שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 312
אפריל 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
"זו עונה מאכזבת מאוד עבורנו"

"עלייה לליגת העל? עדיין לא מדברים על זה"

"אנחנו חייבים לחזור לעצמנו"
חמק מבין האצבעות
פריצת העונה
"החזרנו את ק.מוצקין למפת הכדוריד הארצית"
המאמן ניר חלימה, מסביר את סוד ההצלחה של מכבי קרית מוצקין, שסיימה את העונה במקום השישי, מספר על שיתוף הפעולה עם המאמן השני, טיאומיר דודר, וכבר חושב על העונה הבאה

חלימה: הפתעת העונה בכדורידמאת:
בן מרדכי


מעטים מאוד מאנשי הכדוריד במדינה האמינו בתחילת העונה, שמכבי קרית מוצקין תצליח להגיע לפלייאוף העליון, לאחר שבעונות הקודמות השתרכה בתחתית. אלא שכנגד כל הסיכויים הצליחה הקבוצה, בהובלת המאמנים ניר חלימה וטיאומיר דודר, המשמש מאמן-שחקן, לעשות עונה נהדרת, שהסתיימה במקום השישי. "מדובר בהישג מרשים. החזרנו את הקבוצה למפת הכדוריד הארצית", אומר חלימה, בן 31, שפרש ממשחק פעיל לאחר שהבין, שיהיה לו קשה מאוד לשלב בין משחק ואימון.

איך שיתוף הפעולה בינך ובין דודר, בא לידי ביטוי?
מהיום הראשון הסתדרנו מעולה, מכיוון שיש לנו אותו ראש. לשנינו אין אגו ואנחנו עובדים בשיתוף פעולה למען הקבוצה. באופן טבעי, אני עוסק באימון מסביב לשעון ונותן לדודר את האפשרות לשחק בראש נקי, ובמקביל הוא עוזר לי לקבל את ההחלטות המקצועיות הנכונות, הן במהלך המשחק והן באימונים. עצם העובדה, שאנו שני מאמנים שהגיעו מתוך הקבוצה ולא מבחוץ, תורמת לכימיה עם השחקנים ולכך שהם מבינים אותנו ויודעים מה צריך לעשות.

מהו סוד הקסם של הקבוצה?
ראשית, זו שנה שנייה שהקבוצה רצה יחד והשחקנים הצעירים קיבלו ניסיון והתחילו לתת תוצרת. בנוסף, חזרתו של אלכס בוסיץ' מהפציעה, לאחר שהיה מושבת חודשים ארוכים, היתה חשובה מאוד. בהזדמנות זו חשוב לי להודות לראש העיר, חיים צורי, שהוא האוהד מס' 1 שלנו, וליו"ר פיני לייבוביץ, שהוא האבא של כולנו.

זו היתה עונה מצויינת עבור הספורט בקריה, כאשר גם קבוצת הכדורסל הגיעה להישגים?
קרית מוצקין היא עיר של ספורט ואני לא מכיר הרבה ערים מהאיזור, שיש להן ייצוג של שתי קבוצות בליגות בכירות. בקריה יש מאות ילדים שחיים ונושמים את ענפי הספורט השונים ורוצים להיות שחקנים מקצוענים כשיגדלו. הספורט הוא חלק בלתי נפרד מהקהילה וזה דבר נפלא.

מה הציפיות לקראת העונה הבאה?
עדיין מוקדם לחשוב על זה, אבל ברור שנרצה לשחזר את מה שעשינו העונה, כלומר להגיע שוב לפלייאוף העליון, ואולי עם הגרלה טובה להגיע לחצי הגמר. כדי שזה יקרה נצטרך להשאיר את רוב הסגל. אני סומך על פיני לייבוביץ, שיידע לבנות קבוצה טובה, שתעמוד בכל האתגרים.


תגובות:
2: חבל שאין בעלים אמיד לקבוצה - יוגב
הלוואי שהיה מישהו שיכול לקחת אותה תחת חסותו

11/4/2019    12:59

1: תעשו טובה - דביר
תתרכזו שנה הבאה להישאר בליגה
יש לי תחושה שהשנה זו הבלחה חד פעמית

8/4/2019    22:12שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר