שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 314
מאי 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
בקרוב ייפתח פנטהאוז לדוגמא בפרוייקט "זיו קלאס" בשכונת "משכנות אמנים" קרית מוצקין

הצלחה ליריד הדירות של "לאטי" שנערך בחוה"מ פסח
לגור בצמוד לשמורת טבע קסומה

קונים דירה עם הלוואה של 1,000,000 ש"ח ב"דר נופרים"
הלוואות גישור ללא ריבית והצמדה, ומחזירים שנה אחרי קבלת הדירה החדשה

"ALONEY NOFAR": פרוייקט בוטיק יוקרתי בעיצוב מיוחדלדברי אחד מהבעלים ומנכ"ל "דר נופרים", רפי בן משה, הלוואת הגישור של 1,000,000 ש"ח, נותנת מענה למשפרי דיור שרוצים לקנות היום דירה חדשה ויכולים למכור את דירתם הישנה בלי לחץ של זמן ולקבל מחיר מיטבי עבור הדירה הישנה ולחסוך גם את מדד תשומות הבנייה. לצורך ההדגמה, למשפר דיור שרוכש דירה כיום ב"דר נופרים", בפרויקט בקריות, יש יותר מ-12 חודשים למכור את הדירה הישנה. הלוואות הגישור הן לזמן מוגבל והחברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את הלוואות הגישור בכל עת בכפוף לתקנון החברה. הלוואות הגישור ניתנות בפרויקטים "NOFAR ARTOWER 1" במשכנות האמנים קרית מוצקין, "NEVE NOFAR" בנווה גנים קרית מוצקין ו-"ALONEY NOFAR" בגבעת אלונים. 

ההצלחה של "דר נופרים" לא עוצרת אך ורק במגדל היוקרה "1 NOFAR ARTOWER", הצפוי להתאכלס בעוד כ-4 חודשים. הדירות המרהיבות, הנוף הפתוח לים ממרבית הדירות, חדר הכושר הפרטי, הלובי המפואר, המיפרט המדהים ממנו תיהנו ב-"NOFAR ARTOWER 2", בו הבנייה והמכירה בעיצומה במשכנות אמנים בקרית מוצקין. מגדלי היוקרה NOFAR ARTOWER, מצטיינים באדריכלות ועיצוב ארכיטקטוני מיוחדים. דירות גדולות 5-6 חדרים, בגודל של כ-125-142 מ"ר נטו ומרפסות ענק כ-22-44 מ"ר נטו. רוב הדירות צופות לנוף ים פתוח ונפתחו 3 דירות לדוגמא.  

פרויקט בוטיק יוקרתי, ALONEY NOFAR בגבעת אלונים: הפרויקט מציע וילות דו-משפחתיות יוקרתיות, 6 חד', ומתחם של 7 בנייני בוטיק מדורגים, בעיצוב ארכיטקטוני מיוחד, ופיתוח סביבתי מרשים, עם 12 דיירים בלבד בכל מבנה, רק 2 דיירים בכל קומה ופרטיות מירבית, עם פנטהאוזים ודירות מרהיבות, במיפלס אחד, כ-140 מ״ר + מרפסות ענק, בשטח של דירה, כ-70 מ״ר, עם נוף מדהים, ודירות צמודות קרקע עם גינה גדולה.

תחילת איכלוס שלב א' עוד 4 חודשים. ניתן להתרשם מהפנטהאוז והדירות לדוגמא.


תגובות:
1: וואווו, מיליון הלוואת גישור - נתנאל
זה יכול להיות אדיר מבחינת קונים פוטנציאלים
השאלה רק מה הסייגים

7/5/2019    11:48שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר