שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 315
יוני 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
חיים שכאלה
השורד

"אין סיבה שלא אמשיך במכבי חיפה"
"הגיע הזמן לאתגרים חדשים"
"אנשי עסקים שהבטיחו לעזור כספית, נעלמו ברגע האמת"
מכבי חיפה רשמה 104 הופעות במפעלים האירופיים
"אם נצליח להביא 3 זרים, נהיה בפלייאוף העליון גם בעונה הבאה"
ליגת הכדורגל בקרית ביאליק נכנסת להילוך גבוה
בקרוב תוכרע זהות האלופה, שתייצג את ישראל באליפות העולם לחובבים, שתתקיים באיטליה. ראש העיר, אלי דוקורסקי, החליט להפוך את הליגה הזו למסורת, והיא מתקיימת זו השנה השנייה

דוקורסקי מעניק גביעים לבניסטי ואליאס: מארגני טורניר הכדורגלמאת:
אבי שני


למרות שליגת העל כבר הסתיימה, במגרש הסינתטי בשכונת צור שלום, ממשיכים לשחק כדורגל בהתלהבות רבה. במסגרת אליפות הארץ לחובבים, מתמודדות שמונה קבוצות על הזכות לייצג את ישראל באליפות העולם, שתתקיים הקיץ באיטליה. המפעל החל בשנה שעברה, ולאחר שזכה להצלחה גדולה, החליט ראש העיר, אלי דוקורסקי, להפכו למסורת. יצויין, כי בשנה שעברה זכתה קבוצת "און גל", של אבי נחמני, מקרית ביאליק, באליפות הארץ לחובבים והשתתפה באליפות העולם, בסלובניה. במשחקים הללו, כל קבוצה משתפת 6 שחקנים. 
השנה נוטלות חלק בליגה קבוצות מנהריה, עכו, טבריה, חיפה והקריות. את קרית ביאליק ממשיכה לייצג קבוצת "און גל", שנכון להיום, ארבעה מחזורים לסיום הליגה, נמצאת במקום השלישי, מרחק שלוש נקודות מהמובילה, "מרמורק חומרי בניין" מעכו. 

רכז הספורט בעיריית קרית ביאליק, בני בניסטי: "הליגה הפכה למסורת בזכות ראש העיר, אלי דוקורסקי, מנכ"ל העירייה, ליאור טרגן, ומנהל אגף חברה וקהילה, חיים אליאס, שמעודדים את המשך קיומה, מגיעים למשחקים ובלעדיהם כל זה לא היה קורה. המשחקים מתקיימים בימי ראשון, ומעוררים עניין רב. זו ליגת החובבים הראשונה בישראל וזה הישג לקרית ביאליק, שמפעל ספורט כזה חשוב מתקיים בעיר".

כאמור, הקבוצה שתזכה באליפות הארץ לחובבים תייצג את ישראל באליפות העולם ותזכה בחבילת אירוח מלאה. בנוסף, בהמשך יתקיים מפעל גביע, בהשתתפות הקבוצות שנטלו חלק בליגה, כאשר הזוכה בגביע תקבל כרטיס השתתפות באליפות העולם, אם כי הפעם ללא חבילת אירוח. 

בניסטי, שחזר בימים האחרונים מטורניר כדורגל לעסקים באנטליה, שם הגיעה הקבוצה מקרית ביאליק לשמינית הגמר (הפסידה בשלב זה לקבוצה מפורטוגל), ציין כי לאור הצלחת המפעל בשנתיים האחרונות, הוא אמור להמשיך ולהתקיים גם בשנים הבאות.
תגובות:
3: אחלה לוקיישן לאליפות העולם - יהודה
איטליה יפהפיה השאלה רק איפה תתקיים האליפות

6/6/2019    16:42

2: כל הכבוד בניסטי - ראובן
ליגה למקומות עבודה זה תמיד כיף
זה כמו בימים של פעם

6/6/2019    13:57

1: אחלה דבר - גד
גם הזכות לייצג את ישראל באליפות העולם לחובבים זה דבר אדיר

6/6/2019    12:02שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר