שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 304
יולי 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
פרוייקט "סי טאוור" מציג: מקסימום דירה במינימום מחיר
נותרו למכירה 4 דירות גן בפרוייקט "SYMPHONY"
חברת "מרדכי. י. שמשינס", יובל שנים של מצוינות
50,000 ש"ח הנחה לרוכשי דירות 5 חד' ב"קדמת וילאר הירוקה"
הפרוייקט כולל 2 בנייני בוטיק המחוברים בגשר, במיקום מושלם בשכונת "נהריה הירוקה". במקביל החלה מכירת הדירות בפרוייקט "צמד וילאר", הכולל 2 בניינים של 9 קומות כל אחד, אף הוא ב"נהריה הירוקה"

“קדמת וילאר הירוקה״: ריאות ירוקות, נוף יפהפה ותנאים נוחיםלאחר שבנתה את שכונת "נהריה הירוקה", השכונה המובילה של העיר נהריה, התפנתה חברת הנדל"ן "וילאר", לדובדבן שבקצפת, בדמות 2 פרוייקטים נוספים הנבנים בשכונת היוקרה, "קדמת וילאר הירוקה" ו"צמד וילאר".

פרוייקט "קדמת וילאר הירוקה", שיאוכלס בימים הקרובים (יולי 2018), כולל 2 בנייני בוטיק המחוברים באמצעות גשר, במיקום מושלם בשכונת "נהריה הירוקה". הפרוייקט ממוקם מרחק הליכה ממרכזים מסחריים וקהילתיים, מגרשי ספורט, קופת חולים, סופרמרקט, ובית כנסת. לקראת איכלוס הפרוייקט הודיעה חברת "וילאר", כי חמשת הרוכשים הראשונים של דירות 5 חד', מתוך הדירות הבודדות שנשארו, ייהנו מהנחה של 50,000 ש"ח. 

פרוייקט "צמד וילאר", נבנה בצד הצפוני של שכונת "נהריה הירוקה". הפרוייקט כולל 2 בניינים של 9 קומות כל אחד, עם תמהיל מגוון של דירות 4 ו-5 חד' + מרפסות שמש, דירות גן ופנטהאוזים עם מרפסות גדולות. כמיטב המסורת של חברת "וילאר", ייהנו הדיירים מתיכנון קפדני ומתקדם, כמו גם מסטנדרט בנייה גבוה במיוחד.

חברת "וילאר", הינה חברה בעלת מוניטין בתחום הנדל"ן מזה למעלה מ-40 שנה, ובעלת חוזק פיננסי רב. החברה, שנסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א, בונה בשיטות מתקדמות, תוך עמידה בכל תקני הבנייה, ברמת גימור גבוהה ותוך מתן דגש מיוחד על פיתוח סביבתי מתקדם. כמו כן חרטה החברה על דגלה מתן פתרונות איכותיים, חדשנים ויצירתיים ללא פשרות, תוך התאמה מירבית לצרכי הלקוחות ושמירה על אמינות והגינות עסקית. לפרטים: "וילאר",
טל': 1-800-803-833, אתר: villar-hayeruka.co.il.


תגובות:
1: 50,000 הנחה זה יפה מאוד - גליל
קצת כמו לקבל מטבח במתנה

4/7/2018    12:31שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר