן יצטרפו שחקנים מוכשרים נוספים ונבנה קבוצה מצויינת, במטרה להילחם על העלייה.

מה ה״אני מאמין״ שלך כמאמן?
לתפיסתי, כדורסל צריך לבוא עם המון הנאה, תשוקה ועבודה קשה, וללא אחד משלושת המרכיבים הללו, לא ניתן יהיה להצליח. במהלך שנותיי כשחקן, הדריכו אותו מאמנים מצויינים, ומכל אחד מהם לקחתי משהו.

בעונה הקרובה יהיו בליגה הלאומית שלוש קבוצות מחיפה והקריות. האם מדובר בהבלחה חד-פעמית או בסוג של מגמה?
אני מקווה שלא מדובר בהבלחה חד-פעמית, וכולי תקווה שריבוי הקבוצות ידחוף את הכדורסל באיזור למעלה. בנוסף, אני מקווה שבתום העונה הבאה, תהיה עוד קבוצה מהאיזור שתצטרף למכבי חיפה בליגת העל.

אולי זו תהיה קרית אתא?
הלוואי. אשרי המאמין.


תגובות:
2: שקד מאמן תותח - אולג
בהחלט יכול לשדרג את הקבוצה

5/7/2017    16:22

1: הגיע הזמן שתעלו באמת - הרוש
כל שנה מגיעים קרוב ולא מצליחים

4/7/2017    13:54



שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:




 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר